Hooaeg 2015

maailma populaarseim mootorispordiala

Moderators: Jaanus, Erki, Frank, RudiTurbo, mrali, nimh

Post Reply
jens
Rallifoorum 24/7
Posts: 2077
Joined: Tue Aug 02, 2005 9:50 pm
Location: Tallinn

Re: Hooaeg 2015

Post by jens »

Tuleb muidugi tunnistada, et Hamilton ja Rosberg on omavahel võidu sõitnud küll, aga enamik sellest jäi 2014. aastasse, kui nad isegi avarii tegid. Ning eelmisel aastal Rosberg võitis ju enamik kvalifikatsioone ja Hamilton pidi temast sõidus rajal mööduma. DRSi ajastu on möödumised muidugi lihtsamaks teinud.

Tõsi, erilist pinget Hamiltoni ja Rosbergi heitlus pole mulle pakkunud. Võib-olla seetõttu, et Hamilton on enamasti võitnud ja juba tead, et kui just tehnilisi probleeme ette ei tule, tuleb tema ka maailmameistriks. Suur põhjus "pinge puudumises" on muidugi ka see, et mul isiklikult on üsna ükskõik olnud, kumb võidab ja mis saab.:) Pigem pakub põnevust see, kui nende mõlemaga midagi juhtub ja keegi kolmas etteotsa kerkib (nagu juhtus 2015 Ungaris!).
mcwax
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1711
Joined: Sat Jun 28, 2003 1:14 pm
Location: Tallinna loomaaed

Re: Hooaeg 2015

Post by mcwax »

Kuulun ka mina nende leeri, kes aastaid on F1 sarja jälginud (ütleme viimasest 100'st etapist vast 90 nähtud)... ja selle hooaja poole peal kuskilt kadus huvi. Pole peale seda ühtegi sõitu vaadanud, ja ei tunne, et millestki ilma oleks jäänud.
Iroonilisel kombel - eriti eelmine aasta - olid ju sõidud tegelikult palju põnevamad, kui siin mõni aasta tagasi - sellest hoolimata aga huvi aina kahaneb.
Pole midagi teha - nende "poisikeste" kemplemine pole lihtsalt see... Aga eks vanasti oli kõik parem ja ägedam, seda teab ju igaüks ;)
Paganlike rallikummardajate kultuse loomaaiast põgenenud jääkarust ülempreester
Post Reply