Ralli kaartide levitamine foorumis on keelatud

räägi eesti autorallist

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Sparco

Crapmaster
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 560
Joined: Wed Nov 11, 2009 10:41 pm
Location: Pärnumaa

Post by Crapmaster »

Ma olen suhteliselt erapooletu. Samas on mõlemal pool nii plusse kui miinuseid. Võru Talverallile sain kava soetatud 2 päeva enne rallit Pärnust. Võrru oli ka oma 200 km sõitu, et terve tee sai vaadatud kuhu punkti katsele minna. GPS olemas ja ei mingit probleemi. Muidugi võiks olla kaartide avaldamine kuidagi niiviisi, et natuke vähem teadja inimene saaks need kergemini soetatud. Autolehe teema oleks vast kõige mõistlikum. Kolmapäeval saaks kaardi kätte ja oleks asjad selged kuhu ja millal minna.
Reikoh
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 914
Joined: Fri Oct 27, 2006 9:20 pm
Location: Vastseliina

Post by Reikoh »

autoleht ja EAL võiks küll koostööd teha selles vallas.
ma kujutan ette kui autoleht maksab mingi 20 eeki vms (ma täpselt ei teagi, sest ostan seda ainult ku irallikava sees) siis EAL või korraldaja saab sealt suht tyhise summa selle kava eest (autoleht tahab ju oma materjali eest ka teenida).

samas kui tanklates jne eraldi myya 25 krooniga tuleb tõenäoliselt suht suur protsent ikkagi korraldajale/EALile.

ma võiks julgelt maksta rallikava sisaldava autolehe eest 50 krooni , aga need kes ostavad autolehte niisama ja ralli korda ei lähe , poleks sellega ka nõus. niiet nokk kinni saba lahti olukord.

samas oli see jutt kõik oletus ja ei tea kuidas asjad tegelikult on. aga fakt on see, et autolehe vahel on kõike parem, kiirem ja mugavam seda kava soetada.
STI
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 950
Joined: Thu Feb 13, 2003 8:34 pm
Location: Tallinn

Post by STI »

...ja teemat edasi arendades, võiks olla võimalik ka mõõduka tasu eest SMS-i teel soetada katsete stardi/finiši ja vaatamispunktide koordinaadid TomTom-i ja Garmini GPS-ile. Soome rallile sai ükskord seda tehtud- 6EUR'i- ja oli ikka mugav küll.
svs89
Rallifoorum 24/7
Posts: 2367
Joined: Thu Aug 10, 2006 5:31 pm

Post by svs89 »

:wink:
Post Reply