Abu Dhabi GP

maailma populaarseim mootorispordiala

Moderaatorid: Jaanus, Erki, RudiTurbo, mrali, nimh, Frank

hull
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 717
Liitunud: 06 Aug 2005, 12:42
Asukoht: tallinn
Has thanked: 2
Kontakt:

Postitus Postitas hull »

johunn kirjutas:Vettel igatahes oli väärt seda võitu :) kahju ainult, et ta punaste ridades ei sõida.
Jumal tänatud et nende ridades ei sõida ja loodan et ei hakka ka sõitma.
tuks
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1051
Liitunud: 14 Juul 2008, 20:56

Postitus Postitas tuks »

Mina ka loodan, et ei hakka. Red Bull on õige tiim, kohtleb sõitjaid võrdselt, nagu peakski.
valmacher
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4404
Liitunud: 04 Okt 2005, 16:31

Postitus Postitas valmacher »

Pilt
"Maailmas on ainult kolm spordiala: härjavõitlus, alpinism ja mootorisport, ülejäänud on vaid mängud!" [E.Hemingway]
sk8erboi
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1078
Liitunud: 24 Mai 2006, 18:42
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas sk8erboi »

ise küsin, ise vastan: webber riivas sõidu keskel seina päris tugevalt, ilmselt sellepärast hoidis tiim teda igaks juhuks enamik sõitu tagasi. mis siiski ei väära mõtet, et endiselt polnuks ta tiitlit väärt.
rally
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1427
Liitunud: 24 Nov 2008, 16:27
Has thanked: 1

Postitus Postitas rally »

Eks varsti saabub ka see aeg kui Ferrari tiimis võtab koha sisse Team Vettel.
Rallime Mönuga !
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Üldiselt väga rahul, kuigi ega mul ka Webberi tiitli vastu midagist polnud. Kuigi - võrreldes Räikuga, keda elu sees pole talunud, on ka Alonso mulle sümpaatne :D
tuks
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1051
Liitunud: 14 Juul 2008, 20:56

Postitus Postitas tuks »

Mul oli üsna savi, kumb Red Bullidest selle tiitli võidab, kuid jah, eks see Vettel vist oli ka rohkem seda väärt. Kuid mul just vastu pidi, Alonsot ei seedi ma üldse, Icemani pooldasin ma küll kunagi.
maailmameister
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1282
Liitunud: 03 Apr 2009, 16:21
Asukoht: Raasiku

Postitus Postitas maailmameister »

Mullegi väga sümpaatne võitja.Palju õnne ajaloo noorimale F1 maailmameistrile!
"If you're in a hurry there's no time to lift." Ott Tänak, Rally Poland 2016
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

johunn kirjutas: kahju ainult, et ta punaste ridades ei sõida.
Jummal tänatud, et ei sõida. :wink:
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
WaltS
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 418
Liitunud: 04 Mär 2003, 13:22
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas WaltS »

Dubber kirjutas:...

Vitali tegi elusõidu igas mõttes, aga mida see Alonso veel lõpus Petrovile vehkis?

Vetteli tiitel on mulle igati meeltmööda!
Vettelil õige suhtumine ja teenitud tulemus. Palju Õnne!!!
Alonso kommentaarid/käeviiped Petrovi suhtes täiesti arusaamatud. Endale peaks näppu näitama mitte teiste suunas.
Dubber
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1342
Liitunud: 30 Jaan 2009, 11:07
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Dubber »

WaltS kirjutas:Alonso kommentaarid/käeviiped Petrovi suhtes täiesti arusaamatud. Endale peaks näppu näitama mitte teiste suunas.
Juba liiguvad jutud:
"Petrov, Fernando is faster than you, can you confirmed that understood the message?"

Petrov: "Sorry, no english!" :D
tuks
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1051
Liitunud: 14 Juul 2008, 20:56

Postitus Postitas tuks »

Hehe, see on küll hea nali! :D
rally
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1427
Liitunud: 24 Nov 2008, 16:27
Has thanked: 1

Postitus Postitas rally »

Petrov on küll üks lahe sell, tema aktsiad tõusid kindlasti sellega, et suutis pool sõitu 2 kordset maailmameistrit ja üldtabeli liidrit enda selja taga hoida. Tubli Petrov ! :)
Rallime Mönuga !
sk8erboi
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1078
Liitunud: 24 Mai 2006, 18:42
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas sk8erboi »

