Viru ralli 2004

räägi eesti autorallist

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Sparco

TQN
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 16
Liitunud: 13 Veebr 2003, 22:41

Postitus Postitas TQN »

Kava peaks olema saadaval ka Viitna tanklas. Rakvere pole vaja sōita.
Sport
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 231
Liitunud: 10 Veebr 2003, 14:53
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sport »

Viitna tanklas ei teatud kavast midagi... samas rakvere piiril olevas tanklas oli see ilusasti olemas (tallinna mnt ääres)
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Viru tulemused:

http://www.virurally.ee/04_tulemused_ss10.html

Zhigunov võitis, Mölder ja Ahu poodiumil. Aava suutis südi sõitu näidata ja edestada muuhulgas Kimmo Jalavat.
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

1 timo 18
2 Tan 16
2 eix 16
4 veokamees 15
4 trumm 15
6 mrali 14
6 XTROY 14
6 Jackal 14
6 kihutaja 14
10 Optik 13
10 KAIKUL 13
10 Karl 13
10 karle 13
10 rasmusv 13
10 ullpyss 13
10 xaus 13
17 Sport 12
17 Sparco 12
17 cuke 12
17 Evo 12
17 Kolin 12
22 Zigz 11
22 Svaan 11
22 Strike 11
22 Frank 11
22 Erki 11
27 kakuke 10


Kaval Ants. Siin on Ahude tulemus toodud justkui oleksid nad sõitnud N3 rühmas.
gaas on endiselt laiffi
Rasmus
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 841
Liitunud: 11 Sept 2003, 09:16
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rasmus »

Käidud, vaadatud, pettumus. Õnneks oli "actionit" palju ja nii et pealtvaatajana oli isegi mida vaadata. Ahude ja Aava sõitu ka muidugi.
Võiks vabalt väita, et see oli selle aasta kõige raskem ralli siiani, tehnilisi probleeme ja avariisid ikka jagus, ning ilm tegi laupäeva hommiku vägagi huvitavaks.
Samuti julgen väita, et niipalju segadust ei ole viimasel ajal ühelgi Eestimaisel rallil olnud. See et sõidetakse pusse, katse tuleb kinni panna ja aegadega tekib segadus on veel arusaadav, selliseid asju ei ole võimalik välistada. Huvitav oli aga Kõnnu katse kus korraldus taset näitas. Kust need ajad siis lõpuks välja võeti? Eks ole ka lihtsamaid viise asja huvitavamaks teha vist?
Ralli lõpetamine oli omaette huumor. Kas natukene napakamat kohta kui karikad ei leidnud kust kokku hoida?
Väga halb maik on asjal juures, mitmed sõitjad kahtlevad kas sellisele rallile üldse ongi mõtet tulla.
Samas ei tea keda tänada et see asi üldse toimus, suudeti ju hiljuti üks parimaid rallisid peenetundeliselt ära jätta.
Ootame Paidet...
tarvvi
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 87
Liitunud: 12 Mär 2003, 16:15

Postitus Postitas tarvvi »

kas sa kunagi millegagi rahule ka jääd?
eix
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1573
Liitunud: 08 Mai 2003, 18:26
Asukoht: Rakvere

Postitus Postitas eix »

Noh vähemalt ennustus läks normaalselt,kuigi lootsin ikkagi Murakat näha kodukandi teedel.
Ilma rallita nagu ilma õlleta.
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

