TK 2014 10. hooaeg - kas viimane?

maailma populaarseim mootorispordiala

Moderators: Jaanus, Erki, Frank, RudiTurbo, mrali, nimh

Post Reply
sk8erboi
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1078
Joined: Wed May 24, 2006 6:42 pm
Location: Tallinn

TK 2014 10. hooaeg - kas viimane?

Post by sk8erboi »

ja palju õnne veelkord riiulile teistkordse tiitlivõidu puhul!

Lisaks olen viimased etapid mõlgutanud mõtet, et see võis jääda ka TK viimaseks hooajaks siin foorumis. Oleks ju tore lõpetada täpselt ümmarguse numbriga hooajaga?

Peamiselt ma tooks välja kaks põhjust. Esiteks kui vaadata osalejate arvu, siis see on viimastel hooaegadel oluliselt langenud, nii nagu ilmselt F1 populaarsus ka globaalselt. Bernie ja co üritas asja paremaks teha siis kui *tundus*, et asi on igavaks keeranud aga tulistas sellega endale veelgi rohkem jalga. Võibolla keegi soovib vastu vaielda, aga viimased kolm hooaega on olnud viimase 10a. igavaimad ja iga järgnev aasta on olnud hullem kui eelmine. Aga eks see on rohkem maitse asi, kindlasti on F1 fänne ka edaspidi ja kui aega saan, siis vaatan kindlasti (u korra aastas) ise ka. Ilmateate järgi saab üsna hästi ennustada, kas tuleb huvitav etapp või mitte ;) Aga nüüd kaldusin teemast kõrvale. TK osalejate arv viimasel 6 hooajal, kui mina olen seda vedanud (ja on kehtinud miinuspunktide reegel):

2009. Kokku 50, u 30 lõpuni
2010. Kokku 47, u 26 lõpuni
2011. Kokku 35, u 20 lõpuni
2012. Kokku 40, u 17 lõpuni
2013. Kokku 26, u 12 lõpuni
2014. Kokku 20, u 10 lõpuni

ja noh, kuigi tööd on kõvasti vähem (pluss), siis 7-8 fänni jaoks võistlust korraldada on kindlasti veidi igavam kui 30 jaoks. Ja nagu elu on näidanud, siis viimastel hooaegadel on tulnud ka ette, et etapp lausa üles panemata jääb, ennustamisest rääkimata. Seega juhul kui keegi soovib, siis on muidugi teretulnud TK mängu järgmisest hooajast jätkama, enda poolt suurimad tänud kõigile osalejatele ja neile ca 10le, kes 2014 viitsisid panustada! Mina tänan! Aga kui keegi tahab, siis võin oma excelit jagada.

Aitäh veelkord ja toredat hooaja lõppu kõigile! Sk. :reindeer:

:occasion5:

ps. kohe saan 1000 postitust ka täis, vast pooled neist on olnud TK :P

pps. kui keegi viitsib veidi progeda ja teha selle ennustuse veebipõhiseks (nii valik kui admin) ja näiteks lives jälgitavaks vms, siis see võiks olla mingi uus hingamine, aga see eeldaks siis natuke toimetamist kahe hooaja vahel <-- idee, aga ei tea kas lendab. Pealegi on ju palju teisi võimalusi ennustamiseks vahepeal tekkinud.
maailmameister
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1282
Joined: Fri Apr 03, 2009 4:21 pm
Location: Raasiku

Re: TK 2014 10. hooaeg - kas viimane?

Post by maailmameister »

Kas jäigi eelmine hooaeg viimaseks? Ei viitsi enam rahvas ennustada ja keegi ennustust teha?
"If you're in a hurry there's no time to lift." Ott Tänak, Rally Poland 2016
öökull
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 138
Joined: Thu Jan 19, 2012 8:45 am
Location: Tallinn

Re: TK 2014 10. hooaeg - kas viimane?

Post by öökull »

ennustada võiks küll:)
Go Latvala!
Rebane
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1410
Joined: Sun Sep 23, 2012 3:56 pm

Re: TK 2014 10. hooaeg - kas viimane?

Post by Rebane »

öökull wrote:ennustada võiks küll:)
Aga palun http://f1.autoleht.ee/vote
Post Reply