Tänane kuupäev Laupäev Juun 06, 2020 3:48 pm

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Tee uus teema Vasta teemale  [ 2 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Esmaspäev Okt 13, 2008 6:08 pm 
Eemal
algaja kommentaator
algaja kommentaator

niisiis....esiteks eesmärk miks seda krossikat tahan.....seda siis eelkõige hüppamiseks erinevatest hüpekatest...suurematest ja väiksematest...no alguses ikkagi väiksematest:D aga küsimus siis siin selles et kas ka näiteks pitbiked kannatavad hüppamist?olen 177cm 80kg,15a vana... heas füüsilises vormis...kui palju ka kuupe võtta?kas on krossikate puhul mõtet osta pigem uus või kasutatud?ja kui pitbike eipea väga vastu siis kust maalt algavad hinnad vastavate krossikate jaoks?nagu näete olen mootorsõidukite teemal üsna uus ja igasugune muu hea soovitus ka teretulnud;)
Tänades,
Henri

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: Blah
PostitusPostitatud: Laupäev Mai 16, 2009 2:18 pm 
Eemal
algaja kommentaator
algaja kommentaator

kui tahad osta ratast hüpete jaoks, siis ära kindlasti vaata hiina masinate poole (trendimport.ee, motohobi.net). Korraliku vastupidaval masinal peab olema terasest kere ja terasest kiige, kui on alumiiniumist kiige siis ei soovita kindlasti, alumiinium hüpete jaoks liiga pehme (atmracing.ee, stenolink.ee).
Kasutatud aparaat võta siis, kui ise läbisõitu teha ei viitsi, aga kindluse mõttes tuleks ikkagi uus osta.
Võimsus- algajale soovitaks 125cc-150cc, kui kogemust pole siis ei suudeta tavaliselt masinat ohjeldada.
Ise olen 14 ja sõidan 250cc'ga, olen juba 4 aastat sõitnud ja 250cc tundub vahel ikka veel natuke liiga võimas.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 2 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid