YLE tv 2 MM rallide saatekava sassis?

muud huvitavad teemad

Moderaatorid: Jaanus, Sport

Vasta
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

YLE tv 2 MM rallide saatekava sassis?

Postitus Postitas Jaanus »

Ma ei tea kas see tuleb mul kodus laual vedelevast Postimehe teleka saatakavast, aga viimasel ajal on Soome YLE 2 MM rallide ajad täitsa sassis ja vahel üldse puudu. Alates sellest aastast on tekkinud taoline imelik probleem, et ma pean iga nädal netist üle kontrollima Yle MM rallide kokkuvõtete ajad, kuna need tihti ei vasta sellele, mis minu Postimehe saatekava välja pakub.

Näiteks täna kell 23:35 on Yle 2 pealt Rootsi kokkuvõte, kuid minu kava seda ei teata, jälle pidin selle leidma neti või teletexti vahendusel! Tahaks teada milles asi ja kas see on Postimehe viga või on ka teiste telekavadega sarnased probleemid?
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Ma vaatasin täna BNS-i telekava ja seal polnud seda saadet. Monte esimesel päeval vist passisin poole ööni üleval ja ootasin, et iluuisutamine lõppeks ja rallit näeks. Ei midagi - polndki sel päeval. Aga mingi jama on küll sellega.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Ei oska aidata. Pole YLE2-te, on hoopis MTV3.
gaas on endiselt laiffi
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

BNS-is jah pole tänase ralli kohta sõnagi. Kuid ega ma neid eriti usaldagi, www.yle.fi ja sealt ohjelmaopas, ainus mis kindlalt tõele vastab :wink:
Zigz
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 666
Liitunud: 09 Veebr 2003, 18:34
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Zigz »

Kas yle ka PWRC kokkuvotteid teeb? KA Nadalas on need YLE ralliajad puudu voi valesti margitud, mul jai seetottu Monte Super-1600 saade nagemata :(
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

See ülekannete tegemine on rohkem ISC teema. Ning seni nad veel PCWRC-st eraldi ülekannet ei tooda. Küll aga tehakse seda JWRC-st. Ehk millalgi hakatakse ka N-ide sõitu näitama. Mu arvates veidi huvitavam kui need naljakad esiveolised "naisteautod".
Kasuta ikka turvavööd ka!
formula1
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 60
Liitunud: 13 Veebr 2003, 22:25
Kontakt:

Postitus Postitas formula1 »

Vasta