SCHUMACHER lõpetab....

maailma populaarseim mootorispordiala

Moderaatorid: Jaanus, Erki, Frank, RudiTurbo, mrali, nimh

kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

SCHUMACHER lõpetab....

Postitus Postitas kiilakass »

Vääääga kahju ,et hetke staar oma karjääri lõpetab aga eks vanus on juba oma asjad teinud ja mehel pole enam jaksu...
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Mis see vanus ikka niiväga, ega ta saja aastane ei ole...
gaas on endiselt laiffi
KAIKUL
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1031
Liitunud: 31 Mär 2003, 08:32
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas KAIKUL »

Meeletult kahju, aga samas respect, et selliselt positsioonilt niimoodi lahkuda!!! Loodan, et võidab see aasta ka maailmameistri tiitli ja kui see juhtub, siis parimat lahkumist pole olemas, astuda areenilt maailmameistrina...
Mask
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 563
Liitunud: 19 Sept 2005, 20:02

Postitus Postitas Mask »

Ülikahju. :(
Oleks ju võinud vähemalt ühe aasta veel sõita.
Pilt
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

Tema poolt olen olnud 1996 aastast saati.Pole olnud probleemi sellega,et kellele pöialt hoida.Aga nüüd.Aga samas,mida tal enam tõestada või püüda on.Ja nii tipust lahkumine näitab mehe klassi.
Schumm jääb igavesti parimaks.
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Olen samamoodi fänn alates aastast 1996 ja mäletan kui küsisin isa käest, miks see üks mees punase autoga kõigilt koguaeg eest ära sõidab :D

Kurb jah, et lõpetab, tänane Monza pressikonverents oli minu jaox nagu matusekõne, aga kolmeks etapiks on Ta meil ju siiski olemas ja põnevust kui palju :)
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 11
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Respect Mehele just suure algus tähega. Kuigi ise olen olnud kogu oma teadliku elu Mclareni pooldaja siis see hooaeg olen ennast tihti tabanud pöialt hoidamas just Michaelile kuna Alonso ei vääri tiitlit. Ning kui ta suudab lahkuda tipus siis on see just parim lahkumine mis olla saab.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas jens »

Oluline on oskus lahkuda õigel ajal ning Mihkel on selle hästi ajastanud igal juhul. Noored suruvad peale ning MS on pärast mullust ebaedu suutnud tänavu veelkord tõestada, et ta on suuteline tipus heitlema.
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Jah, selline imelik hooaeg on see, et olen ka ennast leidnud pöialt hoidmas Räikkönenile ja üldiselt ei ole mul midagi selle vastu, et Ta järgmine aasta Ferrarisse, aga siiski usun, et peale tulemas on mehed, kes Schumacheri töö veel paremini üle võtavad. Kovalainen, Kubica ja on weel noori nimesi, kes juba endast märku andnud :)
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 11
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

RudiTurbo kirjutas:Jah, selline imelik hooaeg on see, et olen ka ennast leidnud pöialt hoidmas Räikkönenile ja üldiselt ei ole mul midagi selle vastu, et Ta järgmine aasta Ferrarisse, aga siiski usun, et peale tulemas on mehed, kes Schumacheri töö veel paremini üle võtavad. Kovalainen, Kubica ja on weel noori nimesi, kes juba endast märku andnud :)
Silma tasub peal hoida veel L. Hamiltonil
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

Üks väga vastuoluline mees see Shumi. Ühest küljest tipp piloot, teisalt väga ettearvamatu ja tihti negatiivse käitumisega mees. Pole kah nüüd just mingi fänn, aga Alonso eest võiks mees selle tiitli küll veel ära korjata. :)
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 11
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Alonso pani siis nüüd ikka täieliku pirni väites, et Schumacher on läbi ajaloo üks kõige ebasportlik F1 piloot kes kunagi selles sarjas sõitnud on.

http://www.f1racing.net/en/news.php?newsID=129826
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Siim
"till kartulis" expert
Postitusi: 1735
Liitunud: 29 Veebr 2004, 17:35
Asukoht: EST
Kontakt:

Postitus Postitas Siim »

las ta arvab, mis ta tahab.
Minu jaoks on Alonso üks ebasümpaatseimaid tegelasi F1s. Ise käitub ta samuti ebasportlikult ning lapsikult (Doornbos (vist) kinnipidurdamine vabatreeningutel...)
kollionu
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 542
Liitunud: 20 Jaan 2006, 16:14
Asukoht: Hullunurme

Postitus Postitas kollionu »

Alonso hakkab oma sõnavõttudega väga meheks kätte minema.Ta ei ole mulle kunagi meeldinud,aga viimasel ajal toimunud intsidendid ja väljaütlemised viivad tema maine minu silmis alla igasugust arvestust.
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Kolin kirjutas:Alonso pani siis nüüd ikka täieliku pirni väites, et Schumacher on läbi ajaloo üks kõige ebasportlik F1 piloot kes kunagi selles sarjas sõitnud on.

http://www.f1racing.net/en/news.php?newsID=129826
Pada ja katel, anyone?
gaas on endiselt laiffi
Nikson
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 14
Liitunud: 11 Juul 2005, 16:22
Asukoht: Valga

Postitus Postitas Nikson »

No minu silmis viis Schumi ka oma maine alla kui ta omale tiitli kindlustas Hilli rammides. Teine kord (Villeneuvega) see tal ei õnnestunud. Sellest ajast saadik on mul Schumi vastu ebasümpaatia. Mitte, et ma nüüd Alonso fänn olen, aga mulle tundub, et FIA tahab Schumile seda tiitlit ikka kätte mängida. Miks muidu jäid järsku Renaulti amordid äkki ette jne. Jutt hakkas küll nüüd teemast välja minema, aga head teed minna Schumile.
Apollo
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 84
Liitunud: 22 Sept 2005, 21:49
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Apollo »

Jälgin Küll F1 võrdlemisi vähe kuid kui jälgin olen ikka Schucmacheri poolt.Eks igaühe sõitja karjääris on tõuse ja mõõne,ilma nendeta lihtsalt ei ole võimalik.Arvestades palju on Michaelit meedias materdatud on ta hästi vastu pidand.Minu poolt suur kummardus.
Arvan,et seda nime teab igaüks kes vähegi silmad ja kõrvad lahti on hoidnud.

Väike OT ka:Kui võrrelda F1 piloote ja WRC siis ei annagi võrrelda.Viimased neist on lihtsalt peajagu üle.
Viimati muutis Apollo, 13 Sept 2006, 11:31, muudetud 1 kord kokku.
Elus armastatakse sind kaks korda-sündides ja surres.
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas jens »

Apollo kirjutas:
Väike OT ka:Kui võrrelda F1 piloote ja WRC siis ei annagi võrrelda.Viimased neist on lihtsalt peajagu üle.
Mis mõttes ja mille poolest WRC pässid üle on?
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Postitus Postitas GC »

"pässid"?!
Kõlab kuidagi halvustavalt!?
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 11
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Erki kirjutas:
Kolin kirjutas:Alonso pani siis nüüd ikka täieliku pirni väites, et Schumacher on läbi ajaloo üks kõige ebasportlik F1 piloot kes kunagi selles sarjas sõitnud on.

http://www.f1racing.net/en/news.php?newsID=129826
Pada ja katel, anyone?
Pada ja katel jah. Aga kahjuks ei ole mina Schumacheri suust sellis sõna otseses mõttes paska kuulnud. Kuigi ei ole ma tema poolehoidja Aga Schumacher on tunduvalt sümpaatsem piloot. Vähemalt viimasel ajal
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Vasta