Ausaltöeldes olen Rasmusv-ga veidi ühel nõul. Ainult et minul oleks nuriseda veidi turvalisuega, mida järgmine aasta võiks veidi tõhusamaks muuta.Muu karikate ja asjade kohapealt ei oska ma suurt midagi öelda ja hoian parem suu kinni. Ka teed on veidi liiga kitsad ning pealtvaatajatele vähe vaatamiskohti aga see selleks.Ega korraldajad saa sinna midagi parata, et Virumaal sellised teed leiduvad. Eks korraldajad teevad sellest omad järeldused ning ju järgmine aasta tehakse paremini. Kokkuvõttes oli ralli ise aga küllalt huvitav kurb et niipalju sõitjaid oli sunnitud katkestama nii headelt kohtadelt. Laur, kes esimesel katsel oli Aavast enne Sokolovi puusse sõitu ees 16 sekundiga oleks kindlasti Urmole teisel päeval konkurentsi pakkunud samuti nagu ka vennad Ojaperved, kelledel kahjuks puudus teine käik :( vaatamata sellele aga visalt ralli lõpuni tulid. Muide Laur-Kraag sõitisid esimese asfaldikatse Aavast vaid 0,7 sekundit kehvemini, aga arvestades seda, et Urmol oli täielik asfaldiseadistus ja asfaldialus võib seda suht heaks tulemuseks lugeda. Teisel päeval harjus aga ka Urmo auto ja teedega ära ning oli heal tasemel. Teine päev oli ka küllaltki kaotusterohke. Kurb oli selle üle et katkestama pidid Saluri-Lepp, kes olid sellel rallil tõeliselt head sõitu teinud, samuti nagu ka Popov-Järvet ning Lindal-Maasik. Head paranemist Aivar Järvetile. Samuti olid sunnitud katkestama Dorossinski-Balin seda käigukasti rikke tõttu.Taaskord tegid eestlastest head sõitu nii Mölder Rauam kui ka Tamm. Palju katkestajaid nõudnud ralli siis selleks korraks ühelpool. Iseenesest teed on omapärased aga veidi kitsad. Jääme siis ootama MV järgmist etappi Paides. Kõike head seni. :)
Viimati muutis Sparco, 22 Aug 2004, 22:33, muudetud 1 kord kokku.
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Mis vigastus Aiver Järvetil siis on? Soovin ka head paranemist. :)
gaas on endiselt laiffi
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

täpselt ei oskagi öelda aga õnneks midagi tõsist vist ei ole-nii vähemalt Runnel väitis
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Küss oleks,et miks Murakat näha ei olnud??
sossu
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 13
Liitunud: 28 Apr 2004, 11:06

Postitus Postitas sossu »

njah käidud-nähtud...Eesti rallis on ikka taseme vahe masendav, ralli võidab n rühma auto (kus juures võitja sõit oli üsna nauditav )aga ma ei saa aru nendest n-rühma mitsu meestest kes panevad oma auto alla hullu pleki ja saavad "põske" e rühma autode käest . Minu arust on see ju täielik raiskamine,kui igas kurvis vennad mõtlevad palju mitsu esituli või tiib maksab sellise juhul on ju mõtekam odavama autoga täispanga peale sõita...
Huvitav miks siis murakas ei startinud, võiks ju oma "vertsu" maha müüa kui plekki ei jagu ja korraliku a rühma pilli osta ning näidata kes on majas peremees.
Tan
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 626
Liitunud: 24 Mär 2003, 22:32
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Tan »

sossu kirjutas:njah käidud-nähtud...Eesti rallis on ikka taseme vahe masendav, ralli võidab n rühma auto (kus juures võitja sõit oli üsna nauditav )aga ma ei saa aru nendest n-rühma mitsu meestest kes panevad oma auto alla hullu pleki ja saavad "põske" e rühma autode käest . Minu arust on see ju täielik raiskamine,kui igas kurvis vennad mõtlevad palju mitsu esituli või tiib maksab sellise juhul on ju mõtekam odavama autoga täispanga peale sõita...
Huvitav miks siis murakas ei startinud, võiks ju oma "vertsu" maha müüa kui plekki ei jagu ja korraliku a rühma pilli osta ning näidata kes on majas peremees.
Ma arvan et need mehed ei sõida sinu raha eest, ja kui neil seda plekki raisata on las sõidavad, igaühe oma asi ju.
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Mul tekkis üks küsimus. Äkki mõni targem oskab valgustada. Virus oli see Kõnnu katse 30,5km pikk, umbes 30% kiiruskatsete kogupikkusest. Kui sel katsel eksid rehvivalikuga (Dosik näiteks) või mis iganes, siis edasistel lühikestel katsetel on suht raske kaotust tagasi sõita. Seda näitas sel korral ka Zhigunn, kes sisuliselt selle katsega ka ralli võitis. Kas ei oleks mõtekam, kui oleks siis üks sama pikk või samast klassist katse veel. Et oleks võimalik kaotust tagasi teha? Või ei tohiks meie rallide pikkuse juures üldse nii suurt osakaalu omavaid katseid olla? Mu meelest näiteks Soome meistrikatel ei tohi olla katse pikem kui 10% kiiruskatsete kogupikkusest. Või mis targemad arvavad?
Kasuta ikka turvavööd ka!
mäks
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 12
Liitunud: 16 Dets 2003, 17:52
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mäks »

