F1 & TV

maailma populaarseim mootorispordiala

Moderators: Jaanus, Erki, Frank, RudiTurbo, mrali, nimh

Post Reply
box
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 301
Joined: Thu Jan 18, 2007 1:17 am

F1 & TV

Post by box »

hei,
kas eestis ei näe enam üldse F1'te telekast?
Nüüd lõpetas Viasat Motors ka F1 näitamise ära.
calderon
Rallifoorum 24/7
Posts: 3364
Joined: Sat Jun 05, 2010 7:30 pm
Location: Kuppelmaastik

Re: F1 & TV

Post by calderon »

box wrote:hei,
kas eestis ei näe enam üldse F1'te telekast?
Nüüd lõpetas Viasat Motors ka F1 näitamise ära.
Kui telekal nett on siis ikka näeb
box
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 301
Joined: Thu Jan 18, 2007 1:17 am

Re: F1 & TV

Post by box »

calderon wrote:
box wrote:hei,
kas eestis ei näe enam üldse F1'te telekast?
Nüüd lõpetas Viasat Motors ka F1 näitamise ära.
Kui telekal nett on siis ikka näeb
keegi teab mõnda hea linki?
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: F1 & TV

Post by Kolin »

Mina olen siit juba aastaid jälginud kõike nii NBA kossu kui ka F1 täitsa toimib
http://livetv.sx/enx/allupcomingsports/7/
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
box
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 301
Joined: Thu Jan 18, 2007 1:17 am

Re: F1 & TV

Post by box »

Tänud, Kolin :)
calderon
Rallifoorum 24/7
Posts: 3364
Joined: Sat Jun 05, 2010 7:30 pm
Location: Kuppelmaastik

Re: F1 & TV

Post by calderon »

Samas kas EL- is mitte geoblock ära ei keelatud? Viasat motors ju seda teeb,et blokib baltikumi kuigi seda teha ei tohiks
teine_riiul
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1007
Joined: Thu Oct 18, 2012 6:29 pm

Re: F1 & TV

Post by teine_riiul »

See geobloki kaotamine oli niisama sõnavaht. Taheti teha parimat, aga välja kukkus nagu alati. Mingid mõttetud asjad läksid küll vabaks, aga välismaal olles nt Eestis sisse ostetud ülekandeid ikkagi ei näe. Ei jäägi muud üle, kui mingeid uduseid kahepiksliseid ülekandeid kusagilt piraatkanalist vaadata, viirustõrjed undamas saja mega peal, tappes hüpikaknaid ja muid toredaid troojalasi.
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Posts: 7031
Joined: Thu Jul 18, 2013 1:04 pm
Location: Tartu/Lõuna - Eesti

Re: F1 & TV

Post by snakeplissken »

Kasuta acestreami
Polkovniku lesk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 525
Joined: Tue Jan 12, 2016 2:08 pm

Re: F1 & TV

Post by Polkovniku lesk »

teine_riiul wrote:See geobloki kaotamine oli niisama sõnavaht. Taheti teha parimat, aga välja kukkus nagu alati. Mingid mõttetud asjad läksid küll vabaks, aga välismaal olles nt Eestis sisse ostetud ülekandeid ikkagi ei näe.
Taheti muuta veebiteenuste kasutamise samasuguseks nagu koduriigis olles ja seda ka tehti. Näitena siis kui sul on tellitud Elisa TV Everywhere või Telia MINU.TV, siis neid teenuseid ei tohi teenusepakkuja teises riigis olles blokeerida.

Teiste riikide sisu vaatamise geoblokki pole plaanitud eemaldada, seega enne sapi pritsimist soovitan veidi asja uurida.
KRUUDA MAAILMAMEISTRIKS
Pärtel
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 395
Joined: Thu Aug 21, 2014 11:37 pm

Re: F1 & TV

Post by Pärtel »

Kas keegi on vaadanud Kanal 12 pealt etappide kokkuvõtteid? Mis mulje on jätnud?

Arvestades, et tänavu on etapid suhteliselt igavad, siis ongi hea, kui näidatakse vaid põnevamat osa. Mingi aeg vaatasin RTL-ist otseülekandeid ja saksa keele oskajana oli eelkõige kaaskommentaator Christian Dannerit huvitav kuulata, aga viimasel ajal enam ei viitsinud, seega see kokkuvõtte variant on päris hea. Eriti hea on vaadata Postimehe kodulehelt, sest seal on ilma reklaamipausideta. Kommentaatorid on head, eriti kui Tarmo Klaar kommenteerib koos Karl-Mihkel Elleriga. Üksi on ta pisut kohmakas. Siiski, kokkuvõte võiks olla natuke varem eetris, siis ei peaks ennast nii kaua isolatsioonis hoidma. Igal juhul meeldib mulle praegune variant rohkem kui TV6-st kell üheksa õhtul Kruusi ja Elbrega.
Frank
Rallifoorum 24/7
Posts: 3012
Joined: Mon Feb 17, 2003 1:45 pm
Location: Tallinn

Re: F1 & TV

Post by Frank »

Mul kaob F1 vaikselt radarilt ära. Monacot vaatasin ja enne seda viimane etapp, mida Viasat Motori pealt veel näha sai. Hetkel vaatan F1 kodulehelt highlighte kui meelde tuleb.

