Saaremaa rallisprint

Eesti rallisprindi meistrivõistlustest

Moderators: Jaanus, Sparco

Post Reply
Tan
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 626
Joined: Mon Mar 24, 2003 10:32 pm
Location: Saue

Saaremaa rallisprint

Post by Tan »

Toimub paarisrajal. Pidi olmea ka eelregistreerimine. Aga küsimus järgmine - kas keegi teab kas lastakse korraga rajale ikka 2 autot, sest tegemist ju paarisrajaga.
Kristo
Uugo Boss
Uugo Boss
Posts: 3475
Joined: Wed Jan 15, 2003 12:16 pm
Location: Everywhere
Contact:

Post by Kristo »

Juhendit pole kuskil näha olnud. Aga põnevam oleks küll.
Tan
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 626
Joined: Mon Mar 24, 2003 10:32 pm
Location: Saue

Post by Tan »

Juhend oli vist autospordiliidu kodulehel; kui õieti mäletan. Kohe vaatan järgi ja loen läbi ka.
Kristo
Uugo Boss
Uugo Boss
Posts: 3475
Joined: Wed Jan 15, 2003 12:16 pm
Location: Everywhere
Contact:

Post by Kristo »

Ikka kaks korraga.
vfts6
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 67
Joined: Thu Mar 27, 2003 10:20 pm
Location: Tallinn

Post by vfts6 »

alex

Post by alex »

Loodame et rada ei tolma, vastasel juhul on kahekesi võimatu sõita, olen seda korra teinud ja .... jama kui palju, teine auto oli sunnitud korduvalt hoogu maha laskma, et mitte ennast puruks sõita.
Tan
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 626
Joined: Mon Mar 24, 2003 10:32 pm
Location: Saue

Post by Tan »

Loodame jah, ten väga hästi kui s...t on tolmus sõita, (ja ise loodan et auto ikka laupäeval lõpuni vastu peab et pühapäeval sprinti sõita). Aga ilm võiks ikkagi ilus olla lihtsal võiks rada kasta vajadusel.
alex

Post by alex »

Oli üsna tõsine ja põnev võidusõit. Nägematta ei jäänud ka mitu katust ( Saluri, Kalle Ahu) ja muud matsu..... Rada oli üsna hea ja suuremat tolmu ei olnud.
Nitro
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 38
Joined: Wed Apr 02, 2003 5:04 pm
Location: tallinn

Post by Nitro »

jaaa väga kõva yritus oli minu meelest ja need paar katust andsid ka asjale jumet 8)
minna
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 44
Joined: Mon Jul 14, 2003 12:22 pm
Location: tartu

Post by minna »

õnneks tõesti ei tolmanud nii hullusti. eks ilma aitas kaasa suurel määral, kuna oli selline vahelduvpilvisus. ja pärast iga sõiduvooru lõppu käidi rada kastmas- korraldajad nägid natuke vaeva kah!

päris õudne oli üks see mosse väljasõit- tegi trampal hüppe ja põrutas siis otse valli. õnneks midagi hullu ei juhtunud, kuigi ikka päris kõhe vaatepilt oli. mossel ju polnud mingeid torusid sees! pärast selgus, et juhil tekkis langetõve hoog ja seepärast sirgelt teelt välja panigi.

järgmisel aastal lähen kindlasti vaatama. põnev on just jälgida paarisrajal sõitu, kus on silmaga näha, et kumb ikka kiirem on :)
alex

Post by alex »

Korraldajate kiituseks tuleb öelda veel seda, et rada oli varem soolaga kaetud ja kastetud, eeltöö oli korralik. Mis aga mosse klassi puutub, siis arvan, et see klass sellisena kaob varsti, või muudetakse turva tingimusi, on ju kasutusel juba gaasamordid ja paljud sõidavad ka korraliku kruusa võistluskummiga. Ühel hetkel kasvavad nendegi autode kiirused üsna suureks ja kui siis selline masin üle katuse rullima hakkab..... pole ju mosse kere teab mis tugev
Tan
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 626
Joined: Mon Mar 24, 2003 10:32 pm
Location: Saue

Post by Tan »

Ei viitsi uut teemat teha aga homme Raplamaal järjekordne sprindi etapp. :roll:
Kindlasti tuleb vaatama minna kuna rada pidi olema üpris põnev ja vägagi tehniline.
alex

Post by alex »

Kas keegi teab, kust saab näha Saaremaa sprindi tulemusi ja ringi aegu?
Annie
Uugo Boss
Uugo Boss
Posts: 339
Joined: Mon Jan 20, 2003 4:10 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Annie »

alex wrote:Kas keegi teab, kust saab näha Saaremaa sprindi tulemusi ja ringi aegu?
ma võin sulle faksida, kui huvi ja võimalust on?
alex

Post by alex »

Nii ma tänen tulemuste eest, kuigi olen kaelani mattunud faxi paberisse ja seda tuleb aina juurde :)
Annie
Uugo Boss
Uugo Boss
Posts: 339
Joined: Mon Jan 20, 2003 4:10 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Annie »

alex wrote:Nii ma tänen tulemuste eest, kuigi olen kaelani mattunud faxi paberisse ja seda tuleb aina juurde :)

palun-palun:)
reix
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 96
Joined: Sun Mar 07, 2004 8:40 pm
Location: Kuressaare

Post by reix »

On kellegil infot Sprindi kohta, mis kalendris on kirjas toimumisajaga 20.06.2004 ehk siis Saaremaa rallisprint :?:
eq
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 78
Joined: Sun Mar 14, 2004 12:47 am

Post by eq »

Post Reply