Postimees seebiks!

muud huvitavad teemad

Moderaatorid: Jaanus, Sport

Suletud
ullpyss
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 144
Liitunud: 06 Mär 2003, 09:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postimees seebiks!

Postitus Postitas ullpyss »

Nagu paljud juba lugeda on jõudnud arvab Postimehe ajakirjanik et Märtini Uus-Meremaa etapitulemus tühistatakse kehtetu EV juhiloa tõttu.
Olen täiesti hämmeldunud et üks eesti ajakirjanik viivitab sellise looga ralli alguseni ja siis väidab veel et reeglite kohaselt tuleks tulemus tühistada!
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Soovitaks lugeda ka autori repliiki, kus räägitakse saiavedaja Kaidost, postivedaja Paulist ja kaugsõidumehest Sassist:)

Tõenäoliselt on see selle "ajakirjaniku" elutöö!

Et tegemist on tellitud looga on isegi usutav. Vähemalt loo avaldamine on hästi ajastatud. Samas on nii Eestivärk, et mingi rikkur Märtin, kes EPL-i andmetel on ka sigaülbe inimene, saab mingilt mõtetult ajakirjanikult pähe ja tavainimene, kes uudist esilehel loeb saabki niimoodi asjadest objektiivse ülevaate. 110% olen kindel, et ei Erki Noole, Andrus Veerpalu või mõne muu "eesti ala" viljeleja puhul poleks artiklit avaldatud. Sest nemad ei ole ülbed rikkurid.
Ah ma ka ei tea. Hinge teeb täis lihtsalt selline käitumine. Üritan sellest jamast üle olla ja loodan, et ka Markko on nendest ajakirjanikest üle ja teeb kõva sõidu Uus-Meremaal, võidab ära ja Tallinna Lennujaamas jalutab külma rahuga ajakirjanikest ja "üleöörallifännidest" poliitikutest mööda!


Täna jälle niiii tundeline....
Kasuta ikka turvavööd ka!
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

Ära ole kindel, et Noolte ja Veerpalude puhul poleks sellist asja olnud. Ollet on samamoodi pekstud ja Noolt üsna mitmel teisel moel. Meie "suurepärased" ajakirjanikud ongi lihtsalt sellised tüübid. Väikest ego saab toita ikka selliste pisikeste asjadega.
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

Aga samas, Markko sai ise ka lollusega hakkama. Ei ole vaja linnatänavatel sedamoodi rallida. Ma ikka väga loodan, et ta teab, mis teeb ja omab taskus veel mõne riigi juhilubasid. Kui see just on abiks antud juhul.
ullpyss
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 144
Liitunud: 06 Mär 2003, 09:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ullpyss »

Eks see Müürsepp ole ka kõvasti ajakirjanike käest saanud ja Nool sai karjääri alguses ikka tappa nii mis tolmas. Šmigun tambiti ka kohe maapõhja kui pressikalt putku pani ja sai "suureks sõbraks" kui naeratades oma medaleid igal pool käis näitamas. Poom on nagu vähestest pääsenutest - selle eest on kõik eesti jalgpallurid ühed igavesed petturid ja kaabakad kui Pohlak makse ei maksa. Ühesõnaga kui sa igale ajakirjanikule ei naerata oled üks inimestevihkajast rahvavaenlane? Või?
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Nii õige on see ütlus eestlase lemmiktoidu kohta...:(
Kasuta ikka turvavööd ka!
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

Ehk peaks selle teema siin lõpetama? Naudiks parem Markko sõitu selle asemel, et miski õela ajakirjaniku pärast nutta? Ma olen raudpolt veendunud, et kõik on tegelikult korras.
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Just! Nagu naised halame:) Panen kinni.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Lisan vaid niipalju, olen 100% kindel, et see kõik on üks suur jura ja tegelt on kõik korras. Kui natukenegi mõelda, siis on see päris kindel, et tal on mõne teise riigi load kah olemas, just sellisteks juhtudeks :)

Seega keskendume rallile ja unustame lollid tibidest ajakirjanikud :P
Annie
---
---
Postitusi: 339
Liitunud: 20 Jaan 2003, 16:10
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Annie »

Carlos on meil täna jah liiga tundeline:) Samas, mina olen küll veidi mures ja kui keegi midagi teab, mis tegelikult selle taga on, siis ootame ikka siia kommentaari! Kohe mitte ei taha uskuda, et asi tõesti nii on nagu ilmselgelt küündimatu ajakirjanik seda täna esilehel serveeris...
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Kahtlustan, et vandenõu ulatub valitsuse tasemele! Kedagi ei tohi usaldada!!!
Kasuta ikka turvavööd ka!
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Kanal2 Uutes Uudistes öeldi ametlikult välja, et Markkol ei kaasene sellega mingil juhul mingeid sanktsioone. Talle on nõutav kehtiv superlitsents ja kehtiv juhiluba, mis on peatatud, mitte kaotanud kehtivust ning veelkord kindlasti ei kaasne sellega Markkole mingeid probleeme!

Seega nüüd on see ametlikult välja öeldud, kusjuures Rask ja Lepikson arvasid mõlemad, et liiklusseadus on meil vähe vildakas ja vajaks ümbervaatamis.

Jutu lõpp!

Postimees seebiks :D
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

Müts maha Annie ees, tema näol on kindlasti tegu toreda inimesega, aga padudemokraatia on kah patt.

Carlos, minu palve "lihtsa inimesena" on, et pane see teema uuest kinni. Keskenduks olulisele. Olgu siis kasvõi oluline möla.
Suletud