auto24 Rally Estonia 2014

räägi eesti autorallist

Moderaatorid: KAIKUL, Sparco, Jaanus

Vasta
swrt
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 271
Liitunud: 22 Dets 2005, 10:05

Re: auto24 Rally Estonia 2014

Postitus Postitas swrt »

Kas netis ka streami näeks kuskilt
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Re: auto24 Rally Estonia 2014

Postitus Postitas muhk »

selles erc magazine's oli rohkem videomaterjali sõidust ja kommentaator suutis üsnagi palju suud kinni hoida ja natural soundiga nii tänaku kui ka lukjanuki onboardi näidata. täitsa lahe oli.
video on küll promootori valduses, aga nii nagu mina aru olen saanud, siis tehakse igakülgset koostööd tv3ga (ehk siis tv6 rallisaatega), vähemalt niimoodi intervjuust ühe eurospordi tegelasega välja tuli (hetkel ei leia linki), seega lootust on seal ka miski "unreleased" stuffi näha, just eesti sõitjatest.
ja vaadates erc YT kanalit, siis ka sinna vahest nädala-2 pärast rallit veel videoid üles laetud, seega materjali usun, et tilgub juurde.
samas, võiks ka erc'l olla samane asi, nagu oli wrc-s eelmistel aastatel, et sellised SS Specialid, vms, et paljude sõitjate onboardid natural heliga kusail payed channelis. aga eurosportil endal selline süsteem puudub, siis vast jagatakse tasuta YT-s. Kuigi ma pole uurinud, siis neil ka mingi Eurosport Player app, kus vist mingi raha eest lisa feed'e ja mingeid klippe näeb. tennisest ja jalgrattast vähemalt. erc kohta ei tea.
Kiiver
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1009
Liitunud: 15 Juul 2003, 07:21
Asukoht: Tallinn

Re: auto24 Rally Estonia 2014

Postitus Postitas Kiiver »

muhk kirjutas:selles erc magazine's oli rohkem videomaterjali sõidust ja kommentaator suutis üsnagi palju suud kinni hoida ja natural soundiga nii tänaku kui ka lukjanuki onboardi näidata. täitsa lahe oli.
video on küll promootori valduses, aga nii nagu mina aru olen saanud, siis tehakse igakülgset koostööd tv3ga (ehk siis tv6 rallisaatega), vähemalt niimoodi intervjuust ühe eurospordi tegelasega välja tuli (hetkel ei leia linki), seega lootust on seal ka miski "unreleased" stuffi näha, just eesti sõitjatest.
ja vaadates erc YT kanalit, siis ka sinna vahest nädala-2 pärast rallit veel videoid üles laetud, seega materjali usun, et tilgub juurde.
samas, võiks ka erc'l olla samane asi, nagu oli wrc-s eelmistel aastatel, et sellised SS Specialid, vms, et paljude sõitjate onboardid natural heliga kusail payed channelis. aga eurosportil endal selline süsteem puudub, siis vast jagatakse tasuta YT-s. Kuigi ma pole uurinud, siis neil ka mingi Eurosport Player app, kus vist mingi raha eest lisa feed'e ja mingeid klippe näeb. tennisest ja jalgrattast vähemalt. erc kohta ei tea.
Koostöö TV6 kanaliga väljendub siiski vaid kahe päeva kokkuvõtte ja Inside ERC näitamises Eesti keelse kommentaariga. TV6 kanalis on samas ka Eesti autoralli MV saade, juba pühapäeval, kus ka materjali Eesti sõitjatest rohkem.
Gustav
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1883
Liitunud: 30 Okt 2008, 18:09
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 2

Re: auto24 Rally Estonia 2014

Postitus Postitas Gustav »

On seda saadet võimalik järele ka vaadata kuskilt? (Inside ERC)
Kiiver
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1009
Liitunud: 15 Juul 2003, 07:21
Asukoht: Tallinn

Re: auto24 Rally Estonia 2014

Postitus Postitas Kiiver »

Gustav kirjutas:On seda saadet võimalik järele ka vaadata kuskilt? (Inside ERC)
Saad ka otse, pühapäev, 27. juuli kell 1600 TV6. Kuid ma kardan, et need saated TV3 Play kanalisse ei lähe. Teleõiguste teema.
WRC Fann
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 460
Liitunud: 03 Jaan 2008, 11:55
Asukoht: Tallinn

