Kas Raidam lõpetab???

räägi eesti autorallist

Moderaatorid: KAIKUL, Sparco, Jaanus

Vasta
evo VI
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 2
Liitunud: 01 Sept 2003, 09:56
Asukoht: Tallinn

Kas Raidam lõpetab???

Postitus Postitas evo VI »

Ei tea,kas Ta lõpetab,pole ta nüüd rallidest osa võtnud,loodan muidugi,et
seda ei juhtu.Kas keegi oskab selle kohta midagi öelda?
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Kuuldavasti peaks Saaremaal ikka rajal olema. Punktiseisu poolest on ta juba meistritiitli kindlustanud. Tuleva hooaja kohta ei tea midagi. Ta juba mitu hooaega öelnud, et see jääb nüüd küll viimaseks, aga järgmisel aastal ikka rajal olnud.
Kasuta ikka turvavööd ka!
alex

Postitus Postitas alex »

Raidam on ka välja öelnud, et isegi kui ta sõitmise lõpetab, autot ta maha ei müü, kas siis sõidab vahest ise, või rendib välja.
Afka
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1452
Liitunud: 08 Mai 2003, 08:23
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas Afka »

Tõesti oleks kahju kui Ivar peaks lõpetama,teistel Eesti sõitjatel on talt ikka veel palju õppida!Loodan,et ta veel ei lõpeta.
alex

Postitus Postitas alex »

Kahju tõesti, kuna on ju Raidamil suht erinev sõidustiil teistega, küll mitte nii vaadatav, aga kohutavalt puhas ja kiire kurvi läbimine, minu arvates neil suht sarnane sõidustiil Märtiniga.
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Minu meelest on see stiil nauditav ja kui lähemalt uurida, küll seal ka agressivsust leidub. Aga tõepoolest sarnane Markkole. Ei ole sellist liigset rapsimist ja muud, iga liigutus tundub läbimõeldud olevat.
Kasuta ikka turvavööd ka!
alex

Postitus Postitas alex »

Mäletan, et see võis olla aasta 2000, kui sõtsin Võru rallil oli ka mu naine sõitu vaatamas, Märtin sõitis seal punase Corollaga, pärast sõitu oli naise kommentaar ühene, Marko olla mööda sõitnud nagu SUPERHIIR :lol: jube kiiresti ja puhtalt.
Tährik
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 47
Liitunud: 30 Okt 2003, 18:34
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tährik »

Aga tundub küll et Raidam lõpetab. Naised saunas rääkisid et Remmak on järgmine mees kes Ivari autoga jätkab.
timo
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 97
Liitunud: 17 Veebr 2003, 17:30

Postitus Postitas timo »

Minagi olen sama kuulnud.Kahjuks vist tõesti lõpetab,kuid kaldun arvama et mitte lõplikult.Võtab väikse puhkuse ja loodetavastituleb paari aasta pärast uuesti ralliradadele.
Tan
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 626
Liitunud: 24 Mär 2003, 22:32
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Tan »

Tährik kirjutas:Aga tundub küll et Raidam lõpetab. Naised saunas rääkisid et Remmak on järgmine mees kes Ivari autoga jätkab.

Ka mina olen seda juttu kuulnud, ja kaardilugejaks pidi olema üpris "kuulus" isik :lol:

Aga edu sellel raskel rajal Remmakule.
rallikala
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 699
Liitunud: 03 Nov 2003, 17:22
Asukoht: Tartu

w

Postitus Postitas rallikala »

ma lugesin kuskilt internetist, et raidam ikkkagi lõpetab :(
mida veel....
Vasta