Rapla Ralli 2010

räägi eesti autorallist

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Sparco

Vasta
KLX
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 75
Liitunud: 25 Mär 2004, 21:44

Postitus Postitas KLX »

Eespool tõstatud küsimus on õige - kas on mingisugune piir, mispuhul rallit ei toimu? Juhul, kui registreerub näiteks 20-30 ekipaazi? Erakorraline rallikomitee koosolek vms?

Hoian Rapla korraldajatele igaljuhul pöialt, sest uued ralli korraldajad on väga teretulnud ja soovin, et üritusel läheks hästi!
huviline
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 22
Liitunud: 27 Jaan 2005, 08:39

Postitus Postitas huviline »

Registreerimise lõpuni on veel 5 päeva. Ma ei näe põhjust paanikaks... Eestis ju kolmandiku rallist võidab ekipaaz, kes suudab kõige viimasena registreeruda...
busse
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 456
Liitunud: 02 Okt 2009, 08:07
Asukoht: Aruküla
Kontakt:

Postitus Postitas busse »

kas tõesti on masu nii suureks läinud, et kaks ja pool pudelit ölut ostetakse küll, aga 25 eeku maksta katse eest tundub üüratuma suur summa?

ma ennem plekiks 25 eeku kui hakkaks kusagil padrikust teed otsima. kohalikud vb veel viitsiksid, aga kes mujalt tulevad, siis vaevalt.
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

võib-olla saadi siin minust valesti aru. ma ei ole üldse pileti ostmise vastu, eriti kui hinnaks 25.-, mitte 250.- nagu siin viimati. aga ma lissalt tulin selle peale, et selline asi on juba ära proovitud eesti rallidel ja nii palju kui mina mäletan, siis mitte eriti edukalt. aga eks korraldaja ise teab, kuidas oma üritusega plussi jääda, või siis vähemalt nulli.
Patrick
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 156
Liitunud: 13 Okt 2008, 20:39

Postitus Postitas Patrick »

25 krooni emotsiooni eest kindlasti pole palju maksta. Kahjuks tingimustes, kus just on olnud Mad Croc "tulede ja viledega" siis uue tulija sisseelamiseks oleksin oodanud rohkem korraldajate poolset pingutust, et meelitada nii sõitjaid kui ka publikut. Mujal maailmas uue rallietapi promomiseks tehakse tohutuid pingutusi - midagi oleks võinud magnetiks teha. See pilet kas 2,5 või 15% ulatuses on pigem pärssivaks kui kohale kutsuvaks argumendiks. Palun mitte valesti aru saada, see pole kriitika, ega isiklik suhtumine, lihtsalt kõrvalt kuuldud mõtted.
busse
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 456
Liitunud: 02 Okt 2009, 08:07
Asukoht: Aruküla
Kontakt:

Postitus Postitas busse »

ma siiski arvan, et rapla ralli korraldajad võiksid leida paide rallit korraldanud seltskonnaga ühise keele ja teha rapla-paide ralli. vot see oleks midagi sellist, mida ootaks iga meeskond ja pealtvaataja.

uutel rallidel ongi raske end nö turule sisse süüa, sest nad valdavalt nullist alustavad.

eesti x pealtvaataja saaks raja äärde juba wrc nimekirja sebimsega :)
korralik rallipublik tuleb nagunii ilma selletagi, sest ta tahab kogu üritust, mitte näha wrc'd.
allar9944
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2443
Liitunud: 19 Jaan 2010, 22:02
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas allar9944 »

Ma usun, et kolm WRCd on täitsa võimaliks se aasta. Kuna Koskelo võttis rallyst augustini puhkust ja lubas se aasta veel Eestis paar etappi kaasa tegema + meie oma Focus WRC 03-ed
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

kui kellelgi on aimu, kes "märtini" 03'e istub, siis andke teada.
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Lithium »

Kehalas on igatahes selle roolis ju Urmo Aava. :)
AS
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1555
Liitunud: 14 Okt 2005, 19:30
Asukoht: Tartu
Has thanked: 1

Postitus Postitas AS »

Ei tea, kas Urmol plaan ka rohkemaks????
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

seda värki ma tean jh, et kehalas on aava roolis.

