Madis Laiv

F1 kasvulava

Moderator: Sparco

Post Reply
Green_Day
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 75
Joined: Wed Feb 12, 2003 10:25 pm
Location: Põlva

Madis Laiv

Post by Green_Day »

Keegi on tast midagi kuulnud? Huvi pärast küsin. Ta mul sugulane...
Kristo
Uugo Boss
Uugo Boss
Posts: 3475
Joined: Wed Jan 15, 2003 12:16 pm
Location: Everywhere
Contact:

Post by Kristo »

Eile näidati telekas ja tulevane Marko Asmer pidi olema. Isiklikult loodan, et ei ole. Loodan, et on parem kui Asmer:)
Kasuta ikka turvavööd ka!
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Posts: 5671
Joined: Wed Jan 15, 2003 11:54 am
Location: seal kus ralli
Contact:

Post by Jaanus »

Nägin telekast, pole üldsegi paha ja edu talle tulevikuks :)

Kahjuks pole ise viimasel ajal suurt kardisporti jälginud, kuid räägitakse, et meil on mitu noort ja tugevat sõitjat, kellel helge tulevik. Laiv on kindlasti üks nendest 8)
Green_Day
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 75
Joined: Wed Feb 12, 2003 10:25 pm
Location: Põlva

Post by Green_Day »

Vaatame ja hoiame pöialt.... Ta alustas kardisõiduga suht varakult kah, mäletan veel enam-vähem milline ta esimene kart oli.
Optik
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1148
Joined: Fri Feb 21, 2003 9:40 pm
Location: Tallinn

Post by Optik »

Olen selles asjas suhteliselt kaua sees olnud ja usun, et Laivist võib saada suhteliselt kõva tegija. Nagu me kõik teame on esmatähtis siiski raha ja tutvused (rääkimata sõiduoskusest). Kui vastata foorumi küsimusele, siis arvan, et tegemist on hea sõitjaga.
Green_Day
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 75
Joined: Wed Feb 12, 2003 10:25 pm
Location: Põlva

Post by Green_Day »

Heiti wrote:Olen selles asjas suhteliselt kaua sees olnud ja usun, et Laivist võib saada suhteliselt kõva tegija. Nagu me kõik teame on esmatähtis siiski raha ja tutvused (rääkimata sõiduoskusest). Kui vastata foorumi küsimusele, siis arvan, et tegemist on hea sõitjaga.
Paistab, et rahade ja tutvustega on tal vedanud. Praegu juba suht tulus leping tagataskus.
pipraleenu
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Posts: 1
Joined: Tue May 13, 2003 11:44 pm

Madis Laiv??

Post by pipraleenu »

Heh..mind on alati mõtlema ajanud see kas ta on mu sugulane või mitte...enda perekonnanimi on kah laiv..ning mu onu nimi on kah Madis Laiv kes oli kunagi suht kuulus rallisõitja eestis..mmhh..huvitav kas too kardisõitja sai siis nime mu onu järgi???:D edu talle igatahes..
Strike
Moderaator
Moderaator
Posts: 5912
Joined: Fri Jun 06, 2003 11:58 am

Post by Strike »

Möödunud nädalavahetusel toimus Itaalias Parma kardirajal mainekas Andrea Margutti Trophy, kus Rootsi klubi Ward Racing värvides tegid kaasa ka Eesti kardisõitjad, Madis Laiv klassis Vormel A ja Anton Pankratov klassis ICA-Junior.

Laiv alustas võimsalt, võites kvalifikatsioonis eelsõitudeks parima stardikoha. Ta edestas teiste seas ka Marko Asmeri endist võistkonnakaaslast Davide Fored ja IX Winter Cupi parimat Ben Hanleyd.

Esimeses eelsõidus tuli Laivile viies ja teises kolmas koht. Poolfinaalis platseerus Laiv viiendale kohale ja seda väga tihedas konkurentsis. 15-ringilise sõidu kiireimates ringiaegades oli Laiv Ben Hanley järel teine.

20-ringiline finaal algas edukalt, kuigi Laiv kurtis probleemi raamiga. Siis aga müksas neljandal kohal sõitvat ja kurviks maha pidurdavat Laivi tagant konkurent. Tõukest tingituna kaldus Laiv ideaaltrajektoorilt kõrvale, raja mustemale osale ja langes 14-ks.

Sealt õnnestus Laivil tõusta lõpuks kaheksandaks. Vormel A finaali võitis Ben Hanley 0,114 sekundilise eduga Davide Fore ees.

Anton Pankratovil võistlus ebaõnnestus, kuna poolfinaalis sattus ta avariisse ja finaali ei pääsenud. Kvalifikatsioonis oli tema tulemus 49., esimeses eelsõidus tuli üheksas ja teises 20. koht.

Sportnet
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Post Reply