Ei mäleta isegi enam, mis aastal täpselt F1-te jälgima hakkasin, aga tundub, et 2018 saab lõpuaastaks.
"Come on, you can see more than that"
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: F1 & TV

Post by Kolin »

Frank wrote:Mul kaob F1 vaikselt radarilt ära. Monacot vaatasin ja enne seda viimane etapp, mida Viasat Motori pealt veel näha sai. Hetkel vaatan F1 kodulehelt highlighte kui meelde tuleb.

Ei mäleta isegi enam, mis aastal täpselt F1-te jälgima hakkasin, aga tundub, et 2018 saab lõpuaastaks.
Mul täpselt sama.
Jälgima vist hakkasin 1997. Aga see aasta olen vist ainult kahte etappi näinud otsast lõpuni
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
aix
Rallifoorum 24/7
Posts: 4810
Joined: Mon Feb 10, 2003 10:47 pm
Location: Tallinn
Contact:

Re: F1 & TV

Post by aix »

Jube nõme ikka see TV värk. Maksin F1 kodulehel aastamaksu ja kui tahan live-s pilti näha, siis ütleb sorry...sa ei ela selles regioonis. Mille kuradi pärast ma siis maksan...:(
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1057
Joined: Tue Nov 16, 2004 2:17 pm
Location: keskel

Re: F1 & TV

Post by GC »

Mul olude sunnil Elisa ( endine Starman) zoomboks, kus RTL ilusti kanalite loendis olemas!
Ühel hetkel RTL kadunud, trampisin jalgu vastu maad ja sain tagasi, 2 kuud tasuta, nüüd maksan vist mingi 2 eur-i kuus, aga F1 olemas! Iseasi, kas vaadata midagi üldse on!?
aix
Rallifoorum 24/7
Posts: 4810
Joined: Mon Feb 10, 2003 10:47 pm
Location: Tallinn
Contact:

Re: F1 & TV

Post by aix »

GC wrote:Mul olude sunnil Elisa ( endine Starman) zoomboks, kus RTL ilusti kanalite loendis olemas!
Ühel hetkel RTL kadunud, trampisin jalgu vastu maad ja sain tagasi, 2 kuud tasuta, nüüd maksan vist mingi 2 eur-i kuus, aga F1 olemas! Iseasi, kas vaadata midagi üldse on!?
Teliaga selles mõttes hea, et 0,50.- kuus ja RTL olemas, aga F1 ametliku ligipääsu maksin, ey kui kodus ei ole, siis saaks kah vaadata...aga ei.
Mis jutt oli vahepeal selles, et Euroopa Liidus ei tohiks selliseid piiranguid olla, või on need minu luulud?
Frank
Rallifoorum 24/7
Posts: 3012
Joined: Mon Feb 17, 2003 1:45 pm
Location: Tallinn

Re: F1 & TV

Post by Frank »

aix wrote:Mis jutt oli vahepeal selles, et Euroopa Liidus ei tohiks selliseid piiranguid olla, või on need minu luulud?
Autoriõigusega kaitsud toodetele see ei rakendu. Telelitsentsid ostetakse kindlatele territooriumitele.
"Come on, you can see more than that"
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Posts: 7031
Joined: Thu Jul 18, 2013 1:04 pm
Location: Tartu/Lõuna - Eesti

Re: F1 & TV

Post by snakeplissken »

Eestis ei ole F1tv saadaval ju.
aix
Rallifoorum 24/7
Posts: 4810
Joined: Mon Feb 10, 2003 10:47 pm
Location: Tallinn
Contact:

Re: F1 & TV

Post by aix »

Nii võtta, siis RTL paneb kah varsti ploki peale...
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: F1 & TV

Post by Kolin »

GC wrote:Mul olude sunnil Elisa ( endine Starman) zoomboks, kus RTL ilusti kanalite loendis olemas!
Ühel hetkel RTL kadunud, trampisin jalgu vastu maad ja sain tagasi, 2 kuud tasuta, nüüd maksan vist mingi 2 eur-i kuus, aga F1 olemas! Iseasi, kas vaadata midagi üldse on!?
Egas seal midagi vaadata küll polnud. Mõtetult igav sõit.
Meil paraku pole jah kusagilt mujalt vaadata kui ainult RTL
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Posts: 7031
Joined: Thu Jul 18, 2013 1:04 pm
Location: Tartu/Lõuna - Eesti

Re: F1 & TV

Post by snakeplissken »

Ise vaatan acestreamiga...ei ole küll legaalne, aga muud võimalust ei ole.
Post Reply