Hispaania GP

maailma populaarseim mootorispordiala

Moderaatorid: Jaanus, Erki, RudiTurbo, mrali, nimh, Frank

Vasta
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Hispaania GP

Postitus Postitas Frank »

See kord ei tule siia tutvustust rajast sest mul pole aega olnud, et seda koostada.
Mis te arvate kas Ferrari hakkab domineerima jälle nagu eelmine aasta? Kes võiks võita GP ja Pole'i?
Nüüd saab näha mida ferrari enda uue autioga teinud. Ennem olid neid probleeme mootori jahutmise aga nüüd nad on sellele ka lahenduse leidnud. auto külje peal on hai soomuste (täpselt ei tea mis asjad need on) taolised asjad sisse lõigatud. Pole läheb arvata vasti 3 meeskonna vahel loosi (Ferrari, McLaren ja williams). aga GP saab tulema selline et ei tea mis seal juhtub.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Ma arvan, et Mclaren ei mängi esimese stardi koha jagamisel suurt rolli. Nad on alati natuke raskema autoga rajale läinud. Esimene stardi koht jagatakse Ferraride ja Williamsite vahel ära võibolla sekkub sinna veel Renault või Bar ka. See ei pruugi muidugi nii olla see on lihtsalt minu arvamus. :P
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Loodan Renault'ilt ja BAR'ilt head esitust. Jordanilt ka!
gaas on endiselt laiffi
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

ning Jaguar ka ja nende imemees Mark (Alan) Webber
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1536
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26

Postitus Postitas johunn »

nu esimeses kvalifikatsioonis oli Shumi parim, Trulli tegi kha väga head sõitu ja Barichello oli kolmas. oleks tore kui omme sama seis jääks.
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Da Matta näitas lõpuks oma võimeid. 4. koht :shock:
gaas on endiselt laiffi
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1536
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26

Postitus Postitas johunn »

ikka juhtub ju!!! see alles esimene kvalifikatsioon, kyll omme (õigemini täna juba) näeme kes mehed on.
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Huvitav, mis imesid Webber enda Jaguariga teeb
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Äkki ei teegi :P
gaas on endiselt laiffi
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Räikonen tegi eile ikka julma sõidu vea aga loodaks et ta teeb selle sõidus tasa. (ning loodaks et pilt selleks hetkeks ära ei kao)
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Küllalt tüüpiline F1 sõit oli täna, Ferrarid ees ja teised järel. Mainiks vaid Kimi ja Pizzonia kokkupõrget, mis veidi segadust tekitas ja Alonso suurepärast sõitu, mis pani isegi Schumi oma tempot jälgima.
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1536
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26

Postitus Postitas johunn »

Alonso näitas tublit sõitu, temast tuleb veel kunagi World Champion.
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Magasin. Enne lõppu aeti üles, sest Da Matta tahtis Ralfile ära teha. Paar ringi jäi puudu.
Kasuta ikka turvavööd ka!
ullpyss
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 144
Liitunud: 06 Mär 2003, 09:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ullpyss »

Carlos kirjutas:Magasin. Enne lõppu aeti üles, sest Da Matta tahtis Ralfile ära teha. Paar ringi jäi puudu.
Sama lugu :|
Tavaliselt ärkan pressika ajaks
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

ullpyss kirjutas: Sama lugu :|
Tavaliselt ärkan pressika ajaks
Siis soovitaks MTV3 pealt vaadata - nad näitavad pressikat vist hiljem ja saab kauem magada.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Kui MTV3 peale jutt läks siis selline värk on mul et ma ei saa MTV3 pealt F1 vaadata :( Ekraanil on lihtsalt mingi Takia emme vms tekst. Äkki on kellegil samamoodi.
gaas on endiselt laiffi
ullpyss
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 144
Liitunud: 06 Mär 2003, 09:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ullpyss »

Soome pealt on see jama et kui Räikkönen peaks kellegagi pusima siis karjuvad kommijad nii kuis kõri võtab ja uinutavat ühtlast suminat pole pea üldse kuulda. Veel hullem kui peaks poodiumile pääsema siis pasundatakse kogu soome ringraja ajalugu (mis pole lühike) ühe hingetõmbega välja. Mis on muidugi iseenesest positiivne - erinevalt meie kommijatest (ja ma ei mõtle ainult seda rallikokkuvõtete sõna-sõnalt tõlkijat).
Viimati muutis ullpyss, 05 Mai 2003, 16:23, muudetud 1 kord kokku.
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

ullpyss kirjutas: - erinevalt meie kommijatest (ja ma ei mõtle ainult seda rallikokkuvõtete sõna-sõnalt tõlkijat).
Mis sa sellega mõtlesid?
gaas on endiselt laiffi
ullpyss
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 144
Liitunud: 06 Mär 2003, 09:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ullpyss »

Mis sa sellega mõtlesid?[/quote]

Et eesti spordikommentaatorid on tuimad tükid juhtugu rajal mida iganes.
Kes Räikköneni F1 esimest esikohafinišit MTV3 pealt ei vaadanud jäi paljust ilma (kommenteerimise klassikat silmas pidades). O.Suuder ütleks MM esimese võidu korral ilmselt a`la No ja ongi lõpuks...
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

ullpyss kirjutas:Soome pealt on see jama et kui Räikkönen peaks kellegagi pusima siis karjuvad kommijad nii kuis kõri võtab ja uinutavat ühtlast suminat pole pea üldse kuulda. Veel hullem kui peaks poodiumile pääsema siis pasundatakse kogu soome ringraja ajalugu (mis pole lühike) ühe hingetõmbega välja. Mis on muidugi iseenesest positiivne - erinevalt meie kommijatest (ja ma ei mõtle ainult seda rallikokkuvõtete sõna-sõnalt tõlkijat).
soome kommentaatorid on megad aga nad on igavamaks muutunud, peale seda kui (jälle ei tule selle mehe nimi meelde, vist oli kyllonen ps. ennem oli kusagil sellest mehest juttu) see mees lahus, sest ei makstud piisavalt. ja siis oli mõnus kuulata (kuigi mitte midagi ei saanud aru). Schumi sõitis monte kval'i ja oli lähenemas "basseini" raja ossa, kui ta hakkas seal lles kaasa elama, nagu istuks kõrval. räöägib, räägib ja räägib ja põnev oli kuulata kuidas mees kaasa elab. MTV3 võiks to tagasi kutsuda.
Eestlaste miinused: elatakse vähe kaasa ning hakkab iga ja peale kauba räägitakse ühte ja sama juttu kogu aeg (igaks GP'ks üks ja sama kodutöö). Näide. nad rääkisid juba mitmendat korda kuidas tiimi pealikute koosolekutel on. ei sada kokku lepele isegi kas akken peab kinni olema või mitte. seda olen ma palju kordi kuulnud. Rohkem ei oska hetkel välja tuuaning tegelt võib igaüks neid mehi seal, sest neil on seal ww.f1.com/timings lahti ja siis jutustavad
Vasta