Viru ralli 2004

räägi eesti autorallist

Moderaatorid: KAIKUL, Sparco, Jaanus

Eraisik
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 340
Liitunud: 18 Veebr 2003, 13:32

Viru ralli 2004

Postitus Postitas Eraisik »

Keegi juhendit on näinud?
Mingi veebileht?
Kus registreerida saab?

MINGITKI infot????

täiesti hämmingus,

eraisik
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Vist lähipäevil peaks midagi liikuma. Aga ma ka rohkem tea. eelmisel aastal oli www.virurally.ee ju sel aastal ka sinna info tekib.
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Nüüd on tänavune ralli juhend kodulehel avaldatud:

http://www.virurally.ee/
timo
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 97
Liitunud: 17 Veebr 2003, 17:30

Postitus Postitas timo »

Kas on olnud midagi ka kuulda kes välisvõistlejatest kohale tuleb.
Andress20
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 5
Liitunud: 30 Juul 2004, 10:42
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Postitus Postitas Andress20 »

Minu andmete põhjal peaks see aasta Murakas vertsuga kohal olema ja Aava juuniorvertsuga. Nii , et põnevust peaks jaguma!
timo
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 97
Liitunud: 17 Veebr 2003, 17:30

Postitus Postitas timo »

Kas osavõtjate nimekiri varem netti ka tuleb, või avalikustatakse see alles 12 aug.
Tan
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 626
Liitunud: 24 Mär 2003, 22:32
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Tan »

Andress20 kirjutas:Minu andmete põhjal peaks see aasta Murakas vertsuga kohal olema ja Aava juuniorvertsuga. Nii , et põnevust peaks jaguma!
Ei tea kas Sul ka usaldusväärsed andmed? :roll:
Rasmus
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 841
Liitunud: 11 Sept 2003, 09:16
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rasmus »

No loodame et see nii ka on!
Aga mis põnevusse puutub, siis mina ei näe siin midagi põnevat kui ainult üks WRC või Super1600 sõidab, põnevaks teeb asja võrdsed autod ja kiired sõitjad!
Afka
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1452
Liitunud: 08 Mai 2003, 08:23
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas Afka »

rasmusv kirjutas:No loodame et see nii ka on!
Aga mis põnevusse puutub, siis mina ei näe siin midagi põnevat kui ainult üks WRC või Super1600 sõidab, põnevaks teeb asja võrdsed autod ja kiired sõitjad!
Täitsa nõus
ott87
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 16
Liitunud: 29 Mär 2003, 19:01

Postitus Postitas ott87 »

No huvitav olex ju ikka oma silmaga JWRC autot näha. Saax Ojapervele ja Jalavale ka uue konkurendi :wink:
VWman
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 238
Liitunud: 22 Veebr 2003, 01:02

Postitus Postitas VWman »

ott87 kirjutas:No huvitav olex ju ikka oma silmaga JWRC autot näha. Saax Ojapervele ja Jalavale ka uue konkurendi :wink:
Ojaaa.. seda pilti tahaks kohe kindlasti näha Ojaperv versus Aaava.
Peab Ojakale siis kõvasti pöialt hoidma, et see punane datsun ää ei lagune.
Afka
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1452
Liitunud: 08 Mai 2003, 08:23
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas Afka »

Usun,et Ojapervest küll Aavale vastast pole.Jalavast sai Aava juba 08ga jagu,suzukiga ei tohiks probleeme Jalava alistamisega olla.
timo
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 97
Liitunud: 17 Veebr 2003, 17:30

Postitus Postitas timo »

Minu info kohaselt Aava ikkagi ei stardi, küll aga pidi Murakas kohal olema
Viruralli
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 4
Liitunud: 01 Aug 2004, 16:43

Postitus Postitas Viruralli »

