millise krossikaga alustada?

Paljud Eesti sõitjadki kuuluvad maailma eliidi hulka

Moderator: Jaanus

Post Reply
henriliiv
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Posts: 1
Joined: Mon Oct 13, 2008 6:04 pm

millise krossikaga alustada?

Post by henriliiv »

niisiis....esiteks eesmärk miks seda krossikat tahan.....seda siis eelkõige hüppamiseks erinevatest hüpekatest...suurematest ja väiksematest...no alguses ikkagi väiksematest:D aga küsimus siis siin selles et kas ka näiteks pitbiked kannatavad hüppamist?olen 177cm 80kg,15a vana... heas füüsilises vormis...kui palju ka kuupe võtta?kas on krossikate puhul mõtet osta pigem uus või kasutatud?ja kui pitbike eipea väga vastu siis kust maalt algavad hinnad vastavate krossikate jaoks?nagu näete olen mootorsõidukite teemal üsna uus ja igasugune muu hea soovitus ka teretulnud;)
Tänades,
Henri
ki55eLL
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Posts: 1
Joined: Sat May 16, 2009 2:18 pm

Blah

Post by ki55eLL »

kui tahad osta ratast hüpete jaoks, siis ära kindlasti vaata hiina masinate poole (trendimport.ee, motohobi.net). Korraliku vastupidaval masinal peab olema terasest kere ja terasest kiige, kui on alumiiniumist kiige siis ei soovita kindlasti, alumiinium hüpete jaoks liiga pehme (atmracing.ee, stenolink.ee).
Kasutatud aparaat võta siis, kui ise läbisõitu teha ei viitsi, aga kindluse mõttes tuleks ikkagi uus osta.
Võimsus- algajale soovitaks 125cc-150cc, kui kogemust pole siis ei suudeta tavaliselt masinat ohjeldada.
Ise olen 14 ja sõidan 250cc'ga, olen juba 4 aastat sõitnud ja 250cc tundub vahel ikka veel natuke liiga võimas.
Post Reply