Hoki MM

muud huvitavad teemad

Moderaatorid: Jaanus, Sport

Vasta
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Hoki MM

Postitus Postitas Kristo »

Autoralli järel teisel-kolmandal kohal lemmik spordialade seas seisab hoki mul. Lemmik meeskondadeks Soome, Venemaa ja Tšehhi. Täna õhtal oli ikka eriti juba mäng. Kaks vana vihavaenlast, Soome ja Rootsi vastastikku. Esimesel kolmandikul 5-1 eduseisu saavutanud Soome suutis siiki 6-5 tappa saada.... Ohjah... Endiselt "rallimehelt" hat-trick, aga kasu sellest oli vähe. Soomlastel kuidagi üldse ei õnnestu kodused võistlused.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Sport
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 231
Liitunud: 10 Veebr 2003, 14:53
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sport »

aga olgem ausad-Rootsi on ikka Soomest alati parem olnud, mis jäähokit puudutab!
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

No kuule! Jalutu mehe jooksu-oskust ei ole vaja kiita:)
Kasuta ikka turvavööd ka!
Tan
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 626
Liitunud: 24 Mär 2003, 22:32
Asukoht: Saue

Re: Hoki MM

Postitus Postitas Tan »

Carlos kirjutas:Autoralli järel teisel-kolmandal kohal lemmik spordialade seas seisab hoki mul. Lemmik meeskondadeks Soome, Venemaa ja Tšehhi. Täna õhtal oli ikka eriti juba mäng. Kaks vana vihavaenlast, Soome ja Rootsi vastastikku. Esimesel kolmandikul 5-1 eduseisu saavutanud Soome suutis siiki 6-5 tappa saada.... Ohjah... Endiselt "rallimehelt" hat-trick, aga kasu sellest oli vähe. Soomlastel kuidagi üldse ei õnnestu kodused võistlused.
Hoki jah on autospordi järel ka minu elus spordiala nr 2, kuna ka ise olen seda mänginud mingi 15 aastat ja praegugi veel mingil määral, kahju ja soomlastest olin ka ise nende poolt aga nagu öeldakse parem võidab. Sama oli ka eelmine kevad Soomes saalihoki MMil, kui Soome kaotas Rootsile finaalis 6:5, olin ise kohal Hartwall Arenal kus oli umbes 15 000 pealtvaatajat ning see oli ikka kõva fiiling(aga meie Eesti koondise tee katkes kahjuks B brupi poolfinaalis). Ega nüüd jääb üle ainult Kanadale pöialt hoida, sest et tsehhid ja slovakid juba viimastel aastatel tiitleid saanud küll.

Aga autorallis on soomlased praegu rootslastest kõvasti üle , vähemalt maailmamastaabis.
alex

Postitus Postitas alex »

Kui natuke teemast kõrvale kalduda ja rääkida riikidevahelistest võistlustest, siis sügisel oli üsna huvitav võrrelda Eesti suusatamist ja autorallit, kus pidev võistlus käis Eesti ja Norra vahel.
Vasta