Re: auto24 Rally Estonia 2014

Postitus Postitas WRC Fann »

Kiiver kirjutas:
Gustav kirjutas:On seda saadet võimalik järele ka vaadata kuskilt? (Inside ERC)
Saad ka otse, pühapäev, 27. juuli kell 1600 TV6. Kuid ma kardan, et need saated TV3 Play kanalisse ei lähe. Teleõiguste teema.
Mis siis teha nendele, kellel pole TV6 kanali? :(
Kiiver
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1009
Liitunud: 15 Juul 2003, 07:21
Asukoht: Tallinn

Re: auto24 Rally Estonia 2014

Postitus Postitas Kiiver »

WRC Fann kirjutas:
Kiiver kirjutas:
Gustav kirjutas:On seda saadet võimalik järele ka vaadata kuskilt? (Inside ERC)
Saad ka otse, pühapäev, 27. juuli kell 1600 TV6. Kuid ma kardan, et need saated TV3 Play kanalisse ei lähe. Teleõiguste teema.
Mis siis teha nendele, kellel pole TV6 kanali? :(
Võivad kellegile külla minna, kellel on. Saabki inimestega silmast silma suhelda, mitte sotsiaalmaailmas ;)
Kiiver
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1009
Liitunud: 15 Juul 2003, 07:21
Asukoht: Tallinn

Re: auto24 Rally Estonia 2014

Postitus Postitas Kiiver »

Kiiver kirjutas:
Gustav kirjutas:On seda saadet võimalik järele ka vaadata kuskilt? (Inside ERC)
Saad ka otse, pühapäev, 27. juuli kell 1600 TV6. Kuid ma kardan, et need saated TV3 Play kanalisse ei lähe. Teleõiguste teema.
Pardon. Tegelikult on Inside ERC eetris TV6 kanalil laupäeval kell 1530. Varem mainitud saade pühapäeval on meie enda tehtud asi, ehk siis Eesti autoralli meistrivõistlused.
uhtikas
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2221
Liitunud: 22 Sept 2005, 23:16
Asukoht: Tartu

Re: auto24 Rally Estonia 2014

Postitus Postitas uhtikas »

@ Kiiver, veel teleteemal. Eilsetel (või õieti tänaöistel) kahel saatel olid telekavas juures numbrid 3 ja 4, laupäeva Insideˇi number on 5 ja pühapäevase kokkuvõtte nr 6. Siit küsimus, et kas olid olemas ka saated 1 ja 2, ja kui, siis mis need olid?
"Kui ei oleks rallit, siis ei oleks elu ka..." [Väike uhtikas; 8 a.]
Gustav
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1883
Liitunud: 30 Okt 2008, 18:09
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 2

Re: auto24 Rally Estonia 2014

Postitus Postitas Gustav »

Kiiver kirjutas:
Kiiver kirjutas:
Gustav kirjutas:On seda saadet võimalik järele ka vaadata kuskilt? (Inside ERC)
Saad ka otse, pühapäev, 27. juuli kell 1600 TV6. Kuid ma kardan, et need saated TV3 Play kanalisse ei lähe. Teleõiguste teema.
Pardon. Tegelikult on Inside ERC eetris TV6 kanalil laupäeval kell 1530. Varem mainitud saade pühapäeval on meie enda tehtud asi, ehk siis Eesti autoralli meistrivõistlused.
Tänan. Hea ilma kiuste tuleb siis nädalavahetusel ikka teleka ette end sättida. :)
Kiiver
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1009
Liitunud: 15 Juul 2003, 07:21
Asukoht: Tallinn

Re: auto24 Rally Estonia 2014

Postitus Postitas Kiiver »

uhtikas kirjutas:@ Kiiver, veel teleteemal. Eilsetel (või õieti tänaöistel) kahel saatel olid telekavas juures numbrid 3 ja 4, laupäeva Insideˇi number on 5 ja pühapäevase kokkuvõtte nr 6. Siit küsimus, et kas olid olemas ka saated 1 ja 2, ja kui, siis mis need olid?
See on TV3 enda mingi asi, ma ka ise imestasin seda, et mis numbrid.
Rainy
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1771
Liitunud: 30 Sept 2005, 03:05
Asukoht: Kohila

Re: auto24 Rally Estonia 2014

Postitus Postitas Rainy »

TV3 playst sai täitsa vaadata, väga hea kokkuvõte.
http://www.tv3play.ee/sisu/auto24-rally ... start=true
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Re: auto24 Rally Estonia 2014

