Antsla ralli 2009

räägi eesti autorallist

Moderaatorid: KAIKUL, Sparco, Jaanus

tuks
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1051
Liitunud: 14 Juul 2008, 20:56

Postitus Postitas tuks »

Oma sünnipäevaks võitis ta hoopis Saaremaa Ralli ja Eest meistritiitli. ;)
Kasutaja
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 17
Liitunud: 29 Juul 2005, 13:06

Postitus Postitas Kasutaja »

mis mossede ja sierraga juhtus. neid nagu tahtsingi rohklem näha, aga ei ühtegi. jõudsin ka alles peale lõunat.
Trw
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 313
Liitunud: 21 Nov 2008, 17:22
Asukoht: Tartumaa.

Postitus Postitas Trw »

sierral tuli teiselt katselt servisesse ülesõidul esimene vasak ratas alt.
Patrick
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 156
Liitunud: 13 Okt 2008, 20:39

Postitus Postitas Patrick »

Vaatasin ja võrdlesin uue 4wd junior klassi sõitjate aegu ja panin neid pärispingeritta - kiitus Ranno Bundsenile ja Raul Jeetsile - väga tubli sõit ja nende kahe mehe näol on küll lootus näha N rühma konkurentsi tihendamiseks. Loodan, et järgmine kord juba stardirivi eespool saame nende sooritusi näha.
m1
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 59
Liitunud: 31 Juul 2005, 10:11

Postitus Postitas m1 »

Ralli ise oli tore, võistlejad tegid väga head sõitu, nauditav oli vaadata.
Oleks tore kui Tänak saaks nüüd mõned hea tasemega välisrallid sõita.

Aga korraldajatele palve, paluks ikka turva-alad inimestest puhtana hoida. Paha on vaadata, kuidas inimesed sellises väliskurvis on, kust autod üle 100kmh nelja ratta libisemises mööda kihutavad (näiteks 6/8 katse lõpus olev trampliin). Ega keegi ei taha rajalt välja sõita, aga igasugu asju võib juhtuda. Eesti autorallil võiks olla turvalise spordiala maine, kus hoolitakse nii võistlejate kui pealtvaatajate julgeolekust. Paraku inimesed ise ei saa tihti aru, kui ohtlikus kohas nad seisavad. Võibolla on ka alles esimest korda rallit vaatamas.
rallyact
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 22
Liitunud: 22 Juun 2008, 12:43
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Pilte rallilt

Postitus Postitas rallyact »

AS
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1555
Liitunud: 14 Okt 2005, 19:30
Asukoht: Tartu
Has thanked: 1

Postitus Postitas AS »

http://rally.ee/?a=a022&b=122829&p=1

Vaadates seda pilti, siis Tänak võitis teistkordselt Antsla Ralli! :D
Nimi
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 522
Liitunud: 22 Dets 2008, 12:56
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Nimi »

:) Ma ei saa aru, mis Postimehel selle antsla ralliga on. Ei tule kuidagi see asi välja.
AS
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1555
Liitunud: 14 Okt 2005, 19:30
Asukoht: Tartu
Has thanked: 1

Postitus Postitas AS »

Nimi kirjutas::) Ma ei saa aru, mis Postimehel selle antsla ralliga on. Ei tule kuidagi see asi välja.
On jah need pealkirjad kuidagi väga segased seal! :D
umm
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 673
Liitunud: 16 Veebr 2003, 13:31
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas umm »

Huvitavaid fakte, millest mul polnud aimugi:
Ott võitis Antsla ralli teistkordselt.
Hiltunenil paistab neid nimesid olevat rohkemgi või on tegu säästuajaga ja hoitakse lehepinda kokku ning edaspidi kasutatakse rallisõitjate nimede kirjutamisel kaardilugeja eesnime ja sõitja perekonna nime. Edaspidi kuuleme siis ka rohkem Raigo Tänakust, Silver Murakast ja Urmas Remmakust.

Ott osales Antslas WRC autol!!!
http://www.epl.ee/artikkel/458151
AS
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1555
Liitunud: 14 Okt 2005, 19:30
Asukoht: Tartu
Has thanked: 1

Postitus Postitas AS »

Alo Hintsler on kah huvitav nimi :D
ivar80
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 978
Liitunud: 30 Mai 2007, 10:36
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas ivar80 »

No meie ajakirjandus on ikka väga tugeva huumorisoonega peab ütlema :P
Ma kahtlustasin kohe et Ott on WRC'ga rajal. Kuidas ta muidu kõik kiiruskatsed võitis :D
cali
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 725
Liitunud: 20 Mai 2003, 12:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas cali »

Seekord ikka täielik ämber meie ajakirjanduse poolt. Aga eks see näitabki kirjutava pressi üleõldist taset. Täna nt. Õhtulehes polnudki rallist juttu, korra mainiti vaid laupäevases netiväljaandes. Äge!

