Motorex 2003

muud huvitavad teemad

Moderaatorid: Jaanus, Sport

Vasta
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Motorex 2003

Postitus Postitas Jaanus »

Kas keegi siit läheb see aasta Motorexile? Tahaks minna, kuid minu arvates on see 120 kroonine pilet röövimine. Krt selle raha eest saaks juba teatrisse minna, kus saaks korraliku kultuurilise elamuse. Pealegi need autod mis sinna tuuakse on pea kõik juba tänaval ära nähtud. Ma tõesti ei mõista miks ta nii kallis peab olema. Sooduspileti tingimused on ka ikka head, üliõpilastele, vähemalt 10 inimest ja eelregistreerimisega saaks vähe odavama pileti, no tänan ei...

Olen iga aasta Motorexil käinud, kuid see aasta jääb vist minemata, kuna tegu on ka nii öelda "lahjema" aastaga, siis ei leia erilist motivatsiooni 120 krooni selle eest maksta.
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

Mina lähen kindlalt. Autolehe kaudu sain tasuta pileti :) . Aga kui vaja võin 120 eek ka maksta. Kuid see hind on ikka kirves küll :evil:
tax eriti ei tea, mida räägib
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

tax kirjutas:Autolehe kaudu sain tasuta pileti :)
veab, võitsid? ma nagu nii ei lähe ja kui pilet on 120 eeku siis jääb ära, teen siis midagi muud juba
devilc
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 24
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:14

Postitus Postitas devilc »

Kus pagana kohast te selle 120 EEK võtate? Eesti Näituste (www.fair.ee) lehel on täispilet 90 krooni, soodus 50.
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

devilc kirjutas:Kus pagana kohast te selle 120 EEK võtate? Eesti Näituste (www.fair.ee) lehel on täispilet 90 krooni, soodus 50.
Äripäev 7 märts 2003. Selgelt kirjas pilet 120 krooni. Sama summat kasutas ka Autoleht oma reklaamis muide...

Väljavõte 7 Märtsi Äripäevast:

Motorex 2003
- Eesti Näituste Messikeskus
- 19–22. märtsini kl 10–19
- 23. märtsil kl 10–17
- Üksikpilet 120 kr
- Perepilet 250 kr
Allikas: Eesti Näituste AS


Motorexi uudismudelid
- Hummer H2
- Maserati Spyder Cambiocorsa
- Ferrari 360 Modena F1
- Lamborghini Diablo
- Porsche Cayenne
- Volvo XC90
- Ford Focus RS
- Ford Transit Connect
- VW Touran
- VW Touareg
- Audi A8
- Renault Megane II
- Renault Espace
Allikas: Äripäev
devilc
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 24
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:14

Postitus Postitas devilc »

xaus kirjutas:Äripäev 7 märts 2003. Selgelt kirjas pilet 120 krooni. Sama summat kasutas ka Autoleht oma reklaamis muide...

Väljavõte 7 Märtsi Äripäevast:

Motorex 2003
- Eesti Näituste Messikeskus
- 19–22. märtsini kl 10–19
- 23. märtsil kl 10–17
- Üksikpilet 120 kr
- Perepilet 250 kr
Allikas: Eesti Näituste AS
Valed andmed. Mine http://www.motorex.ee, klikka vasakult poolt Motorex ja vaata hindu. Samad 90/50 hinnad olid ka tänase Postimehe Motorexi eris.
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Nojah, ilmselt on siis hindu muudetud vahepeal. 90 krooni on muidugi vähe reaalsem hind. Peab veel mõtlema, kas see Motorex on seda raha väärt või mitte, pigem vist mitte, aga no eks igaühele on see hind ju suhteline. Minu jaoks on ta ikkagi pigem kallis.
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Mäletan võibolla valesti, ei viitsi kontrollida kah, aga kunagi oli juttu kuskil, et Motorexi ja Genfi autonäituse piletid samas hinnas :lol: Anyway, pole veel pidanud pileti eest senistel külastustel maksma. Aga jah, eks ta suht juust ole minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt. Algusaastatel oli nagu palju huvitavam. Nüüd olen vist paar viimast aastat vahele jätnud, kui midagi huvitab, siis pole üldse keeruline autopoest läbi astuda. Aga noh, mul üldse imelikud arusaamad asjadest vahel.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Kui keegi käis seal täna või läheb homme, siis paluks panna siia oma arvamus selle aastasest Motorexist. Ma olen ikka veel kahevahel, kas tasub see 90 kroonine pilet osta, või mitte?
paevavaras
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 78
Liitunud: 13 Veebr 2003, 23:18
Asukoht: Tln

Postitus Postitas paevavaras »

