T.Kasemets võitis Portlandis (Toyota Atlantic '05)

CART, NASCAR, ALMS...jne

Moderators: Jaanus, mrali

Siim
"till kartulis" expert
Posts: 1735
Joined: Sun Feb 29, 2004 5:35 pm
Location: EST
Contact:

Post by Siim »

Kasemets pääseb Champcari testima:

link
Siim
"till kartulis" expert
Posts: 1735
Joined: Sun Feb 29, 2004 5:35 pm
Location: EST
Contact:

Post by Siim »

Kasemets asub ülehomme testima.

EPL:
Tänavusel hooajal Põhja-Ameerika Toyota Atlantic-sarjas teise koha saanud Tõnis Kasemets istub ülehomme testimiseks eliitsarja Champ Car auto rooli.
Sebringi rajal Floridas on tal istumise all Mi-Jacki Conquest Racing meeskonna auto.
“Tõnis on näidanud end kiire mehena ja talle tulevad testsõidud võimsamate autodega ainult kasuks,” ütles tiimi kaasomanik Eric Bachelart.
Kasemets on kuulanud maad mitmes Champ Cari tiimis, et osaleda Põhja-Ameerika mainekamasse sarja. “Nõrk meeskond mind ei huvita, tahan pääseda tiimi, kelle autod on konkurentsivõimelised. Tänan Ericut, kes mulle testimisvõimaluse andis,” selgitas Kasemets.
Pärnust pärit Kasemets külastab pärast ligi kümneaastast võõrsilolekut detsembris Eestit.


“Olen keskendunud, sest tean, mis on kaalul. Mulle pole vaja muud kui võimalust, mis lahutab mind unistuse täitumisest. Olen kursis sellega, et ka mu fännid ootavad testipäeva kannatamatusega,” lisas Kasemets.
lenc
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 292
Joined: Sat May 15, 2004 8:00 am

Post by lenc »

Ei tea kas peaks tegema uue teema "Kasemets Champ Caris" vms? Vaevalt, et ta Atlantic sarjas enam sõidab :wink:
mrali
Rallifoorum 24/7
Posts: 5214
Joined: Thu Aug 21, 2003 11:41 am
Location: Tallinn, Lääne-Eesti
Contact:

Post by mrali »

Minu andmeil hoiab Kasemets ka Atlanticu variandi reservina lahti.Kuu või paar tagasi oli üks intervjuu temaga kuskil Eesti lehes,seal ta mainis,et varem Atlanticus osalevad tiimid saavad uued autod eelisjärjekorras.
lenc
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 292
Joined: Sat May 15, 2004 8:00 am

Post by lenc »

Kasemetsa eilne test läks siis lühidalt öeldes p*rse. Kohe alustuseks toimus külmade rehvidega seinasõit. Mehaanikutel läks mitu tundi, et masin uuesti töökorda saada, eriti kaua võttis nina paigutamine. Pärast seda jäi Tõnisel väga vähe aega, et testida ja pmst nägi see välja niimoodi, et paar ringi tegi ära ja siis boksi seadistust muutma. Mingit normaalset ringiaega niimoodi muidugi ei saanud. Kuuldavasti olevat ta ka seinasõiduga natuke oma selga vigastanud, loodame, et mitte midagi tõsist.
Post Reply