Ungari GP

maailma populaarseim mootorispordiala

Moderaatorid: Jaanus, Erki, RudiTurbo, mrali, nimh, Frank

MrTodt
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 77
Liitunud: 26 Dets 2008, 14:16
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas MrTodt »

KidrA kirjutas:
MrTodt kirjutas:Kahju kui sa asju nii näed. Mina näen siiski videolt seda, kuidas Barrichello ennast ise surus kohta, kus tal juba tee kinni pandud oli.
Mis puutub Sennasse, siis just nii ma mõtlesingi. 1988. aastast võib tuua paar päris head näidet, kuidas brasiillane püüdis jõuga Prosti vastu boksiseina sõita.
Aga eks see olegi võidusõit. Tänapäeva F1-s ju teab mis võidusõitu ei ole, pigem niisama hanereas passimine.
Schumacher on palunud andeks Barrichello käest ja tunnistab oma viga. Kas sa ikka arvad et Barrichello oli süüdi?
Jah, Schumacher on tunnistanud, et kattemanööver ei kukkunud välja nii, nagu ta plaanis. Ta on korduvalt ka selgitanud, miks ta nii tegi. Kindlasti pole tegemist üleliigse jõhkrutsemise ja ebasportlikkusega, lihtsalt võitlus rajal, mis oli piiripealne. Seda on kinnitanud ka Brawn ja Haug.
Küll aga võib öelda, et Barrichello kannab siiamaani mingit ebatervislikku vimma sakslase vastu. Nagu ütles ka Brawn, kahjuks on Barrichello see, kes asja isiklikuks ajanud on.
Pilt:')
Eraisik
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 340
Liitunud: 18 Veebr 2003, 13:32

Postitus Postitas Eraisik »

KidrA kirjutas: Schumacher on palunud andeks Barrichello käest ja tunnistab oma viga. Kas sa ikka arvad et Barrichello oli süüdi?
Schumacher ei ole andeks palunud. Kust sellised andmed pärinevad?

http://www.pitpass.com/fes_php/pitpass_ ... t_id=41715

Regarding the overtaking manoeuvre with Rubens, I indicated pretty early that I would move towards the inside and not simply give up the line, and there was just enough space for him to pass me without touching each other.
It was a hard fight, and this is what we are here for, but I accept that the FIA stewards saw it as too hard. I look forward to the break now and to coming back out of it stronger in Spa

Hardly an apology, merely acceptance of the stewards' observations and subsequent ruling.

Sama jutt on ka

http://www.michael-schumacher.de/iframe ... _id=104610

Ei mingit juttu andeks palumisest.

Ja arvestades seda, et soomlaste kirjutis väidab Barrichello poolset käitumist kui kättemaksu möödaniku eest (mida see seltsimees hoopistükkis Schumacheri süüks pani) siis ei olegi midagi rääkida.

Schumacher käitus täiesti reeglite kohaselt tehes ühe lubatud sõidujoone muutuse. Miks kõik nii närvis on - mina aru ei saa.

Ahjaa - tuleb mainida, et ma ei ole kaugeltki Schumacheri fänn kuid objektiivselt asju vaadata oskan ikkagi.

Kes soome keelt mõistab - loeb ise:

Barrichellon ohituksessa kyse kunnian palauttamisesta

http://www.mtv3.fi/urheilu/f1/uutiset.s ... 08/1165326


Brassikuski Rubens Barrichellon hurjapäinen ohitus entisestä tallikaveristaan Michael Schumacherista oli eräänlaista hyvityksen hakemista.

Brasilialaiskuljettajien kunnia joutui kyseenalaiseksi viikko sitten Saksassa, jossa Felipe Massa väistyi tallikaverinsa Fernando Alonson tieltä. Barrichello teki omalla Ferrari-urallaan yhtä nöyryyttävästi tilaa Schumacherille Itävallan GP:ssä 2002.

Sunnuntaina Unkarissa Barrichello ja Schumacher kamppailivat lähes merkityksettömästä 10. sijasta, mutta vaaransivat henkensä kuin olisivat taistelleet voitosta.

- Menneisyydessäni tein mitä tein ja kadun sitä, mutta tänään en tehnyt enää sitä samaa. Schumacher ei ohittanut minua, Barrichello linjasi brasilialaisen Globo-kanavan mukaan.

- Tänään en olisi missään nimessä perääntynyt tilaisuudesta ohittaa hänet, Barrichello kertoi.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Postitus Postitas KidrA »

Eraisik kirjutas:
KidrA kirjutas: Schumacher on palunud andeks Barrichello käest ja tunnistab oma viga. Kas sa ikka arvad et Barrichello oli süüdi?
Schumacher ei ole andeks palunud. Kust sellised andmed pärinevad?
Täpselt sama MTV3 lehe peal kus sa mulle selle vana lingi siia panid on 2 tundi juba seisnud artikkel, pealkirjaga "Schumacher nöyrtyi anteeksipyyntöön!"
Panen igaks juhuks lingi ka, kuna sa esimese korraga vist ei leidnud.

http://www.mtv3.fi/urheilu/f1/uutiset.s ... 08/1165499

Või tahab ikka keegi vaielda? Ma nüüd ei usu et terve F1 maailma näeb asju valesti kui meie nn paar eksperti siin foorumis.
Viimati muutis KidrA, 02 Aug 2010, 18:47, muudetud 1 kord kokku.
tuks
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1051
Liitunud: 14 Juul 2008, 20:56

Postitus Postitas tuks »

KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Postitus Postitas KidrA »

MrTodt kirjutas: Seda on kinnitanud ka Brawn ja Haug.

Brawn ja Haug? Anna andeks aga see on naljakas.

