2009 rallihooaeg

räägi eesti autorallist
Vasta
umm
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 673
Liitunud: 16 Veebr 2003, 13:31
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas umm »

Võiksime sel juhul ju üldse pimeduse katte all tegutseda, et keegi meid jumala eest ei näeks. Niigi keeruline täna leida "kompveki", et oma toetajaid raskel ajal kaasata.

Aga üldiselt - sõidetakse seal kus sõit toimub ja mis kell toimub.
Oma arvamuse avaldamine on siiani lubatud ja kindlasti on neid + ja - mõlemal poolel.

Ootab ära juhendi.
cali
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 725
Liitunud: 20 Mai 2003, 12:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas cali »

no kuulge, ka ennemuiste sõideti ju väga palju pimedas, kuigi jah - ajad olid teised ja sponsorite pärast niiviisi ei pidanud tõmblema. Aga kui kasutada natuke fantaasiat, siis võib see pimedaralli ka sponsoritele atraktiivsema asja pähe määrida. Igasugu nippe saab kasutada, kuigi lisatööd palju. Üldiselt muidu mõistan sinu muret, kuid pealvaatajana mina millestki ilma ei jääks - pigem oleks see midagi "uut ja huvitavat" valdkonnast. Igatahes tuleks vaatama (tuleks ka ilma pimedas sõitmiseta :D)
Suurem mure on minu meelest ilm - kas on lund või mitte, kas ikka hoiab piisavalt külmakraade jne.?

Edu Teile oma tegemistes ja kindlasti olete koos Margusega üks mu lemmikuid Eesti ralliradadel!
tuks
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1051
Liitunud: 14 Juul 2008, 20:56

Postitus Postitas tuks »

Mina juba tean, mis tuleb. :D
Aga kuna see pidi üllatus olema, siis ma ei hakka ütlema.
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

tuks kirjutas:Mina juba tean, mis tuleb. :D
Aga kuna see pidi üllatus olema, siis ma ei hakka ütlema.
Ütle välja,mis sa hakkad siin niisama kõvaks ajama siis?
valmacher
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4404
Liitunud: 04 Okt 2005, 16:31

Postitus Postitas valmacher »

Ütle vähemalt seda, kas kaasa võtta päikseprillid või taskulamp? Ööralli kohta ei küsi ma ju midagi.
"Maailmas on ainult kolm spordiala: härjavõitlus, alpinism ja mootorisport, ülejäänud on vaid mängud!" [E.Hemingway]
cali
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 725
Liitunud: 20 Mai 2003, 12:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas cali »

valmacher kirjutas:Ütle vähemalt seda, kas kaasa võtta päikseprillid või taskulamp? Ööralli kohta ei küsi ma ju midagi.
:lol:
skahar
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2325
Liitunud: 21 Veebr 2003, 21:05
Asukoht: Mägi-Eesti
Meeldimisi saanud: 1

Postitus Postitas skahar »

taskulamp, õhtu 7 pidi I ekipaaž startima, uued katsed ka, seega ülesõidud vähe pikemad tavalisest
AutoralliSuurSõber
jüriöö
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 119
Liitunud: 09 Mär 2007, 14:56

Postitus Postitas jüriöö »

oot misasja? kell 7 õhtul stardib esimene auto ja siis panevad öösse mingi 8 katset või? saan ma õigesti aru? mitte et ma viriseks, aga unegraafikule paneb küll mõnusa põntsu ju :D
marko1509
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 965
Liitunud: 02 Juun 2006, 09:26
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas marko1509 »

Päris huvitav:D
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

Mina jätan oma kaamera arvatavasti koju siis,pole teha midagi sellega.kui just mingit miljon taskulampi kaasa ei võta.
valmacher
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4404
Liitunud: 04 Okt 2005, 16:31

Postitus Postitas valmacher »

Olgu pimedas või valges, aga annaks rallijumal, et see surutis sõitjaterivi katastroofiliselt ei vähenda.
"Maailmas on ainult kolm spordiala: härjavõitlus, alpinism ja mootorisport, ülejäänud on vaid mängud!" [E.Hemingway]
skahar
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2325
Liitunud: 21 Veebr 2003, 21:05
Asukoht: Mägi-Eesti
Meeldimisi saanud: 1

Postitus Postitas skahar »

nooh, sellised jutud käivad, aga ma ise arvan, et ikka tuuakse natuke ettepoole seda stardiaega, sest pime on juba kella 4'jast ja kes see ikka öösi seal möllata viitsib, eriti kui kõva pakast lubas kuu alguseks. Aga samas ka loogiline-päeval saab teha tehnilist jm asjaajamisi. nö. 1päevaralli
AutoralliSuurSõber
Patrick
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 156
Liitunud: 13 Okt 2008, 20:39

Postitus Postitas Patrick »

Nagu siis täna selgus, ei toimu rallit veebruari alguses. Kuradi nõme. Pikk vahe on niigi olnud ja tundus, et ikka talv tuleb. Kas keegi teab, mis ajale see võib lükkuda ja kas üldse kavatsetakse korraldada?
alev
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 466
Liitunud: 02 Dets 2006, 10:58
Asukoht: Rakvere

Postitus Postitas alev »

Patrick kirjutas:Nagu siis täna selgus, ei toimu rallit veebruari alguses. Kuradi nõme. Pikk vahe on niigi olnud ja tundus, et ikka talv tuleb. Kas keegi teab, mis ajale see võib lükkuda ja kas üldse kavatsetakse korraldada?
Kust sa seda võtad?
Patrick
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 156
Liitunud: 13 Okt 2008, 20:39

Postitus Postitas Patrick »

Eile õhtul oli rallikomitees otsustatud. Juhendit ei kinnitatud, ajakava oli ka suht hullumeelne. Rajaga tutvumine reedel. Start reede õhtul kell 21.00 Finish 7 hommikul, öö läbi sõitu - nii pole turvaline ja ettevõtmine rohkem "erna retke" meenutav. Korraldaja saab vist järgmisele rallikomiteele uuesti esitada ajakava ja juhendi kinnitamiseks 20 jaanuari paiku. Vähemalt öeldi eile, et kindlasti 7 seda ei tule.
sapakas
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 228
Liitunud: 20 Jaan 2004, 16:30

Postitus Postitas sapakas »

Patrick kirjutas:Eile õhtul oli rallikomitees otsustatud. Juhendit ei kinnitatud, ajakava oli ka suht hullumeelne. Rajaga tutvumine reedel. Start reede õhtul kell 21.00 Finish 7 hommikul, öö läbi sõitu - nii pole turvaline ja ettevõtmine rohkem "erna retke" meenutav. Korraldaja saab vist järgmisele rallikomiteele uuesti esitada ajakava ja juhendi kinnitamiseks 20 jaanuari paiku. Vähemalt öeldi eile, et kindlasti 7 seda ei tule.
Jutt õige jah, ajakava kohta täpselt ei tea aga juhend jäi kaitsmata küll, õnneks oli ju juba ka ilmaolude kartuses varuvariant veebruari lõpus olemas, ehk siis ikka toimub...
Reikoh
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 914
Liitunud: 27 Okt 2006, 21:20
Asukoht: Vastseliina

Postitus Postitas Reikoh »

milleks yldse hakati mingi idiootsusega tegelema algusest peale? oli raske normaalset rallit korraldada? pff ma ytlen.
Karmen
---
---
Postitusi: 975
Liitunud: 14 Juul 2003, 23:00

Postitus Postitas Karmen »

Viimase info kohaselt võib 7. veebruaril etapp ikkagi toimuda, aga mitte Põlvas, vaid kusagil mujal Lõuna-Eestis. Kui toimub, siis 12.01 tuleb juhend. Teine korraldaja ka.
Kiiver
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1009
Liitunud: 15 Juul 2003, 07:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kiiver »

Ma loodan sellesse asja kell 16.45 Kuku raadios selgust anda, üldiselt liigub asi suunas millest Karmen räägib.
rally
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1427
Liitunud: 24 Nov 2008, 16:27
Has thanked: 1

Postitus Postitas rally »

No mõte on ju päris huvitav aga sõitjatele on päris suur koorem ööläbi sõita,ajapunktides magavad ja saavad tasuta kohvi :D
Pealtvaatajatel pole ka nagu eriti midagi pimedas vaadata.
Rallime Mönuga !
Vasta