Rallist kah: peale eismeseid katseid oli silmaga näha, et ralli saab olema ühe mehe show. Samuti Hiltunen oma S2000 Peugeot 207-ga liikus väga nobedalt, kuigi lõpuks võttis Remmak oma. Samas oli seda S2000 pilli ikka väga huvitav jägida ja loodaks neid rohkem Eesti teedel näha.

Muidugi ohutusest kah, olin ise ka seal SS 6/8 trampa juures ja väga ohtlik koht oli. Sealt oleks pidanud rahva ikka ära koristama - üks aps piloodi või tehnika poolt ja tulemused oleksid väga kurvad olnud.

Muidu üleüldiselt oli lahe üle tüki aja jälle korralikku talirallit vaadata. Rahvast oli ka raja ääres väga palju - polegi nii suuri järjekordi näinud (eks seda soodustas ka piiratud vaatamiskohtade arv).
valmacher
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4404
Liitunud: 04 Okt 2005, 16:31

Postitus Postitas valmacher »

Bundseni ja Jeetsi edenemist oli ka hää vaadata :)
"Maailmas on ainult kolm spordiala: härjavõitlus, alpinism ja mootorisport, ülejäänud on vaid mängud!" [E.Hemingway]
Afka
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1452
Liitunud: 08 Mai 2003, 08:23
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas Afka »

umm kirjutas:Huvitavaid fakte, millest mul polnud aimugi:
Ott võitis Antsla ralli teistkordselt.
Hiltunenil paistab neid nimesid olevat rohkemgi või on tegu säästuajaga ja hoitakse lehepinda kokku ning edaspidi kasutatakse rallisõitjate nimede kirjutamisel kaardilugeja eesnime ja sõitja perekonna nime. Edaspidi kuuleme siis ka rohkem Raigo Tänakust, Silver Murakast ja Urmas Remmakust.

Ott osales Antslas WRC autol!!!
http://www.epl.ee/artikkel/458151
Artiklis on kirjas,WRX sti mitte WRC.
Kiiver
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1009
Liitunud: 15 Juul 2003, 07:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kiiver »

Afka kirjutas:
umm kirjutas:Huvitavaid fakte, millest mul polnud aimugi:
Ott võitis Antsla ralli teistkordselt.
Hiltunenil paistab neid nimesid olevat rohkemgi või on tegu säästuajaga ja hoitakse lehepinda kokku ning edaspidi kasutatakse rallisõitjate nimede kirjutamisel kaardilugeja eesnime ja sõitja perekonna nime. Edaspidi kuuleme siis ka rohkem Raigo Tänakust, Silver Murakast ja Urmas Remmakust.

Ott osales Antslas WRC autol!!!
http://www.epl.ee/artikkel/458151
Artiklis on kirjas,WRX sti mitte WRC.
Paberil on WRC, netis parandati ära.
Nimi
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 522
Liitunud: 22 Dets 2008, 12:56
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Nimi »

:) vaatasin siis ka selle paberkandja üle. Ja näe oligi WRC. Kas nad absoluutselt ei kontrolli, mis trükki läheb???
mmargus
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 99
Liitunud: 30 Jaan 2004, 12:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mmargus »

Lugupeetavad, igasugune konstruktiivne kriitika on alati ja igal pool teretulnud. Hoiab naha toore. Aga soigumine stiilis "kas nad siis üldse ei vaata" etc. on lapsik ja nõme. Minge ja proovige päevake ajalehes (just sporditoimetuses) töötada! Õhtuks saate aru, millal laita ja millal silm kinni pigistada.
Ja ei, ma ei tööta ühegi lehe ega muu meediakanali sporditoimetuses :)
Mälestades Michael Parki
Nimi
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 522
Liitunud: 22 Dets 2008, 12:56
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Nimi »

mmargus kirjutas:Lugupeetavad, igasugune konstruktiivne kriitika on alati ja igal pool teretulnud. Hoiab naha toore. Aga soigumine stiilis "kas nad siis üldse ei vaata" etc. on lapsik ja nõme. Minge ja proovige päevake ajalehes (just sporditoimetuses) töötada! Õhtuks saate aru, millal laita ja millal silm kinni pigistada.
Ja ei, ma ei tööta ühegi lehe ega muu meediakanali sporditoimetuses :)
Sorry, aga minu arust eriti veel kui kogu kajastus on nii väike, siis võiks vähemalt vigu vältida. See tähendab lihtsalt seda, et jutukese kirjutas inimene, kes asjast lihtsalt midagi ei tea. See on minu arvamus!
AS
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1555
Liitunud: 14 Okt 2005, 19:30
Asukoht: Tartu
Has thanked: 1

Postitus Postitas AS »

No selle ajakirjanduse teema üle on siin vaieldud küll ja küll! See ei muuda miskit, vigu tehakse ikka! Tuleb asja lihtsalt huumoriga võtta! Kes on ralli huviline, loeb sealt nii või naa vajaliku välja! Kes aga ei loe, siis juu ta pole asjale piisav huviline! ;)
Vasta