Raamat Eesti Autosport müügil alates 21.12.2013

muud huvitavad teemad

Moderators: Jaanus, Sport

Post Reply
Strike
Moderaator
Moderaator
Posts: 5912
Joined: Fri Jun 06, 2003 11:58 am

Raamat Eesti Autosport müügil alates 21.12.2013

Post by Strike »

Image
Eesti Autosport 2013

Käesoleva aasta autospordi aastaraamat kannab nime "Eesti autosport 2013" ning nagu ikka, võtab see kokku kogu hooaja jooksul toimunud võistlused koos rohke pildimaterjali ning põhjaliku statistikaga kõikide võistlusdistsipliinide kohta. Lisaks annab raamat ülevaate meie sportlaste tegemistest välismaal, EAL noorteprojektidest ning olulisematest persoonidest. Lisaks võidusõidule on Eesti maailmas tuntud ka kui väärika ajalooga võidusõiduautode tootja, seetõttu leiab raamatu kaante vahelt nii tänapäevaste inseneride eduloo kui ka esmakordselt unikaalse ja põhjaliku vormel-Estonia ajaloo.
Raamat ilmub poodidesse vahetult enne jõule ning on kohustuslik kingitus igale autospordisõbrale. Kõvaköitelise ning peaaegu 400 leheküljelise raamatu väljaandjaks on Eesti Autospordi Liit. Raamatu koostamisse on suure panuse andnud Eesti autospordi fotograafide ning kirjameeste paremik.

Tekst: autosport.ee/meedia

Raamat peaks raamatupoodides üle Eesti olema saadaval peale 20ndat detsembrit nii, et jõuab veel parajalt ka rallifänni jõuluvana kingikotti.

Omalt poolt tahaks öelda tänusõnad kõigile Rallifoorumi lugejatele ja ka EAL esindajatele eesotsas Margusele, et olete minusse kõik need aastad uskunud, mind innustanud asju veel paremini tegema ning mis peamine, mind usaldanud. See pakkumine, mille EAL mulle kevadel tegi, tundub siiani kui hea unenägu, millest ma ehk olin unistanud, kuid polnud kõva häälega välja julgenud öelda. Täna võin öelda, et see unistus on saanud teoks ning loodetavasti on see ühe põneva seikluse algus.
Eesti Autosport 2013 kaante vahelt leiate minu poolt kirjutatud Eesti Autoralli meistrivõistluste etappide kokkuvõtted, Eesti rallisõitjate tegemised välismaal ning Eesti Ringrajahooaja kokkuvõtte.
Lisaks muidugi palju muud põnevat lugemist teistelt kaasautoritelt eesotsas Margus Kiiver, Rein Luik jne..

Suured tänud veelkord ja head lugemist,
Rauno
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Karlip
Rallifoorum 24/7
Posts: 2098
Joined: Mon Jul 11, 2011 2:06 am
Location: Võru Linn

Re: Raamat Eesti Autosport müügil alates 21.12.2013

Post by Karlip »

Tubli, Strike! Jätka samas vaimus, alati meeldinud sinu kirjutised.
-
eWRC-Results Estonia - hoia end kursis sellega, mis toimub Eestiga seonduvalt eWRCs: http://rallifoorum.ee/foorum/viewtopic.php?f=24&t=6023
-
Strike
Moderaator
Moderaator
Posts: 5912
Joined: Fri Jun 06, 2003 11:58 am

Re: Raamat Eesti Autosport müügil alates 21.12.2013

Post by Strike »

Tänud, Karlip! Luban, et annan endast parima ka tulevikus ning ei unusta ka Rallifoorumit, kus nö. mu juured on.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Crapmaster
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 560
Joined: Wed Nov 11, 2009 10:41 pm
Location: Pärnumaa

Re: Raamat Eesti Autosport müügil alates 21.12.2013

Post by Crapmaster »

Superluks, soetan kindlasti! :)
Strike
Moderaator
Moderaator
Posts: 5912
Joined: Fri Jun 06, 2003 11:58 am

Re: Raamat Eesti Autosport müügil alates 21.12.2013

Post by Strike »

Lisainfoks siis nii palju, et reedel 20.12 raamatu esitlus ning samal päeval tuleb raamat ka müügile üle Eesti nii, et kel veel kingikotis ruumi ja autosport hinges, siis sammud raamatupoe poole.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Post Reply