Aava on kohal 90% tõenäosusega. Starti ei tule siis kui Soomes päris ära laguneb. Nii on igal juhul kinnitatud nende poolt organisaatorile. Viru rallil rada on ideaalne treening-võistlus meeskonna koostöö harjutamiseks enne MM etappe, nii ta vähemalt meile väitis.
timo
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 97
Liitunud: 17 Veebr 2003, 17:30

Postitus Postitas timo »

no loodame et siis stardib, www.virurally.ee lehel võiks ennast juba registreerinud võistlejate kohta ka infot olla
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

rasmusv kirjutas:No loodame et see nii ka on!
Aga mis põnevusse puutub, siis mina ei näe siin midagi põnevat kui ainult üks WRC või Super1600 sõidab, põnevaks teeb asja võrdsed autod ja kiired sõitjad!
Paraku on lugu nii, et Eestis pole päris võrdseid autosid vist üheski klassis, kui siis ainult E8-s.
Mina isiklikult lähen Eesti rallidel just WRC-autosid vaatama ja ühtlasi naudin ka N-rühma, A-rühma ja E-rühma sõitjaid, aga vaatama lähen eelkõige ikka maailmatasemel WRC-autosid, olgu siis neid stardis kasvõi ainult üks.

PS! Urmo tulek on väga meeldiv uudis ja ma teen kõik, et viru rallile minna!
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

No ainuüksi Jalava sõit väärib vaatamist. :) Mina käin rallidel (niipalju kui ma käin) kiiret sõitu vaatamas. :)
gaas on endiselt laiffi
VWman
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 238
Liitunud: 22 Veebr 2003, 01:02

Postitus Postitas VWman »

Afka kirjutas:Usun,et Ojapervest küll Aavale vastast pole.Jalavast sai Aava juba 08ga jagu,suzukiga ei tohiks probleeme Jalava alistamisega olla.
Millisel aastal? Lappasin just aasta 2000 tulemused läbi, alati kui Jalava on lõpetanud, on ta Aavast ees pool olnud, või kui Jalava on katkestanud, siis on ta ikka Aavast ees olnud.Ok, siis oli Samara ka A5 ja Starlet E, tehnilised tingimused olid olid liialt erinevad.
Vanemaid tulemusi mul ei ole käepärast, on osasliselt veel 99 aasta omad, ka seal on Jalava eespool Aavat alati.
Palun viita oma allikale, millise ralli lõppedes on Aava olnud üldis eespol kui Jalava.
Mitte, et ma ei hindaks Aavat, aga mingiks super-hüper meheks ma teda ka ei pea.

Lihsalt, usun Ojaperve, loodetavasti saab ka uus saabuv välismaa käigukast korralikult toimima ja kestma.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5916
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Ise loodan ka, et Ojaperve käigukast kohale jõuab, sest nagu kuulda, oli ta kast peale RSi üsna nutuses seisus taaskord olnud. Siis saab mees ka kiirust veelgi juurde. Ja ma ütleks, et Ojapervele on tõsist konkurentsi pakkunud ka Andrus Laur oma Saxo 1600ga. Seega pole ainult Aava, kes suudaks Ojapervele konkurentsi pakkuda.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Rasmus
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 841
Liitunud: 11 Sept 2003, 09:16
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rasmus »

Mis kastist te räägite siin? Ma olen sellele asjale oluliselt lähemal kui keegi teine ja pole siin midagi olemas ega niipea veel tulemas.
Datsunit Starleti või mistahes Super1600 autoga võrrelda on natukene huumor. Teatud hetkel võivad nad ju omavahel võidu sõita, aga nii auto, juht ja tema abmitsioonid ning samuti ka tiim ja rahad on teisest mastist. Ärme ajame siin naised "saunas rääkisid" juttu ja tekitame liigset kära.
Loodame et Urmo Soomes hästi lõpetab ja et suured geeniused Eesti autospordis seekord midagi sassi ei keera ja et me teda rajaääres ka näeme.

On ka teisi kallimatel autodel sõitjaid tulemas? Laur? Neiksans? Võibolla mõni WRC veel lisaks?
Vasta