Hooaeg 2015

maailma populaarseim mootorispordiala

Moderators: Jaanus, Erki, Frank, RudiTurbo, mrali, nimh

Post Reply
viplala
Rallifoorum 24/7
Posts: 11795
Joined: Sat Dec 10, 2011 6:38 pm
Location: Haabneeme

Re: Hooaeg 2015

Post by viplala »

Kuna Austinis sajab tugevalt vihma ja "uputab" siis Hondal on tugev eelis võistlustel, kui nii jääb :)
Image
viplala
Rallifoorum 24/7
Posts: 11795
Joined: Sat Dec 10, 2011 6:38 pm
Location: Haabneeme

Re: Hooaeg 2015

Post by viplala »

No plaju õnne Hamiltonile Austini võidu ja kolmanda MM tiitli puhul!
teine_riiul
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1007
Joined: Thu Oct 18, 2012 6:29 pm

Re: Hooaeg 2015

Post by teine_riiul »

Hamilton nutab, et tiim võttis temalt Mehhiko võidu ära:

http://www.espn.co.uk/f1/story/_/id/140 ... rm-rosberg
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: Hooaeg 2015

Post by Kolin »

Pekki see F1 on nii mannetuks jäänud,et süda läheb pahaks. Pole seda hooaega enam jälginud. Just nimel Hamiltoni käitumise pärast.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Frank
Rallifoorum 24/7
Posts: 3012
Joined: Mon Feb 17, 2003 1:45 pm
Location: Tallinn

Re: Hooaeg 2015

Post by Frank »

Hamiltonil oleks vaja korralikku mõõna, mis tooks mehe maa peale tagasi.
"Come on, you can see more than that"
sk8erboi
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1078
Joined: Wed May 24, 2006 6:42 pm
Location: Tallinn

Re: Hooaeg 2015

Post by sk8erboi »

keegi üldse jälgib veel seda? pole vist see hooaeg ühtegi etappi vaatama jõudnud. pühapäevast üritasin, Brasiilia rajal on teinekord väga põnevaid etendusi olnud, aga seekord küll ei suutnud keskenduda. Ilmselt hakkan vanaks jääma...
jens
Rallifoorum 24/7
Posts: 2077
Joined: Tue Aug 02, 2005 9:50 pm
Location: Tallinn

Re: Hooaeg 2015

Post by jens »

sk8erboi wrote:keegi üldse jälgib veel seda? pole vist see hooaeg ühtegi etappi vaatama jõudnud. pühapäevast üritasin, Brasiilia rajal on teinekord väga põnevaid etendusi olnud, aga seekord küll ei suutnud keskenduda. Ilmselt hakkan vanaks jääma...
Ma olen vaadanud sõite küll - sõprade seltskonnas, nii huvitavam.:) Aga siia kommenteerima pole jõudnud. Muidugi ega see eriti huvitav pole, kui Mercedes lõputult domineerib - lausa mitu aastat järjest.

Ühte võin öelda - isegi omal ajal Ferrari ja Red Bull ei domineerinud mitu aastat järjest. 2002, 2004, 2011 ja 2013 olid kõik väga ühepoolsed hooajad. Aga see, mis sinna vahele jäi (2003, 2012) olid huvitavad ja tasavägised. Mercedes aga paneb mitu aastat järjest täpselt ühtemoodi, ja see väsitab küll.
Frank
Rallifoorum 24/7
Posts: 3012
Joined: Mon Feb 17, 2003 1:45 pm
Location: Tallinn

Re: Hooaeg 2015

Post by Frank »

Ma olen heal juhul pooli sõite näinud. Pean ütlema, teatud sõidud olid isegi head. Aga neid, kus lihtsalt vajub huvi ära ning tuleb tahtmine midagi sisukamat teha, on piisavalt palju.
"Come on, you can see more than that"
Epik
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 727
Joined: Sun Mar 06, 2011 12:58 pm
Location: Harjumaa

Re: Hooaeg 2015

Post by Epik »

See aasta mõnda ikka vaadanud aga ütlen ausalt, ainukene huvitav sõit mida lõpuni vaatasin oli USGP.
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1965
Joined: Sat May 01, 2010 5:59 pm

Re: Hooaeg 2015

Post by muhk »

Epik wrote:See aasta mõnda ikka vaadanud aga ütlen ausalt, ainukene huvitav sõit mida lõpuni vaatasin oli USGP.
ja lisan siia, et US etapp oli ka ainukene, mida ma sel hooajal täispikkuses vaadanud olen. vahest pigem tuleb üllatus mõnel pühapäeval, et "oi, f1 ka täna sõidetakse?!". suht marginaalne värk
Frank
Rallifoorum 24/7
Posts: 3012
Joined: Mon Feb 17, 2003 1:45 pm
Location: Tallinn

Re: Hooaeg 2015

Post by Frank »

Lisaks igavusele on minu arust ka teine probleem. Sõite on nii palju, et nad pole enam väga mingid sündmused. Peaaegu pooltel nädalavahetustel on sõidud ...

USA ja Mehiko etapidel polnud häda midagi jah.
"Come on, you can see more than that"
calderon
Rallifoorum 24/7
Posts: 3364
Joined: Sat Jun 05, 2010 7:30 pm
Location: Kuppelmaastik

Re: Hooaeg 2015

Post by calderon »

Mul see aasta õnnetunud kõik etapid ilusti ära vaadata ja sama ka wrc- ga. Vähemalt hea meelelahutus nädalavahetuseks
viplala
Rallifoorum 24/7
Posts: 11795
Joined: Sat Dec 10, 2011 6:38 pm
Location: Haabneeme

Re: Hooaeg 2015

Post by viplala »

Ma siin puhta napakas siis. Nähtud kõik 2015 F1 sõidud ning a 75% MotoGP sõitudest. Moto GP oli see aasta ikka päris põnev sõitude osas - mees mehe vastu võitlust oli palju. Aga see mis alates Malaisas toimuma hakkas läks ikka farsiks kätte ära.
SLy
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1376
Joined: Mon Mar 14, 2005 2:39 pm

Re: Hooaeg 2015

Post by SLy »

Motospordi fänninina pole mina ka ühtegi F1 sõitu vaatamata jätnud. Eks see on igal pool nii, et on põnevamaid ja igavamaid hooaegu. Tehniline pool ikka F1-s teistest sarjadest kõrgemal tasemel. Ega praegu tegelikult mitmes MM sarjas üks võistkond suht kindlalt domineerib - F1-s Mersu, WTCC-s Sidrun ja WRC-s Volkar. Moto GP hooaeg oli väga põnev. Kes tahab korralikku mees-mehe vastu võitlust näha, võib nt Nascari vaadata, aga mind millegipärast need ovaalid ei tõmba.
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: Hooaeg 2015

Post by Kolin »

jens wrote:
sk8erboi wrote:keegi üldse jälgib veel seda? pole vist see hooaeg ühtegi etappi vaatama jõudnud. pühapäevast üritasin, Brasiilia rajal on teinekord väga põnevaid etendusi olnud, aga seekord küll ei suutnud keskenduda. Ilmselt hakkan vanaks jääma...
Ma olen vaadanud sõite küll - sõprade seltskonnas, nii huvitavam.:) Aga siia kommenteerima pole jõudnud. Muidugi ega see eriti huvitav pole, kui Mercedes lõputult domineerib - lausa mitu aastat järjest.

Ühte võin öelda - isegi omal ajal Ferrari ja Red Bull ei domineerinud mitu aastat järjest. 2002, 2004, 2011 ja 2013 olid kõik väga ühepoolsed hooajad. Aga see, mis sinna vahele jäi (2003, 2012) olid huvitavad ja tasavägised. Mercedes aga paneb mitu aastat järjest täpselt ühtemoodi, ja see väsitab küll.
Ferrari ja RB aegu domineerisid ainult ühed sõitjad Meeskondade teised piloodid olid suht tagasi hoidlikud. Aga mb aegu praegu sõidavad mõlemad mehed kogu aeg ees otsas. Seega jagamisel on ainult kolmas koht
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
teine_riiul
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1007
Joined: Thu Oct 18, 2012 6:29 pm

