kokkutulek

muud huvitavad teemad

Moderaatorid: Jaanus, Sport

VWman
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 238
Liitunud: 22 Veebr 2003, 01:02

Postitus Postitas VWman »

erkihps
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 31
Liitunud: 19 Aug 2004, 10:41
Asukoht: Haapsalu

Postitus Postitas erkihps »

minu arust suht huvitav lahendus. Saab omad oskused proovile panna jne :D
kas kellelgi on veel pakkuda huvitavaid kohti kus võix seltskonnaga kokku saada ning midagi teha?
Timole
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1037
Liitunud: 29 Sept 2004, 13:05
Asukoht: Rallil
Kontakt:

Postitus Postitas Timole »

Siin ei ole nüüd paar nädalat keegi sõna võtnud:P! Saaremaa aga sel nädalavahetusel tulemas ja võiks ju kokku saada seal:)! Kes huvitatud on andku aga endast märkku, siis saab konkreetse koha ja aja ka ära märkida.)!
erkihps
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 31
Liitunud: 19 Aug 2004, 10:41
Asukoht: Haapsalu

Postitus Postitas erkihps »

ma vaatan et see kokkutuleku värk eriti ei huvita siinset rahvast
mmz
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 28
Liitunud: 20 Okt 2003, 11:02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas mmz »

sellel hobikrossil üsna kirves hind ma vaatan.. kunagi sai männiku karjääris atv -ga sõitmas käidud. Nii et paar ringi krossirajal ja siis Metsas sõitmine. 1 Tund maksis 500 krooni vms. ATV oli päris asjalik.. kawasaki 650 CC vms (vähemalt see millega ma sõitsin, täpselt ei mäleta). Igatahes ronis hästi, kiirus oli päris korralik jne :) Ja krossirajal oli üldiselt fun ning metsas oli nii mõnigi keerulisem koht. Paari päeva pärast aga kõik kohad valutasid :roll:
.: in dust we trust :.
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

mmz kirjutas:Paari päeva pärast aga kõik kohad valutasid :roll:
See ongi põhiline nauding. Või nagu saates "Viin ja seltskond" öeldakse, bukett. :)
gaas on endiselt laiffi
mmz
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 28
Liitunud: 20 Okt 2003, 11:02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas mmz »

:D Noh põhimõtteliselt ma niisama lisasin selle atv asjanduse siia vahele. Kuna ise käin alles 10 -s klassis ja ei oma veel ei juhilube ega pidevat sissetulekut siis isegi need 500 krooni on mulle päris kirves hind :) Eelmine kord lihtsalt vedas ja sai 2 sõitu tasuta tehtud
.: in dust we trust :.
erkihps
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 31
Liitunud: 19 Aug 2004, 10:41
Asukoht: Haapsalu

Postitus Postitas erkihps »

Kuna lumi ja jää on maas siis teen siinkohal teile ettepaneku korraldada mingi jääraja vms võistlus. Kuna enamus liikmed asuvad kuskil Tallinnas ja selle lähiümbruses, siis võiks see üritus toimuda kuskil seal ringrajal, ntx kasvõi tabasalu kardirada, kuid igaüks võib ju öelda oma soovituse või koha kus oleks hea talvemõnusid nautida. Et see üritus toimuks siis selleks oleks vaja üht aktiivset inimest kes selle värgiga tegeleks ja võtaks asja tõsiselt. Ja ärge arvake nüüd teised inimesed kes elavad kuskil kaugemal et teie ei võiks sõna võtta, loomulikult võite ning äkki on hoopis teil mõni sobivam koht välja pakkuda??
Igasugused kommentaarid, soovid, informatsioonid ja muud jutud oodatud.
trumm
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 556
Liitunud: 11 Veebr 2003, 00:49

Postitus Postitas trumm »

Ma käisin just nädalavahetusel seal kardirajal ja päris palju rahvast oli sõitmas ja harjutamas. Üldiselt kui mingit võistlust tahetakse teha siis, ilma naelkummita ei maksa rajale minna :)
Aga üritus on oragunnimist väärt ma arvan.
mcwax

Postitus Postitas mcwax »

Jah... vuristaks ise ka kuskil veidi. Kahjuks ei tea ühtegi kohta peale tabasalu, aga seal nagu vuristatud ka juba ...
erkihps
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 31
Liitunud: 19 Aug 2004, 10:41
Asukoht: Haapsalu

Postitus Postitas erkihps »

nunii, vähemalt on mingisugune huvi olemas :) . Nyyd võix kuupäeva paika panna, ise soovitan kuskil detsembri alguses või keskel, sest siis tulevad palgapäevad ja on võimalus ka kaugematest linnadest kohale vurada osadel ja üks tore päev rallifoorumi liikmetega veeta.
Nii et kui kuupäev paigas siis tuleb ainult loota et tuleb palju osavõtjaid.
Kes pakkuks siis kuupäeva välja?
VWman
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 238
Liitunud: 22 Veebr 2003, 01:02

Postitus Postitas VWman »

kuskil detsembri alguses või keskel
Uurides tiba ilma kaarti, siis sellel ajal võime jää ja lumeradade asemel , mõõtu võtta kummipaatidega Maardu järvel :D
Mina jään oma välja paktud koha juurde.
mcwax

Postitus Postitas mcwax »

VWman kirjutas:
kuskil detsembri alguses või keskel
Uurides tiba ilma kaarti, siis sellel ajal võime jää ja lumeradade asemel , mõõtu võtta kummipaatidega Maardu järvel :D
Mina jään oma välja paktud koha juurde.
Muide sai seal käidud eelmine nädalavahetus paari sõbraga.
Täitsa mõnus oli, ainult veidi liiga libe. Seal parajalt jäised olud, aga masinatel all (vähemalt taga) suht kulunud suvekummid - nii et piiripeal sõites kipub ikka aeg-ajalt käest ära minema.
Lisaks veel info, et neil seal ikka parajalt pikalt vist kõik nädalavahetused bronnitud juba.
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Postitus Postitas GC »

Varsti 4 aastat teema esimesest postitusest möödas!
Igasugused turismigrupid saavad kokku, aga meie... ainult küberruumis!?
Teoreetiliselt võiks mingi ralli ajal üritada, aga siis kõik tegijad väga hõivatud!
Kuulaksi kõigepealt foorumlaste mõtteid... teoreetiliselt kolm võimalust:
1.üritame mingi ralli ajal, siis nagunii kõik liikvel, aga paljud ka väga hõivatud,
2.suvalisel ajal, et saaks ka mõne foorumi põhjustaja punti,
3.mõttetu üritus.
Kuna ise lokaliseerun keskel, siis esimese kahe punkti puhul peate arvestama Paidega või selle lähiümbrusega. Kuni RMK pole veel kardinaalselt reforminud, saan ehk aidata baasiga, kus koguneda.
Vasta