Kolin kirjutas:
johunn kirjutas: kahju ainult, et ta punaste ridades ei sõida.
Jummal tänatud, et ei sõida. :wink:
gotta agree with that. niimoodi taktikaga puusse panna oskab ainult ferrari (ja mclaren vahepeal muidugi ka :). ilmselgelt pole sinna pärast brawni lahkumist jäänud ühtki korralikku strateegi ja asjad on läinud ainult hullemaks. samas, ilmselt ei oleks ka paadunumad pessimistid suutnud välja mõelda seda, et alonso ei saa petrovist mööda. :D
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Üks Itaalia minister läks kohe nii karmiks, et nõudis täitsa avalikult Montezemolo lahkumist :D
valmacher
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4404
Liitunud: 04 Okt 2005, 16:31

Postitus Postitas valmacher »

mrali kirjutas:Üks Itaalia minister läks kohe nii karmiks, et nõudis täitsa avalikult Montezemolo lahkumist :D
Montezemolo vastus

Montezemolo: Calderoli will get an answer when he achieves 1% of what Ferrari has achieved for Italy
"Maailmas on ainult kolm spordiala: härjavõitlus, alpinism ja mootorisport, ülejäänud on vaid mängud!" [E.Hemingway]
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1536
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26

Postitus Postitas johunn »

sk8erboi kirjutas:
Kolin kirjutas:
johunn kirjutas: kahju ainult, et ta punaste ridades ei sõida.
Jummal tänatud, et ei sõida. :wink:
gotta agree with that. niimoodi taktikaga puusse panna oskab ainult ferrari (ja mclaren vahepeal muidugi ka :). ilmselgelt pole sinna pärast brawni lahkumist jäänud ühtki korralikku strateegi ja asjad on läinud ainult hullemaks. samas, ilmselt ei oleks ka paadunumad pessimistid suutnud välja mõelda seda, et alonso ei saa petrovist mööda. :D
Taktikaga pani Ferrari viimasel etapil korralikult puusse. Neile peaeagu kingiti see võit ja nad ikka ei tahtnud seda. Samas ilmselgelt polnud Ferraril ka parim auto see hooaeg ning tiitlit nende esinemine ei väärinud.
Aga taktikaliselt feilis ikkagi Red Bull sellel hooajal kõige rohkem. Kui ühe tiimi sõitjad suudavad esimese koha eest võideldes üksteist välja rammida, siis kus kohas siin see taktika on? Aus mäng? Pigem nagu raha raiskamine ja enda lolliks tegemine. Ja kõige kiirema autoga pidid viimase ringini närvitsema, et kas tuleb tiitel või mitte? No ei ole taktikaliselt just kõige paremini välja mängitud.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Vetteli üle hea meel. Aga Alonso pole mulle kunagi meeldinud, selline jube jonnipunn tunudb ta. Ja no pühapäevasel etapil pärast sõitu tema kommentaarid Petrovi suunas...milleks???? Täitsa mõtetu mees minu silmis!!
Diagnoos- Rallisõltlane
schalke
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1134
Liitunud: 27 Juul 2005, 10:35
Asukoht: Tallinn- Ida Virumaa

Postitus Postitas schalke »

Paradoksaalne oli see, et just kaks selle tiimi autot, millega Alonso kaks korda ilmameistriks on tulnud, nüüd suures osas kolmanda tiitlivõidu luhtasid. Kui 2008 Singapuri jamaga rööviti toona Ferrari(Massa) tiitlivõit, siis nüüd jäi Ferrari taas ilma ja seekord oli kannatajaks toonane pätt. Usun, et hinges läks Massal veidi kergemaks :)
F-1 ennustusvõistluse võitja 2006; DTM ennustusvõistluse võitja 2011
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas jens »

Väga rahul lõpplahenduse ja võitjaga!!:D :) Kuigi pean tunnistama, et mul on siiamaani raske uskuda, et Vettel ikkagi meistriks tuli. Miks? Sest et kui ma ta hooajale tagasi vaatan, siis esimesed asjad, mis meelde tulevad, on kõikvõimalikud tagasilöögid (avariid, tehnilised probleemid, muud segased seigad - nt Ungari GP). Vahepeal hooaja sees tekkis küsimus, kas Seb kunagi äpardustevaba etapiga ka maha saab, kuna taolist ei paistnud kusagilt tulevat.

Aga hoolimata ülimalt keerulisest ja komplitseeritud hooajast ometi meister. See saab tulevikuks ainult enesekindlust lisada. Üleüldse ütleks, et Vetteli hooaja murdepunktiks oli Belgia etapp. Kuigi ta sai seal hakkama suure jamaga ning kippus tiitlikandidaatide ridadest kaduma, siis midagi temas muutus, mille järel sõitis ta hooaja lõpu vägagi kindlalt ja suutis punktidefitsiidi tagasi sõita - isegi hoolimata Korea mootoririkkest.
Vasta