Rallihooaeg 2011

räägi eesti autorallist

Moderaatorid: KAIKUL, Sparco, Jaanus

Vasta
domaza
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1008
Liitunud: 01 Dets 2004, 11:39
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas domaza »

Pärs väidetavalt tõmbas rallsõitja karjäärile joone alla ja auto müügis ...
bluuford
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 341
Liitunud: 24 Aug 2004, 15:22

Postitus Postitas bluuford »

Kehalas künka otsas kuulsin, et Pärs pidi tiimile võlgu olema ja nende katteks auto müügis. Aga see oli ainult künka otsas kuulukas
Ralli! Ja kõik muu ununeb...
mitsupitsu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 378
Liitunud: 19 Aug 2009, 19:06
Asukoht: Rakvere

Postitus Postitas mitsupitsu »

Sama teema(raha) oli ilmselt Kasepõlluga kui rally.ee lugu uskuda.Kahju muidugi.
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Lithium »

Mina isiklikult ootasin juba tükk aega Ausi rajale tagasi ja ei saanud aru miks ta üldse unarusse jäeti. Üks kiiremaid rallimehi meil ja sponsoreid pole? Jõessarel tuli vist esimesena mõistus pähe. Good choice.
calderon
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3364
Liitunud: 05 Juun 2010, 19:30
Asukoht: Kuppelmaastik

Postitus Postitas calderon »

Eestis sponsoreerivad kõik suusatamist, ujumist ja kergejõustikut. See juba vana asi, et Eesti on auto-motospordi vaenulik
skahar
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2325
Liitunud: 21 Veebr 2003, 21:05
Asukoht: Mägi-Eesti
Meeldimisi saanud: 1

Postitus Postitas skahar »

Ma ei väidaks, et Kasepõld nüüd kohe klass madalam on kui Aus...mõlemad on väga kiired sõitjad (omas klassis polnud neile kummalegi vastast 1 hetk). Rallis aga sõidab ainult "mammona" - see peaks siin foorumis olijatele juba ammu teada olema.

Kellel seda on, see ka sõidab, kellel ei ole - mõtleb kust saada ja unistab vaikselt tasakesi rajale naasemisest;)

Kergejõustik ja suusatamine on alad mida on lihtsam toetada (reklaami kulud vs tulud sellest on kasumlikum toetajaile), odavam on saata 1 kaameramees kes paigal istudes kõik üles võtab, kui palgata 10 operaatorit koos liiklusvahenditega metsadesse ringi sebima ja jäädvustada see 1sek auto kohta...


Edit: miks huvitav Harju Ralli 2011 alateemat ei ole tehtud? See ju kohe ukse ees.
AutoralliSuurSõber
matu
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1149
Liitunud: 08 Apr 2003, 08:50
Asukoht: Ülenurme

Postitus Postitas matu »

skahar kirjutas:Ma ei väidaks, et Kasepõld nüüd kohe klass madalam on kui Aus...mõlemad on väga kiired sõitjad (omas klassis polnud neile kummalegi vastast 1 hetk). Rallis aga sõidab ainult "mammona" - see peaks siin foorumis olijatele juba ammu teada olema.

Kellel seda on, see ka sõidab, kellel ei ole - mõtleb kust saada ja unistab vaikselt tasakesi rajale naasemisest;)

Kergejõustik ja suusatamine on alad mida on lihtsam toetada (reklaami kulud vs tulud sellest on kasumlikum toetajaile), odavam on saata 1 kaameramees kes paigal istudes kõik üles võtab, kui palgata 10 operaatorit koos liiklusvahenditega metsadesse ringi sebima ja jäädvustada see 1sek auto kohta...


Edit: miks huvitav Harju Ralli 2011 alateemat ei ole tehtud? See ju kohe ukse ees.
harju ralliga kahjuks seekord ühelpool: ei toimu
domaza
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1008
Liitunud: 01 Dets 2004, 11:39
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas domaza »

Kas Remmak see aasta üldse midagi ei tee?
calderon
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3364
Liitunud: 05 Juun 2010, 19:30
Asukoht: Kuppelmaastik

Postitus Postitas calderon »

domaza kirjutas:Kas Remmak see aasta üldse midagi ei tee?
Vist mitte jah, Võru talverallil lõhkus päris korralikult auto ja seal pidi ta ka otsustama, et mis hooajaga peale hakkab, ju siis jätab vahele
mitsupitsu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 378
Liitunud: 19 Aug 2009, 19:06
Asukoht: Rakvere

Postitus Postitas mitsupitsu »

Niipalju kui ajakirjandus teab,siis lugesin,et Saares on stardis.
jax
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 438
Liitunud: 23 Aug 2004, 01:02

Postitus Postitas jax »

Kuulsin, et Saluri pidi samuti peagi ära lõpetama.
maailmameister
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1282
Liitunud: 03 Apr 2009, 16:21
Asukoht: Raasiku

Postitus Postitas maailmameister »

Miks Harju ralli ei toimu?

Nägin juba ise,et ei olnud piisavalt registreerunuid.Kuradi kahju igatahes.Koduukse ees oleks rallit vaadata saanud.
Viimati muutis maailmameister, 28 Juun 2011, 20:35, muudetud 1 kord kokku.
"If you're in a hurry there's no time to lift." Ott Tänak, Rally Poland 2016
Kauri95
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 658
Liitunud: 08 Jaan 2010, 21:28

Postitus Postitas Kauri95 »

maailmameister kirjutas:Miks Harju ralli ei toimu?
Sest osalejaid pidi olema vähemalt 40, kuid seda ei suudetud kokku saada
Reikoh
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 914
Liitunud: 27 Okt 2006, 21:20
Asukoht: Vastseliina

Postitus Postitas Reikoh »

Rallikomitee otsus 29.06.2011

EAL Rallikomitee tegi 29. juunil järgmise otsuse:

Seoses 2. juuniks kavandatud Harju ralli ärajätmisest tingitud rallispordi maine kahjustamisega mitte anda korraldusluba Tarmo Rühka korraldatavatele võistlustele ja treeningutele.

