MotoGP-Assen & Rio

MotoGP, Superbike...jne

Moderators: Jaanus, Strike

Post Reply
mrali
Rallifoorum 24/7
Posts: 5214
Joined: Thu Aug 21, 2003 11:41 am
Location: Tallinn, Lääne-Eesti
Contact:

MotoGP-Assen & Rio

Post by mrali »

Ehk siis nädalase vahega kaks etappi teineteises maailma otsas.Möödunud nädalavahetusel Assenis õnnestus sõitu ka üle pika aja näha (suvel ei jõua päeval palju teleka ette) ning oli väärt.Kuigi nii palju liidrivahetusi polnud kui Barcelonas,kus Rossi ja Giber kolm,neli korda viimaste ringidel kohti vahetasid,kompenseeris selle Rossi oma viimase ringi manöövrida.Suhtelise selle ala võhikuna ikka mõistan,miks Rossit ülekaalukalt parimaks sõidumeheks peetakse... ;)
Aga sel nädalavahetusel siis etapp Rios,kunagi ka F1 ja CART-i etappide koduks olnud "Autodromo Nelson Piquet"'il.Nagu MotoGP netilehelt lugesin,on ka selle Brasiilia raja miinuseks ebatasasus...
mrali
Rallifoorum 24/7
Posts: 5214
Joined: Thu Aug 21, 2003 11:41 am
Location: Tallinn, Lääne-Eesti
Contact:

Post by mrali »

http://motogp.tiscali.com/en/motogp/res ... sult=30276

Suzuki ja Roberts,kelle senine hooaeg on jällegi paras null olnud (kui ei eksi,siis viimane võit pärineb neil Giberilt aastast 2001),jõudsid MotoGP klassis pole'ile... ;) Esimene pole läbi aegade MGP-s on see ka Bridgestone'i rehvidele.
Erki
Kiddo soon 5000!
Posts: 5497
Joined: Sun Jan 19, 2003 1:58 pm
Location: Tallinn

Post by Erki »

Täna Eurosport newsilt nägin et Rossi kukkus mingis kohas. Paistis et ta siiski jätkas sõitu, vähemalt tõstis ratta püsti.

Ja veel rattateemal: Jaan Kirsipuu võitis täna Tour de France'i esimese etapi. Eurosport newsis oli kiri et "Estonian veteran Jaan Kirsipuu...." On ta tõesti nii väga veteran? Ega ma ei tea.... :oops:
gaas on endiselt laiffi
Strike
Moderaator
Moderaator
Posts: 5897
Joined: Fri Jun 06, 2003 11:58 am

Post by Strike »

Rossi ja Gibernau mõlemad kukkusid eile samas kurvis! Ja mõlemal mehel endiselt samapalju punkte. Suur üllatuse valmistas Tamada, kes võitis oma elu esimese Moto GP sõidu ja seda oma sünnipäeval.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Post Reply