no plaani võib tal olla rohkemaks, aga ma arvan, et gross tahab siiski selle rendi eest mingit pappi ka pikemas perspektiiviks ja kellel seda on, see sõidab. või ükskõik kelle oma see on.
mitsupitsu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 378
Liitunud: 19 Aug 2009, 19:06
Asukoht: Rakvere

Postitus Postitas mitsupitsu »

[quote="muhk"]seda värki ma tean jh, et kehalas on aava roolis.

no plaani võib tal olla rohkemaks, aga ma arvan, et gross tahab siiski selle rendi eest mingit pappi ka pikemas perspektiiviks ja kellel seda on, see sõidab. või ükskõik kelle oma see on.[/quote


Saan ma õigesti aru,et see verts,mis Markko istumise all krokul oli,on papa Grossi renditud?
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Lithium »

Gross ostis ja rendib vist.
22N
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 309
Liitunud: 19 Mär 2006, 15:10
Asukoht: Antsla

Postitus Postitas 22N »

See peaks olema Grossi trennikas.
Nimi
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 522
Liitunud: 22 Dets 2008, 12:56
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Nimi »

Kallid kaaskannatajad!

Jäägem siiski teema juurde. See millega Aava sõidab Kehalas, ka kes kellele selle eest maksab ei ole küll seotud Rapla Ralliga.

Mis puudutab seda 25 krooni katse eest, siis mina leian, et see on igati mõistlik summa. Neid kes mööda põõsaid, kraave, põlde müttavad, ei hakka keegi taga ajama. Korraldajal teisigi muresid kaelas.

Praeguse seisuga siis 25 autot kirjas. Eks homme hakkab aktiviseeruma see regamine.
Patrick
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 156
Liitunud: 13 Okt 2008, 20:39

Postitus Postitas Patrick »

Praegu kirjas 26 autot, aga see nimekiri ei ole isegi ligilähedaselt kohane EM etapile. Siin on küll rallikomiteel mõtlemise koht, kas selline ralli ja sellisel hetkel ei saanud liiga kergekäelislet kinnitatud. Isegi siis kui kriipsupealt klass sõitjatest täis tuleb, on minul arvamus, sõidetakse pigem, et saada punkte. Konkurentsi ja pinge osas on eelmise aasta Saaremaa Rally üks eesti kõige paremaid rallikogemusi. Loodan sel aastal Saaremaal samahead rallyt.
KLX
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 75
Liitunud: 25 Mär 2004, 21:44

Postitus Postitas KLX »

Tundub, et Mad Croc on tehniliselt autodele ja finantsiliselt sõitjatele nii karmilt mõjunud, et osa etappe jäetakse vahele.
Rallikomiteel kindlasti 2011 hooajaks mõtlemise koht, kas 1,5 koefitsendiga ralli järgi, oleks mõistlikum pikem paus ajaliselt juba sisse planeerida.
Lisaks võiks kaaluda lahendust, et varem (nt 2-3 nädalat enne rallit) registreerunud ja osavõtu ette ära tasunud ekipaazid saavad osalustasu soodsamalt, kasvõi miinus 500 krooni.
rally
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1427
Liitunud: 24 Nov 2008, 16:27
Has thanked: 1

Postitus Postitas rally »

Pühapäevani on aega, ma ise arvan küll, et 40 autot tuleb starti.
Rallime Mönuga !
busse
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 456
Liitunud: 02 Okt 2009, 08:07
Asukoht: Aruküla
Kontakt:

Postitus Postitas busse »

rapla miinuseks on vb selle uudsus. nimi ei ole end sisse tõõtanud. ma siiski loodan, et kui järgmine aasta rapla rahvas tegema hakkab, siis võiksid nad teha paidega kahesse. paide ralli oleks tuntud. samas rapla ralli annaks trassina uusi kohtasid (osad katsed on vist tln ralli nime all ka kunagi söidetud?), aga siiski.
Nimi
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 522
Liitunud: 22 Dets 2008, 12:56
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Nimi »

Väga kahtlen, et järgmine aasta sellist 1,5 koefitsendiga rallit tuleb.

Mis selles Rapla Rallis siis nii väga uudset ikka on. Lihtsalt asi toimub sealkandis ja on õige nimega, mitte nagu mõni teine ralli.

Vaevalt et selline kahasse tegemine korraldajatele meeldib. Pigem on mõeldavam see, et Üks aasta üks ralli ja teine aasta teine.
Vasta