Xaus kle...kui sul aega on, siis võid mul tööjurest(Nõmmel) läbi astuda-mul üks kutse üleliigne ...saad ära käia ja siia ka väikse jutu ka ehk teha.
Plaan homme sinna ka ise minna.
i
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 31
Liitunud: 21 Veebr 2003, 19:00

Postitus Postitas i »

käidud, lahja.
kusjuures hiljem netist leidsin, et sääl olla kusagil cobra, pagan, toda oleks taht näha küll. muidu volkkaril oli see faeton võimisiganes ja siis to jeep touareq ??? ja miski ferru aia taga ja paar väsind porget ja siis porge saienne või saipärast oli pressu all ja kogu siilatsi valik oli ja ega palju muud polnudki. paate oli küll täitsa asjalikult. ja tsikleid ka üksjagu ja siis igasugu pudi veel kamaluga.
kihutaja
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 273
Liitunud: 13 Veebr 2003, 11:32
Asukoht: Tallinn / Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas kihutaja »

Pileti hind oli jahh enne 120 krooni, aga see muudeti veidi aega enne näitust 90 kroonile. Vist hakati kartma, et külastajaid tuleb sel juhul eriti vähe. Autolehe reklaamis oli algul tõesti 120 krooni, aga kui hind muutus, läks uutesse reklaamidesse ka uus hind.
Minu arvates oli üht-teist vaadata küll. Uus Audi A8 (koledad veljed), Porsche 911 C4, viimase mudeli Porsche Boxster S, Cayenne S (veel küll riide all, aga homme õhtust enam mitte), Maserati Coupe Cambiocorsa, Ferrari 360 Modena, Hummer H2, Ford Focus RS, Ford StreetKa, Volvo XC90, Peugeot 206 WRC replika, Estfield V8, Rex R12 (ehk siis Cobra replika, asus Autolehe boksis), Volkswagenilt Phaeton, Beetle Cabrio, Touareg.
Audi oleks võinud muidugi veel mõne autoga väljas olla. Näiteks RS6 või uus S4.
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Tänud päevavargale ettepaneku eest :) aga jääb vist ära seekord. Üks põhiline auto, mida näha tahtsin oli taas kohale mitte jõudnud(Diablo). Seda odavaimat Ferrarit(360) nägin suvel parklas, oi ei saanud silmi ära keeratud, kuni omanik tuli, siis hakkas vähe imelik :oops:

Maserati ja uus Hummer on vast ainsad mida näha tahaks, kuid Hummer on kindalt ka varsti tänaval nähtaval ja ühe-kahe auto pärast pole sinna vast mõtet minna :P
umm
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 673
Liitunud: 16 Veebr 2003, 13:31
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas umm »

Lahjaks on jäänud üritus, kuid nahaalsus, kuidas parkimisraha taskusse ajada on suurenenud. Võimalikult palju pandud keelavaid märke, et siia ei saa ja sinna ei saa autot panna - tule parem maksa ja pane meie parklasse :twisted: Annan vihje - ei maksnud
Ja sisu pole kah suurem asi, kohati jooksed mööda saali ja vaatad tühja müügiboksi. Tõtt öelda põhjus, miks ma seal olin oli ülilihtne - huvitas mind üks reklaambänner, uskuge või ei :shock:
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

Motorex nagu Motorex ikka. Ainus asi mille üle nuriseda on see, et oli esindatud väga vähe firmasid (Volkswagen, Volvo, Peugeot, Renault, Ford). Aga selle eest oli seal palju erinevaid mudeleid. Lootsin uut Subarut näha, kuid ei :evil: .
tax eriti ei tea, mida räägib
koljat11
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 7
Liitunud: 16 Mär 2003, 10:28
Asukoht: Tartu, raatuse 22-340

Postitus Postitas koljat11 »

Käisin motorexil ära....õnnestus saada ukse pealt saada 50.- eest pilet....leidus üks inimene, ekl oli pilet üle ja minusugune, kes selle ära ostis.
Mulje jäi igatahes parem kui eelnevatel aastatel. Tundsin puudust BMW-st, Alfa Romeost, ja pilusimade masinatest. Kehva mulje jätti üks lukskaater....et seest pilgu peale teha, tuli sussid selleks jalga tõmmata, ausaltöeldes mina ei viitsinud seda teha....usun, et mu jalatsid olid niipalju puhtad, et poleks paadile midagi halbe teinud. Natuke nutune, et näitusepinda hakkab väheks jääma...ka seekordne üritus oli natuke kitsas. Igatahes Eesti kohta üsnagi hea...mida saad loota meie riigist.
Elu on liiga lühike, et kõik huvitav edasi lükata...võta elult kõik mis saada on
Vasta