Rallikomitee on seisukohal, et ralli ärajätmine on sõitjate huve ning selline käitumine mõjutab kogu Eesti rallispordi mainet.
maailmameister
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1282
Liitunud: 03 Apr 2009, 16:21
Asukoht: Raasiku

Postitus Postitas maailmameister »

Täitsa õige otsus rallikomitee poolt.Ei saagi aru milles probleem oli.Min.osalejate arvust jäi puudu 7 autot,see on 7x2oo eur=1400 eur osavõtumaksu jäi saamata.Sellepärast ei saanudgi teha või?
"If you're in a hurry there's no time to lift." Ott Tänak, Rally Poland 2016
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

Sul on omast taskust 1400 euri välja käia siis oleksid võinud varem teada anda, ei oleks ralli ära jäänud. Ega lõpmatuseni ei saa korraldaja miinustes olla.
maailmameister
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1282
Liitunud: 03 Apr 2009, 16:21
Asukoht: Raasiku

Postitus Postitas maailmameister »

Sa oled korraldaja või?
"If you're in a hurry there's no time to lift." Ott Tänak, Rally Poland 2016
Kiiver
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1009
Liitunud: 15 Juul 2003, 07:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kiiver »

Ütlen kohe ära, et toetajate leidmine pole lihtne ülesanne. Müts maha kõigi ees, kes sellega hakkama saavad. Kuid miinimum osalejate arvu seadmine pole ka päris õige. E-Cup on praegu siiski nn niššitoode, 40 osalejat on kahjuks hetkeseisu arvesse võttes väga julge prognoos. Virus oli e-rühma autosid pisut üle 20. Sama palju oleks neid olnud ka Harju ralli stardis.OK, lisame noored, kui kahjuks on nende arv väga väikeseks jäänud ja saame juurde veel mõned sõitjad, mõned veokad ja mõned A/N masinad ka. Suure pigistamisega saaks täis 40.
Mina ei tea, kas oli plaanis ainult osalemistasu pealt eelarve kokku saada või olid ka toetajad taga. Seepärast ei taha ka näpuga kellegi peale näidata. Eks ta selline nokk kinni saba lahti teema on, väike ralli, toetajaid raske leida. Loodame, et järgmine sõit ikka tuleb.
Melka
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 877
Liitunud: 31 Mai 2005, 11:31
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Melka »

EAL-i otsus oli väga vale. Korraldaja lähtus oma otsuses puhtalt võistlusjuhendus olevale, mis oli eelnevalt EAL-is kinnitatud. Kõik, ka osalejad, teadsid riski, et võistlus võib ära jääda, kui ei tule kokku 40 osalejat. Väga lihtne. Võistlusjuhend on oluline dokement ning seda võiks ju EAL-i rallikomitee inimesed ometi teada. Sinna ei kirjutatata sisse (loodetavasti vähemalt) asju nö igaks juhuks või kellegi ähvardamiseks. Rallikorraldaja ei pea tegelema altruisimiga ja oma isiklikust rahakotis kinni katma kulusid.

Mina toetan väga korraldaja otsust, kuigi ka mul on kahju, sest registreerisin samuti sinna võistlusele ja lootsin suurepärast võistlust, mis oleks kindlasti tulnud. Kuid siiski arvestasin võimalusega, et see jääb ära.

Püüdkem mõista mitte hukka mõista!
bluuford
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 341
Liitunud: 24 Aug 2004, 15:22

Õpime vigadest

Postitus Postitas bluuford »

Nii, eks me köik teeme vigu. Vahel on EAL liiga karm, vahel korraldajad veidi jännis. Mis mina õppisin sellest ärajäämisest ja mis võiks olla öpetliks järgmistele korraldajatele:

Olen ise mitmeid üritusi korraldanud ja mis ma olen märganud. Reklaami ja promo ei ole iial liialt palju. Korddamine on tarkuse ema. Näiteks Urmo on sellest hästi aru saanud ja isegi minu ema teab millal ja kus Rally Estonia toimub. Ok, rahalised võimalused ka vähe teised.

Mida saaks paremini? Kas ma nägin Viru rallil Harju ralli reklaamtelki? On see väga kallis tegevus (lähed kohale ja lepid Grossiga kokku, küll ta oma logo eest on ikka nõus telki ülesse lubama panna)? Kas rally.ee-s või ruudulipus kirjutati korra nädalas mõni lugu Harju rallist? Kas mõnes muus lehes mainiti, et hakkab toimuma e-cup ja selline äge asi? Kas foorumites algatati teema "harju ralli"? Televisioonis on hetkel hapukurgi hooaeg ja igasugu huvitavad lood lähevad praegu hästi peale (näiteks kuidas keegi oma garaazis putitab veokit, et sellega e-cupi sõitma minna)?
Paidekad, pange kõrvataha ja ka sposnorid on parema meelega teid nõus toetama kui nad enne üritusest miskit kuulnud on.

Praegu oli vist üks-kaks lugu kuskil e-cupist ja Harju rallist sain ma alles teada siis kui jälgisin /rallyreg kodukat.

Õpime vigadest ja peame meeles, et paremini saab alati :-)
Vasta