Lemmik sõitja?

maailma populaarseim mootorispordiala

Moderators: Jaanus, Erki, Frank, RudiTurbo, mrali, nimh

Mask
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 563
Joined: Mon Sep 19, 2005 8:02 pm

Post by Mask »

1. Michael Schumacher
2. Jenson Button
Image
radiation
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 492
Joined: Sat May 14, 2005 5:39 pm
Location: Tallinn

Post by radiation »

jens wrote:Pöialt hoian, võiks öelda, et lausa enamikele pilootidele, aga rivi eesotsas kõrgub suhteliselt tagasihoidlik ja suure osa karjäärist tehniliste probleemide küüsis vaevelnud Jarno Trulli.
Trulli on minule jätnud väga ebastabiilse sõitja mulje. Kui autoga on midagi natukenegi lahti, langeb tempo metsikult ja varsti on ta raja ääres. Pannes kõrvale Ralfi, siis on nad kaks vastandit. Ralf suudab ka "ostukäruga" normaalse tulemuse teha, kui ta ennem oma uljusest ei katkesta :P
ahmi tolmu
radiation
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 492
Joined: Sat May 14, 2005 5:39 pm
Location: Tallinn

Post by radiation »

Lemmik:
Michael Schumacher
Veel mainiksin Villeneuve'i ja Button'it.
Alonso ja Räikoneni duellis hoidsin pöialt pigem Iceman'ile.
ahmi tolmu
mcwax
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1711
Joined: Sat Jun 28, 2003 1:14 pm
Location: Tallinna loomaaed

Post by mcwax »

No mis seal salata, ikka Schumi... Button ka sümpaatne.
Aga tegelikult on kõik suhteline - varem nt. üldse ei meeldinud Räikonen, kuna aga eelmisel hooajal oli ta ainus kes midagigi suutis Alonsole vastu panna, siis suurem osa hooajast möödus just Räikonenile kaasa elades. Go figure...
Paganlike rallikummardajate kultuse loomaaiast põgenenud jääkarust ülempreester
jens
Rallifoorum 24/7
Posts: 2077
Joined: Tue Aug 02, 2005 9:50 pm
Location: Tallinn

Post by jens »

radiation wrote: Trulli on minule jätnud väga ebastabiilse sõitja mulje. Kui autoga on midagi natukenegi lahti, langeb tempo metsikult ja varsti on ta raja ääres. Pannes kõrvale Ralfi, siis on nad kaks vastandit. Ralf suudab ka "ostukäruga" normaalse tulemuse teha, kui ta ennem oma uljusest ei katkesta :P
Mis teha=) Kunagi hakkasin tema poolt olema, kui ta oli veel n-ö tulevikulootus. Ega siis ei osanud küll arvata, et nii asjad lähevad ja tundus, et võib küll tippu murda, kui vastav tehnika on. Kahjuks aga pole ta lootusi õigustanud. Küll aga on poolehoid nii sügavale juurdunud, et isegi täielikud fiaskod ei suuda seda kõigutada. Terve karjäär on sisaldanud peamiselt pettumusi ja väga vähe rõõme. Nüüd vist tulebki oodata, et ta oma karjääri võimalikult kiirelt lõpetaks, siis saab neist "piinadest" lahti =)
draggo
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 362
Joined: Fri Jul 25, 2003 4:14 pm

Post by draggo »

Hoian pöialt Icemanile. Ilmselt seotud kunagiste Häkkineni mega sõitudega ja selle Schumi vaimustuse vastikusega.
omal ajal käisin pubis vaatamas F1'e ja ikka masendava mulje jättis kuidas terve pubi elas kaasa Schumile ja üks mees Häkkinenile ja kui siis soomlane veel viimasel ringil juhtima asus siis oleks see üksik fänn peaaegu tappa saanud.
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Posts: 1589
Joined: Sat Nov 15, 2003 11:06 pm
Contact:

Post by Fulber »

1. Häkkinen
2. Räikkönen
3. Coulthard
Mask
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 563
Joined: Mon Sep 19, 2005 8:02 pm

Post by Mask »

ohh jah unustasin Nick Heidfeldi,tema ka hea sõitja kellel pole eriti tiimidega vedanud.
Image
Kiiruse kummardaja
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 203
Joined: Tue Mar 07, 2006 2:14 pm
Location: Estonia

Post by Kiiruse kummardaja »

olen tõeline scumi fänn aga mida rohkem aeg edasi seda enam mulle kimi hakkab muljet avaldama [/b][/quote]
mis siis ikka
annmacher
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 108
Joined: Sat Feb 21, 2004 6:06 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by annmacher »

Schummi on olnud lemmik kõik need aastad kui ta sõitnud on :love7:
-lammutaja-
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 51
Joined: Sat Feb 04, 2006 5:12 pm

Post by -lammutaja- »

