Hooaeg 2019

maailma populaarseim mootorispordiala

Moderators: Jaanus, Erki, RudiTurbo, mrali, nimh, Frank

teine_riiul
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 960
Joined: Thu Oct 18, 2012 6:29 pm

Re: Hooaeg 2019

Post by teine_riiul »

Pigem jah. Esiteks Hamilton on olnud kõikidest oma tiimikaaslastest regulaarselt kiirem, võrdse tehnikaga ja ilma selleta et tiim oleks teda eelistanud. See, et Rosberg korra tema eest MM-tiitli võttis oli pigem tööõnnetus. Tagantjärgi on välja tulnud et Rosberg oli ikka paras intrigaan ja ussitaja tiimis. Võiks kahtluseta öelda, et tegemist on kõige andekama sõitjaga, kes kunagi F1 rooli istunud. Samas Schumi on ehitanud alati enda ümber tiimi, juba Benettoni aegadest alates, kus ainult tema pidi olema esipiloot ja igasugused Barrichellod, Irvined on mänginud teist viiulit. Schumi on paistnud silma ka alatute trikkide poolest, näiteks 1994. Hilli väljarammimine ja 1997. sama üritamine Ville vastu. Hilisemast perioodist meenub ka Monaco (vist 2012) kui ta peale esikoha saavutamist kvalis parkis auto keset rada ära ja sessioon katkestati. Senna kohta ei oska midagi arvata , kuna olin liiga noor veel kui ta sõitis ja F1-te ei jälginud.
rally
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1418
Joined: Mon Nov 24, 2008 4:27 pm

Re: Hooaeg 2019

Post by rally »

Pigem ei. Hamiltoni ainuke võitlusega võidetud tiitel oli ülipõneva lõpplahendusega 2008 hooajal. Ülejäänud viis tiitlit on tulnud ikka üliigavas ja ühe meeskonna sarjas, kus põhikonkurent on su enda meeskonnakaaslane. Saksid on väga pühendunud oma tegemistele ning maksimaalseid panuseid tehes, soovitakse ka maksimaalseid tulemusi (WRC näitel ka VW). Ma usun, et Vettel, Alonso või keegi kolmas vanematest sõitjatest kordaksid sama kui nad oleksid Mersuga liitunud. Kahtlemata on Lewis ülikõva sõidumees, mida näitab ka tema teod noorena ja esimene hooaeg McLarenis kui Ron Dennis ta tiimi tõi. Kuid hetkel on F1 ammu hääbumas sari ja sellise tempoga pole surmgi kaugel ning see jätab pitseri nendele tiitlitele. Samas MSC tiitlit on tulnud F1 populaarsuse tipul ja need alatud trikid lisasid vürtsi sellesse sarja. Ja kokkuvõttes pärandas Schummi oma arendustega auto edasi Hamiltonile, kes on sellega üliedukas olnud. :D
Ma siiralt loodan (nagu viimased 6 hooaega), et järgmine hooaeg suudavad Red Bull ja Ferrari suure hüppe teha ja järgmine aasta meistri saame alles viimase etapi finishis teada.
Rallime Mönuga !
Frank
Rallifoorum 24/7
Posts: 3007
Joined: Mon Feb 17, 2003 1:45 pm
Location: Tallinn

Re: Hooaeg 2019

Post by Frank »

Lihtsalt infoks nendele, kes ei tea. Netflixil tuleb selle kuu lõpus välja Formula 1: Drive to Survive teine hooaeg, mis sel korral kajastab 2019. aasta hooaega.
"Come on, you can see more than that"
Frank
Rallifoorum 24/7
Posts: 3007
Joined: Mon Feb 17, 2003 1:45 pm
Location: Tallinn

Re: Hooaeg 2019

Post by Frank »

Frank wrote:Lihtsalt infoks nendele, kes ei tea. Netflixil tuleb selle kuu lõpus välja Formula 1: Drive to Survive teine hooaeg, mis sel korral kajastab 2019. aasta hooaega.
Ja siin on selle saate uue hooaja treiler - https://www.youtube.com/watch?v=xcf8o4hCtSA
"Come on, you can see more than that"
Post Reply