Re: Hooaeg 2015

Post by teine_riiul »

Olen vaadanud peaaegu kõiki sõite. Ja kujutage ette, isegi Vabamäe-Klaari "Motoorset Rahutust" kuulan peale! Mõned etapid on tõesti väga nürid olnud, aga muidu on hooaeg põnev olnud, vaatamata Mersu domineerimisele. Ka viimast etappi vaatan lihtsalt sellepärast et näha kas Rosberg ka seal Hamiltoni vastu saab. Ei suhtuks nii üleolevalt F1-te, see mis praegu näeme on "history in a making" Rosberg ja Hamilton on tänapäeva Prost-Senna, Lauda-Hunt... Hea vanaduses meenutada, et oled seda kõike enda silmadega näinud :)
Eks neid on palju kes nutavad et: "Nii, Räikkönen enam ei sõida, mina enam ei vaata F1-te!" Sama jutt oli kui Schumacher loobus, või Häkkinen. Eks kui Rosberg või Hamilton lõpuks kiivrid varna riputavad tuleb jälle kivi alt välja tegelasi kes sama teemat hakkavad undama. F1 aga oli, on ja jääb, (vähemalt esialgu) :)
jens
Rallifoorum 24/7
Posts: 2077
Joined: Tue Aug 02, 2005 9:50 pm
Location: Tallinn

Re: Hooaeg 2015

Post by jens »

Rosberg-Hamilton mulle küll eriti Senna-Prosti vms ei meenuta. Pigem kui Ferrari natukene masinat paremaks arendada suudaks, võiks Hamilton-Vetteli duellist mingit suuremat ajaloolist lugu näha. Rosberg on selline moodne Barrichello variant pigem.
jens
Rallifoorum 24/7
Posts: 2077
Joined: Tue Aug 02, 2005 9:50 pm
Location: Tallinn

Re: Hooaeg 2015

Post by jens »

SLy wrote:Ega praegu tegelikult mitmes MM sarjas üks võistkond suht kindlalt domineerib - F1-s Mersu, WTCC-s Sidrun ja WRC-s Volkar. Moto GP hooaeg oli väga põnev.
Domineerimine on paraku jah mootorispordis tavaline probleem.:) See, et Moto GP-s legendaarse viimase etapini kestnud heitluse saime, on muidugi vägev. Sest tavaliselt kipub ka Moto GP-s üks rattur domineerima.
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Posts: 7031
Joined: Thu Jul 18, 2013 1:04 pm
Location: Tartu/Lõuna - Eesti

Re: Hooaeg 2015

Post by snakeplissken »

Hamilton/ Rosberg meenutab pigem Senna/Berger duot
maailmameister
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1282
Joined: Fri Apr 03, 2009 4:21 pm
Location: Raasiku

Re: Hooaeg 2015

Post by maailmameister »

jens wrote:Rosberg-Hamilton mulle küll eriti Senna-Prosti vms ei meenuta. Pigem kui Ferrari natukene masinat paremaks arendada suudaks, võiks Hamilton-Vetteli duellist mingit suuremat ajaloolist lugu näha. Rosberg on selline moodne Barrichello variant pigem.
Just nimelt. Võrrelda neid kahte Senna ja Prostiga, on ikka liialdus. Hamilton ja Rosberg ei anna kuidagi nende kahe legendi mõõtu täis. Kaks jonnipunnidest poisikest, kes on saanud omale lihtsalt konkurentsitult kõige paremad autod ja valitsevad tänu sellele sarja. Palju te olete näinud nende kahe vahel tõelist võidusõitu, nagu oli Senna ja Prosti vahel? Praegune F1 on hale vari võrreldes selle ajaga ja minu jaoks pole kindlasti Hamilton ja Rosberg võrreldavad suurte nimedega minevikust.
"If you're in a hurry there's no time to lift." Ott Tänak, Rally Poland 2016
Post Reply