See hooaeg hoian pöialt Nico Rosberg-le , noor aga juba sellised saavutused
MrTodt
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 77
Joined: Fri Dec 26, 2008 2:16 pm
Location: Eesti

Post by MrTodt »

Vaat' kus huvitava teema leidsin üles aegade unarusest. Aga mis siis ikka, teeb uue hooaja algusega taas otsad lahti.
Ja kahtlemata kuulub minu vaieldamatu poolehoid Michael Schumacherile. Päris algusest peale - seega nii 15 aastat minu puhul - on ikka sellele mehele kaasa elatud. Vahepealsed aastad olid juba päris rasked, sest lihtsalt ei kerkinud esile kedagi teist, kelle tegemised niimoodi haaranud oleks. Seega oli loomulikult ülimalt hea meel, kui sakslane F1-te naasmisest teatas. Ning loodan teda samas karussellis näha ka 2013.

Huvitav oleks nüüd teada, kuidas eestlaste poolehoid jaguneb. Kas Räikkönen jälle kõigi lemmik? Või ehk on need pubekad üle saanud oma kinnisideest "Jäämehe" osas...
Image:')
mcwax
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1711
Joined: Sat Jun 28, 2003 1:14 pm
Location: Tallinna loomaaed

Post by mcwax »

Eks laide masside fännamine sõltub ikka meeletult tulemustest. Ja vähemalt Lotuses me seda Räikoni puhul ei näe. Eks ikka Schumi on see keda fännatakse (kaasaarvatud hetkel kirjutaja). Aga tegelikult on inimese aju imelik, et fännamise asemel toimub pigem põhimõte, et minu vaenlase vaenlane on minu sõber.

Kuidas see käib?
Schumi meeldib; Schumil oli viimasel aastatel häda Alonsoga (kes siis automaatselt muidugi ei meeldi); Ilmus keegi kes tegi Alonso jalgealuse tuliseks - näiteks Button; selge - Button meile meeldib :D
Paganlike rallikummardajate kultuse loomaaiast põgenenud jääkarust ülempreester
Lithium
Rallifoorum 24/7
Posts: 5165
Joined: Thu Feb 11, 2010 1:05 pm
Location: Tallinn

Post by Lithium »

Ise paadunud Schumi fänn. :lol:
Last edited by Lithium on Fri Mar 16, 2012 1:52 am, edited 1 time in total.
mrali
Rallifoorum 24/7
Posts: 5214
Joined: Thu Aug 21, 2003 11:41 am
Location: Tallinn, Lääne-Eesti
Contact:

Post by mrali »

Noh, olen ise olnud väga pikalt paadunud MS fänn, aga täna ütlen, et ka tal on aeg noorematele ruum teha. Praegusel ajal - eks ikka Vettel ole sümpaatseim. Kuigi MS viimast miskit tal veel pole (aga võibolla ka mul see kõige jälgimine kuidagi maha käinud, eks ka muudest rinkasarjadest praegu DTM-i jälgin selliselt väga pingsalt).

Mis puutub Räikut, siis tema on selline erandlik tegelane, et tal neid massipsühhootilisi kummardajaid, kes kui vaja isegi massisuitsiidi teeks (kelle üle dr Goebbels oleks uhke olnud) leidub tohhuijaalt - Delfis+Postimehes nad taas ärganud - ja vähemalt mulle jääb Räiku kui oma olekult Tulnuka filmi peategelasi meenutava kuju kummardamine arusaamatuks (ei lähe üleüldse see pohhuism ja mattinykänenlikud mõtteavaldused peale...).
Teine selle aasta F1-s äärmiselt vastumeelne tegelane on Senna - talendilt hall keskmik, aga tänu kuulsale nimele ja rahakotile end ikka sisse söönud. Ei sümpatiseeri ka teised paydriverid (Petrov, Maldonado ja co).
markol
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 283
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:37 pm
Location: Tartu

Post by markol »

Muud ei kuulegi viimasel ajal kui, et Schumi peaks noorematele ruumi tegema. Kellel ta siis ees on?
maailmameister
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1282
Joined: Fri Apr 03, 2009 4:21 pm
Location: Raasiku

Post by maailmameister »

Ma ei saa aru sellest,miks ei võiks Räikkoneni fännata.Pubekas ma pole aga mulle ta meeldib.Viimastest postitustest loeb välja ,et kes Schumi poolehoidja ei ole ,pole mitte keegi.Vettel on muidugi sümpaatne.Mis Shumit puudutab,siis ma ei väidagi,et ta pole üks läbi aegade parimaid sõitjaid,on küll.Aga on see mees ka teinud selliseid lükkeid võitmiseks,mis mulle küll ei sümpatiseeri.
"If you're in a hurry there's no time to lift." Ott Tänak, Rally Poland 2016
Post Reply