Tänane kuupäev Kolmapäev Dets 19, 2018 6:58 am

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi




Tee uus teema Vasta teemale  [ 1 postitus ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Võistlusnumbrid 2004
PostitusPostitatud: Teisipäev Apr 20, 2004 3:15 pm 
Eemal
Moderaator
Moderaator

Liitunud: Reede Juun 06, 2003 11:58 am
Postitusi: 5664
Lisan siia kardispordi teema alla ka selle aasta EMV võistlejate numbrid ja nimed klasside kaupa. Andmed pärinevad autosport.ee lehelt.


CADETT
Nr 2004.a. Võistleja Nat Klubi

1 ei väljastata - -
2 Siim Jakob Suits EST Energy Racing Club
3 ei väljastata - -
4 Fred Joonas Alliksaar EST AGS Racing
5 ei väljastata - -
6 Sten Suigusaar EST AGS Racing
7 Harli Õun EST Vihur Team
8 Janis Kreituzis LAT G.P. Karting
9 Martinđ Steinerts LAT "MS/PAREX" RT
10 Nico Luotonen FIN Speed Sport
11 Ralf Aron EST AGS Racing
12 Oliver Nurmik EST Vihur Team

MICRO
Nr 2004.a. Võistleja Nat Klubi

1 ei väljastata - -
2 ei väljastata - -
3 Conrad Hildebrand EST Vihur Team
4 ei väljastata - -
5 ei väljastata - -
6 Kenneth Pohl EST Subaru Rally Team
7 ei väljastata - -
8 Enri Sildveer EST AGS Racing
9 Mark Ubaleht EST Energy Racing Club
10 Konstantins Calko LAT "MS/PAREX" RT
11 ei väljastata - -
12 Kauro Padar EST G.P. Karting
13 ei väljastata - -
14 Aavo Talvar EST Vihur Team
15 Siim Jakob Suits EST Energy Racing Club
16 Tristan Viidas EST Vihur Team
17 Karl Saare EST AGS Racing
18 Kevin Põõsaste EST Speed Sport
19 Üllar Anga EST M.K.E. Motorsport
20 Martin Jegorov EST Vihur Team
21 Hans Villemi EST AGS Racing

YAMAHA
Nr 2004.a. Võistleja Nat Klubi

1 Taavi Tammeveski EST PP Racing
2 Martin Täht EST Vihur Team
3 Madis Täht EST Vihur Team
4 Kristjan Urm EST Paide Kart
5 Karel Vergi EST M.K.E. Motorsport
6 Marten Kaskman EST M.K.E. Motorsport
7 Alder Parker EST Speed Sport
8 Martin Laur EST Vihur Team
9 Sander-Mel Mellikov EST Vihur Team
10 Rainer Jannes EST Speed Sport
11 Janek Napa EST Vihur Team

RAKET
Nr 2004.a. Võistleja Nat Klubi

1 ei väljastata - -
2 Dainis Safonovs LAT "MS/PAREX" RT
3 ei väljastata - -
4 Johannes Moor EST AGS Racing
5 Kristjans Audze LAT AGS Racing
6 Kriđjanis Grava LAT Steinerts & Grava JSK
7 Mihkel Selberg EST AGS Racing
8 ei väljastata - -
9 Rihards Erinđ LAT G.P. Karting
10 Petri Suvanto FIN PP Racing
11 Kristaps Kirsons LAT Steinerts & Grava JSK
12 Morten Nõmme EST Speed Sport
13 Topi Stenius FIN PP Racing
14 Hado Alabert EST AGS Racing
15 ei väljastata - -
16 Robert Jäger EST Energy Racing Club
17 Daniel Aho FIN PP Racing
18 Haralds Garkaklis LAT Sporta Klubs 333
19 Tõnis Liigmann EST Energy Racing Club
20 Rainer Jannes EST Speed Sport
21 Juho Kuhanen FIN Speed Sport
22 Kevin Korjus EST Speed Sport
23 Aleksi Tuukkanen FIN Speed Sport
24 Marko Salokoski FIN Speed Sport
25 Arturs Vitols LAT "MS/PAREX" RT
26 Valdur Komp EST AGS Racing
27 Rain Laupa EST AGS Racing
28 Karl Oscar Liiv EST Vihur Team
29 Raigo Jegorov EST Vihur Team

ICA-JUNIOR
Nr 2004.a. Võistleja Nat Klubi

1 Mikko Holmstedt FIN Speed Sport
2 Dmitri Janis EST G.P. Karting
3 Ranno Kallas EST Vihur Team
4 Mihkel Selberg EST AGS Racing

ICA
Nr 2004.a. Võistleja Nat Klubi

1 Martti Pietilä FIN PP Racing
2 Madis Laiv EST Ward Racing
3 Konstantin Gordijenko EST Energy Racing Club

ROTAX JUNIOR
Nr 2004.a. Võistleja Nat Klubi

1 Jegor Popov EST Energy Racing Club
2 Kenneth Hildebrand EST Vihur Team
3 Karl Hans Õunpuu EST T.T. Racing Team
4 Meelis Hirbaum EST Paide Kart
5 Ranno Kallas EST Vihur Team
6 Hendrik Pakosta EST Energy Racing Club
7 Janis Majors LAT "MS/PAREX" RT
8 Dmitri Janis EST G.P. Karting
9 Anton Pankratov EST T.T. Racing Team
10 Karel Koitlepp EST AGS Racing
11 Kert Vellama EST KV Karting
12 Feliks Igaunis LAT "MS/PAREX" RT
14 Kristjan Penjam EST Energy Racing Club
15 Markus Raud EST Vihur Team

ROTAX MAX
Nr 2004.a. Võistleja Nat Klubi

1 Konstantin Gordijenko EST Energy Racing Club
2 Hanno Rajamets EST Vihur Team
3 Meelis Laido EST Vihur Team
4 Toomas Kirss EST T.T. Racing Team
5 Aleksander Ottokar EST Energy Racing Club
6 Raivo Tamm EST T.T. Racing Team
7 Meelik Saviste EST Vihur Team
8 Urmas Koppel EST T.T. Racing Team
9 Kristo Ebras EST AGS Racing
10 Keijo Kaasik EST Saksa Auto AMK
11 Silver Laido EST Vihur Team
12 Allan Kakri EST Subaru Rally Team
13 Märt Küüt EST Paide Kart
14 Andre Hildebrand EST Vihur Team
15 Egons Lapinđ LAT "MS/PAREX" RT
16 Marko Nõmmik EST T.T. Racing Team
17 Janis Grava LAT Steinerts&Grava JSK
18 Leons Jakrins LAT "MS/PAREX" RT
19 Marten Kaskman EST M.K.E. Motorsport
20 Sten Langel EST Vihur Team

_________________
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 1 postitus ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
et 3.0.10