Brawnil ja Haugil ei jäägi muud üle kui sellist juttu ajada, et mitte negatiivset mõju Mercedese meeskonna peale tõmmata, et nn hajutada Schumacheri tegu.

Ära vaata mis asjaosaliste tiimidel on öelda, sa ei saa kunagi objektiivset arvamust nende käest. Vaata mis ütlevad erapooletud. Ma pole siiani näinud mitte ainsatki F1 tegelast, kes ei oleks Schumacheri manöövrit liialt ohtlikuks nimetanud.
tuks
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1051
Liitunud: 14 Juul 2008, 20:56

Postitus Postitas tuks »

Eraisik
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 340
Liitunud: 18 Veebr 2003, 13:32

Postitus Postitas Eraisik »

KidrA kirjutas:
Või tahab ikka keegi vaielda? Ma nüüd ei usu et terve F1 maailma näeb asju valesti kui meie nn paar eksperti siin foorumis.
Palun mine tutvu Schumacheri kodulehel esitatud informatsiooniga ning loe ka minu esimest viidet kus on selgelt öeldud, et osad ajakirjanikud on asjadest valesti aru saanud. Seetõttu on levimas väärinfo.

Ja soomlaste MTV3 on aeglaselt aga kindlalt liikumas Ilta Sanomate turusegmenti. Seetõttu ma kontrollisin MTV3 väidet Barrichello "tasumise" kohta muudest allikatest. MTV3 lingi panin vaid seetõttu, et see oli mul käepärast ning on paljudele lugejatele arusaadav.

Loodetavasti on järgmine KidrA postitus pisut argumenteeritum.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Postitus Postitas KidrA »

Eraisik kirjutas:
KidrA kirjutas:
Või tahab ikka keegi vaielda? Ma nüüd ei usu et terve F1 maailma näeb asju valesti kui meie nn paar eksperti siin foorumis.
Palun mine tutvu Schumacheri kodulehel esitatud informatsiooniga ning loe ka minu esimest viidet kus on selgelt öeldud, et osad ajakirjanikud on asjadest valesti aru saanud. Seetõttu on levimas väärinfo.

Ja soomlaste MTV3 on aeglaselt aga kindlalt liikumas Ilta Sanomate turusegmenti. Seetõttu ma kontrollisin MTV3 väidet Barrichello "tasumise" kohta muudest allikatest. MTV3 lingi panin vaid seetõttu, et see oli mul käepärast ning on paljudele lugejatele arusaadav.

Loodetavasti on järgmine KidrA postitus pisut argumenteeritum.
http://www.gpupdate.net/en/f1-news/2404 ... ello-push/ Mulle jääb selgusetuks millest sa aru ei saa? Sest on selgelt kirjas kuidas ta vabandab.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Postitus Postitas KidrA »

Nüüd sain vist aru. Sa pead järsku mitut intervjuud 1ks ja samaks? See kui ta ühes ei vabanda ja teises vabandab, ei tähenda et see teine intervjuu kuskilt lambist võetud oleks. Kõik F1 tuntumad site'd on selle juba ära trükkinud. Vaevalt nüüd trükiti sõnu mida ta öelnud pole aga võibolla sa tead paremini? Loodan et üllatad oma argumentidega :P
MrTodt
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 77
Liitunud: 26 Dets 2008, 14:16
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas MrTodt »

Ja teistel teemadel:
Pilt
Pilt:')
cali
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 725
Liitunud: 20 Mai 2003, 12:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas cali »

Ja taas on liikumas "pimedad" Schumi fännid. Fenomen omaette.

Fakt on see, et MS sai karistada (minu arust õiglaselt) ja see manööver oli ikka kohutav vaadata. Pole vahet, kas tegi seda tahtlikult või kukkus kogemata välja, kuigi mina just mäletan sellist käitumist MS poolt ka varem. Seetõttu muutus ta ka minu jaoks ebasümpaatseks ja ebasportlikuks sõitjaks. Kahju, et vanad "head" kombed on tal siiamaani küljes. heameel selle üle, et vanake on nüüd natukenegi mõistust pähe võtnud ja ka oma tegusid mitte õigustanud enam ning ka Rubensi käest vabandust palunud.

Barrichellol oli täielik õigus pahane olla ja mingile vanale vimmale viidata on küll äärmiselt lapsik ja kohane ainult "pimeusklikele".
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

see sõda ei saa kunagi otsa: eluaegsed schumi fännid, kes tema nimel isegi elusalt tulle hüppaks ja nood, kes mäletavad veel täpselt tema küsitavaid sigadusi f1-rajal ja ei suuda talle andestada. lahing on umbes sama vana kui küsimus kumb oli enne, kas kana või muna.

seks korraks võiks selle lahingutandri eest pühkida, sest schumi on vabandanud ja sellega peaks asi vask olema. jääme ootama uut skandaali, kuid eeldatavalt saab see juhtuma alles augustikuu lõpus. jääge meie kanalile.
cali
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 725
Liitunud: 20 Mai 2003, 12:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas cali »

muhk kirjutas:see sõda ei saa kunagi otsa: eluaegsed schumi fännid, kes tema nimel isegi elusalt tulle hüppaks ja nood, kes mäletavad veel täpselt tema küsitavaid sigadusi f1-rajal ja ei suuda talle andestada. lahing on umbes sama vana kui küsimus kumb oli enne, kas kana või muna.

seks korraks võiks selle lahingutandri eest pühkida, sest schumi on vabandanud ja sellega peaks asi vask olema. jääme ootama uut skandaali, kuid eeldatavalt saab see juhtuma alles augustikuu lõpus. jääge meie kanalile.
väga hea kirjatükk :thumbup: :D
Vasta