A miks Postimehe teema nii kiiresti lukku löödi?

muud huvitavad teemad

Moderaatorid: Jaanus, Sport

Suletud
ullpyss
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 144
Liitunud: 06 Mär 2003, 09:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

A miks Postimehe teema nii kiiresti lukku löödi?

Postitus Postitas ullpyss »

A miks Postimehe teema nii kiiresti lukku löödi?
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Vast seetõttu, et ei ole meie võimuses midagi muuta ja eks näis, mis saab. Mölaks hakkas kah kiskuma (eriti minu jutt). Elame parem rallile kaasa ja anname endast parima, et Markko ikka sama kiiret sõitu jätkaks!
Kasuta ikka turvavööd ka!
ullpyss
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 144
Liitunud: 06 Mär 2003, 09:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ullpyss »

Et lihtsalt see teema ei ole tegelikult lõppenud ja areneb veel edasi ning saab loodetavasti konkreetse lahenduse. A eks iga teema saab ju lahti teha kui tuleb uut ja huvitavat infot peale. Elame, näeme ja loodame parimat, onju.
Annie
---
---
Postitusi: 339
Liitunud: 20 Jaan 2003, 16:10
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Annie »

Tegingi teema juba lahti, sest jah, teistelt osapooltelt veel infot pole ju.
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Ma pakun küll, et teema on lõppenud. See miski äärmiselt subjektiivne ajakirjanikust tibi arvamus, mida kahjuks norrakatest(solku sponsorid) Postimehe omanikud hää meelega trükki lasid. Ametlikku käiku asjale ei anta ja kõik on korras. Igasugune mõte vastupidisest on lihtsalt rumal. Markko ja ta advokaat tunnevad seadusi piisavalt hästi ja oleks old tuhat võimalust see otsus vaidlustada, kuna seda ei tehtud on tal GB-s(või mujal) välja antud kehtivad juhiload.

Jutul lõpp.
Annie
---
---
Postitusi: 339
Liitunud: 20 Jaan 2003, 16:10
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Annie »

See kõik võib nii olla, kuid midagi kindlat ju veel ei ole? Pealegi kui keegi tahab midagi öelda, siis ma leian, et see võimalus võiks ikka jääda. Olgu see teema nii tundlik kui tahes..

Xaus ja jumala eest seda tädi küll tibiks ei saa nimetada :shock:
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

No andke andeks. Kas me oleme iseseisvad inimesed või kohaliku ajakirjanduse ripatsid? Igasugusele sitaloopimisele ja ilkumisele pole vaja kaasa elada. Teema on absoluutselt mõttetu selle hetkeni, kus keegi ametlikul tasandil midagi lisab.
Mina selle korpulentse Roovälja ambitsioone küll rohkem täiendada ei soovitaks. Las sitanokkijad (vabandage!!!) olla rohkem omaette.
ullpyss
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 144
Liitunud: 06 Mär 2003, 09:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ullpyss »

Selle teema võib tõesti lugeda lukustatuks. TV3 uudised suutsid ka minule arusaadavalt ja pädevaid sõnavõtjaid kaasates selgeks teha et probleemi pole. Postimehe võib siis rahulikult põlema panna. M.O.T.T.
Suletud