Zhigunov on endine #kummimees#. Seega kindlalt parim valik pikale katsele oli temal. Katse pikkus oli täpselt selline, et enamus võistlejaid tegi just sellele katsele panuse. Kuidas kellelgi välja tuli on muidugi iseasi.
Rasmus
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 841
Liitunud: 11 Sept 2003, 09:16
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rasmus »

Mina olen Carlosega nõus, et kui neid pikki katseid on, siis võiks neid juba paar olla (ei pea ju 30 kilti olema, 20 kilti on piisavalt).
Kahe otsaga asi, aga mulle on järjest rohkem vastukarva linnakatsed, eriti veel karusell süsteemis. Viru rallit ja RS'i võrreldes jääb meelepärasemaks viimane, kuna oli kompaktne aga samas tekkis tunne, et sõideti ikka kaks päeva, mitte mikihiire proloogiga reedel.
Toomas
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 59
Liitunud: 13 Veebr 2003, 21:10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Toomas »

Pealtvaatajana ei ole küll midagi halba öelda selle ralli kohta - oli piisavalt häid vaatamiskohti ka vähem andunumate fännide jaoks, kes ei taha võsas ragistada, hea publik (tundusid olema rahumeelsemad tõsisemad huvilised, mitte ainult viinamehed), katsed lähestikku. Eriti hea on see, et lähed kohale 5 min enne katse algust ja saad siiski väga hea koha :). Kava oli ülevaatlik, aga tõesti võinuks ka Tallinnas vähemalt ühes kohas müügis olla (kasvõi kuskil Neste bensukas, kes oli ju miski sponsor sel rallil?!) - laupäevahommikuste katsete asukoha aimasin küll õigesti ka ilma kavata, aga ikkagi.
Turvaintsidente silma ei hakanud. A millegipärast viimasel ajal turvad ajavad vestiga fotograafe rajalt eemale - kas need pole seal mitte omal vastutusel, kus tahavad, või kuidas sellega on?
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

fotograafid vist jah ise vastutavad enda eest. aga selle neste kohapealt seda et ega neste bensukatel pole oma poode nagu statoilil ju need kõik r-kioskid :)
timo
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 97
Liitunud: 17 Veebr 2003, 17:30

Postitus Postitas timo »

Olin ise kohal 1 kohas kus Lgp. abipolitseinik lubas kõik fotograafid kinni panna ja neile kes üritasid talle seletada et fotograafid vastutavad oma tegevuse eest ise lubati politsei järgi saata.
Rasmus
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 841
Liitunud: 11 Sept 2003, 09:16
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rasmus »

timo kirjutas:Olin ise kohal 1 kohas kus Lgp. abipolitseinik lubas kõik fotograafid kinni panna ja neile kes üritasid talle seletada et fotograafid vastutavad oma tegevuse eest ise lubati politsei järgi saata.
Ma olin ka seal. Hea koht oli :wink: Lõpuks ta ikka taandus veidi õnneks, aga muidu oli ta jah "kompetentne" miis.
Vasta