Vauhdin maailma nr 2 2003

muud huvitavad teemad

Moderaatorid: Jaanus, Sport

Vasta
Zigz
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 666
Liitunud: 09 Veebr 2003, 18:34
Asukoht: Tallinn

Vauhdin maailma nr 2 2003

Postitus Postitas Zigz »

Lugesin sealt ajakirjast paris huvitavaid jutte.Esiteks seal kollaste lehtede peal rohkem kuulujutu hongu omavad uudised:1.Et soome jouab esimene Skoda wrc, Jarmo Mikkose ja Pekka Rantakari katte, Mikkonen hakkab voistlema sm rallidel ja Rantakari kohalikke rallisi. 2. Eelmise aasta Briti MV voitja Super 1600 klassis Justin DAle osaleb 6 mm rallil arvatavasti subaru wrc-ga.
Seal oli jutt Pentti Arikkala rallikoolist ja seal jutus Pentti vaidab, et Mikko Hirvonen on nii Martinist kui Duvalist kiirem aga tal puudub teede tundmise kogemus. Ara on toodud ka kooli hind yks oppepaev maksab 5000 eurot :shock: .
Ma ise ostan seda ajakirja juba mitu aastat ja minu arvates on see parim ajakiri, mis kajastab MM rallisi ja soome omasi ka muidugi, ka igast eesti rallist on alati kokkuvote. Siit yks kusimus kas selline ajakiri leiaks Eestis piisavalt lugejaskonda?
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Tean selle ajakirja headust ja hinda, kuid kahjuks puudub mul raha, ta ostmiseks. Kui asi jääks nii 30 krooni kanti ja oleks eesti keelne, siis oleks küll tast huvitatud.

Ise küsimus kas Eestis leidub piisavalt ostjaskonda? Olen mõelnud palju selle peale ja usun, et TM sarnane tõlkeajakiri näiteks RallyXS, koos uudistega Eesti rallidelt pole ju nii raske teha ja küll neid huvilisigi leidub :)
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Mul VM vist alates 1994 aastast olemas. Hea ja iga aastaga läheb paremaks. Ainus koht äkki, kust F1 kohta loen:) Hästi kirjutatud ja fotod on head jne. Ning Eesti rallidest on seal tihti pikemad artiklid kui mõnes meie päevalehes-ajakirjas.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Ostaks ehk ise ka kui raha oleks. Tegelt raha veel ajaks kokku kuid soome keelega raskusi :cry: kas toda raske õppida?
gaas on endiselt laiffi
alex

Postitus Postitas alex »

Kas keegi annaks teada, mis see ajakiri maksab?
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

80-100 EEKi. Sama hind ka Autosport'il, aga Autosport ilmub iga nädal.
Kasuta ikka turvavööd ka!
kaits
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2184
Liitunud: 22 Veebr 2003, 17:33
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kaits »

VM maksab 79.- EEK ja seda saab osta suurematest poodidest ja R kioskist. Minul käib VM aastast 90 ja see on päris hea. Samas saab ka hiljem kasutada erinevat infi võistluste kohta (katse ajad, auto varustused, katkestajad ja põhjused).
Ralli võib vahest kah teine elu eesmärk olla
Vasta