Postitus Postitas muhk »

Rainy kirjutas:TV3 playst sai täitsa vaadata, väga hea kokkuvõte.
http://www.tv3play.ee/sisu/auto24-rally ... start=true
need on muidugi kvaliteetkokkuvõtted, aga siis kui vaatad seda rusuvat kairi rondot ekraanil ja seda tavapärast kokkuvõtet lööb argipäev ikka kõmaki tagasi. eesti teletegijatel ikka arenguruumi kõvasti. mõistan, et neil pole inim- ja raharessursid võrreldavadki eurosportiga, kuid pigem asi kinni viitsimises, et saada kvaliteetsemat sisu, kui et rahas alati. ühesõnaga, kehvake oli see kokkuvõte. vnoh, liialt tavaline
StP
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 974
Liitunud: 28 Mai 2010, 10:27

Re: auto24 Rally Estonia 2014

Postitus Postitas StP »

muhk kirjutas:
Rainy kirjutas:TV3 playst sai täitsa vaadata, väga hea kokkuvõte.
http://www.tv3play.ee/sisu/auto24-rally ... start=true
need on muidugi kvaliteetkokkuvõtted, aga siis kui vaatad seda rusuvat kairi rondot ekraanil ja seda tavapärast kokkuvõtet lööb argipäev ikka kõmaki tagasi. eesti teletegijatel ikka arenguruumi kõvasti. mõistan, et neil pole inim- ja raharessursid võrreldavadki eurosportiga, kuid pigem asi kinni viitsimises, et saada kvaliteetsemat sisu, kui et rahas alati. ühesõnaga, kehvake oli see kokkuvõte. vnoh, liialt tavaline
Ega seda eetriaega pole ka ei tea mis palju antud. Tulebki kiirelt pms ette lugeda mis toimus, mõni intervjuu vahele veel ja ongi aeg täis. Vähemalt midagigi!
mitsupitsu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 378
Liitunud: 19 Aug 2009, 19:06
Asukoht: Rakvere

Re: auto24 Rally Estonia 2014

Postitus Postitas mitsupitsu »

Ma lisaks muhki jutule seda ,et poleks vaja niipalju ühte ja sama kaadrit korduvalt lasta.Häirib ikka kohutavalt ja seda iga kokkuvõtte puhul!Ise ikka parem kohal olla,näeb rohkem.
jaank
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 130
Liitunud: 03 Aug 2012, 17:13

Re: auto24 Rally Estonia 2014

Postitus Postitas jaank »

busse
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 456
Liitunud: 02 Okt 2009, 08:07
Asukoht: Aruküla
Kontakt:

Re: auto24 Rally Estonia 2014

Postitus Postitas busse »

Synt3r
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 402
Liitunud: 13 Jaan 2011, 13:55

Re: auto24 Rally Estonia 2014

Postitus Postitas Synt3r »

ERC juhtkond pakubki eestlastele kolmeaastast koostöölepingut, kuid Aava pole julgenud seda veel allkirjastada.

«Ma ei julge võtta enne vastutust, kui me pole saanud garantiisid neljalt sambalt, millele üritus toetub,» selgitas Aava ja loetles: «EAS läbi turismi, riik läbi kultuuriministeeriumi, Tartu linn kui kohalik omavalitsus ja nimesponsor auto24. Neist viimasega on meil asjad juba kokku lepitud.»


Pöidlad pihku, et riigiisad oma töö ära teeks ja vahendid leiaks ennem, kui see pakkumine tagasi võetakse :)
AS
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1555
Liitunud: 14 Okt 2005, 19:30
Asukoht: Tartu
Has thanked: 1

Re: auto24 Rally Estonia 2014

Postitus Postitas AS »

No vaadates seda aastat ja seda meediakajastust siis miskipärast arvan, et riik ikka paneb õla alla. Tartu linn võib küll rahaliselt keerulisem olla, aga nemad saavad toetada ka muud moodi. Ütleme nii, et Urmo oma meeskonnaga on suutnud riigiisades tekitada väga positiivse õhkkonna ja autorallisse on suhtumine paari viimase aastaga muutunud. Müts maha nende korraldajate ees.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 6
Kontakt:

Re: auto24 Rally Estonia 2014

Postitus Postitas Kolin »

Senikaua kui Ligi rahapaja otsas istub ei muutu eriti midagi.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Vasta