Ferrari ja FIA koostöö!

maailma populaarseim mootorispordiala

Moderaatorid: Jaanus, Erki, Frank, RudiTurbo, mrali, nimh

tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

Jah kulla inimesed. Enam ei ole Formula1, vaid Ferrari1. Üks F1 ju kõik.
tax eriti ei tea, mida räägib
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Aga mul on täitsa poogen, mis teeb Ferrari või Fia, auto üksinda sõitjat edasi ei vii. M. Schumacher on parim sõitja, see on ainus asi, mida mul vaja uskuda ja mis minu jaoks tähtis :) Ja kui Schumacher üxkord kukub, siis on see vanadus, ta on juba elav Legend :)

NB! See mõttetu ilkumine käib ka jah tõesti närvi. Ära vaata, kui ei meeldi ! :D
Viimati muutis RudiTurbo, 23 Aug 2004, 22:20, muudetud 1 kord kokku.
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Erki kirjutas:No ma ei tea. Kõigi kallal ju ilgutakse. Ega ma olen ikkagi edasi Kimi, Jacquesi ja Fisico fänn. :) Kuigi jah. Järgmine aasta võiks Schumi proovida võita kõik sõidud. Siis oleks kindel et rekordit enam keegi ei löö. :D
No iga aasta lisavad nad 1 sõidu, et ta enda rekordid parandaks :lol:

tax'il kah hea teoria
"Come on, you can see more than that"
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 12
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Kuigi augusti lõpuni kestis Vormel-1 sarjas testikeeld, võis teisipäeval Monza ringrajal kuulda mürisemas Ferrari V10 vormeli mootoreid. Tegemist ei olnud siiski tavalise testisessiooniga.

Nimelt palus FIA Ferrari abi, et leida lahendus järgmiseks aastaks aerodünaamika reeglistiku määramisel. Luca Badoer ja Andrea Bertolini käsutuses oli kaks F2004, mille tagatiib ja difuuser vastasid 2005. aastaks plaanitavatele reeglitele. Itaallased kihutasid üksteise tuules ning katsetasid, kui lihtne on eessõitvast vormelist mööduda. Kokku läbiti päeva jooksul 319 km.

Ferrari pressiesindaja sõnul palus FIA itaalia meeskonnalt kahte pilooti ja kahte vormelit. 2005. aasta tehniline reeglistik peab selguma hiljemalt järgmise nädala alguseks.


Ehe näide ju kuidas Ferrari ja FIA teevad koostööd. Ning on eelistatud olukorras võrreldes teiste meeskondadega.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

No, viskab nüüd üle.:snipersmile:
Miks just Ferrari? Miks mitte Minardi ???
Ka ju itaalia meeskond, masinad on neil olemas, raha küll natsa vähe, aga elavad siia maani :?:
"Come on, you can see more than that"
Vasta