ETCC 2003 ja DTM 2003 Patchid F1 Challenge 99-02-le!

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

ETCC 2003 ja DTM 2003 Patchid F1 Challenge 99-02-le!

Postitus Postitas Erki »

Just vaatasin Motorsilt 3D Motorsit. Suhteliselt jurad mängud olid seekord. Aind ETCC2003, DTM2003 pätsid ja RBR Preview jäid meelde.

Niiet kui kellegil huvi on siis võite külastada www.motorstv.com rohkema info saamiseks :)

EDIT: tõmmata saab neid sellelt aadressilt: http://www.m4driving.sm/files/1523.html ja need on ikkagi F1 Challenge 99-02-le mõeldud.
gaas on endiselt laiffi
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Graafika tundub selle ringraja mängul päris asjalik. On keegi seda mängu prrovinud ka? Vaatan, et hindamises sai see 5st tähest 3. Kunagised TOCA mängus PlayStationile oli tasemel. Kui sai mängida BTCC.

Pilt
Zanardi BMW tundub päris reaalne

Rohkem screenshote nähtaval http://217.172.172.135/gallery/ETCC2003 ... ots?page=1
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Mina olen mänginud, see on täica norm, igast liigasi ja värke on ka sellel BTCC-l ja ETCC-l
mai tiagi täpselt kumba mängisin, aga oli vist ETCC :)
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

RudiTurbo kirjutas:Mina olen mänginud, see on täica norm, igast liigasi ja värke on ka sellel BTCC-l ja ETCC-l
mai tiagi täpselt kumba mängisin, aga oli vist ETCC :)
See vist ainul PC mäng?
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

See jah PC mäng kuna see on patch mis lihtsalt asendab mängu originaalsed graafika/sõiduomadused/rajad/autod uute vastu. PS2-le ei tea kas selline asi üldse võimalik on...
gaas on endiselt laiffi
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Loomulikult on PC, see on ju F1 Challenge 1999-2002 ja see tuleb tõmmata suure patchina ja paljud mängivadki aint neid Mod-e mis nendel F1 mängudele lastakse, kuna need on palju paremad, kui F1.
Mul tuli enamvähem meelde, et mängisin ETCC 2003 modi, onule igatahes täiega meeldis :P Juhitavus oli ka üpriski norm, aga mina nendest EA mängudest võrgus küll absull aru ei saa, angu mingi eriti **** võrgukood .
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

ma just hiljuti hakkasin seda (F1 99-02) mängima. see pätšide värk tundub päris vinge. seda peaks proovima. kas see pätšide paigaldamine on väga keeruline?
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

See on väga lihtne, see oleks nagu mängu installimine :)
ETCC 2003 see mis mul oli, selle lasin peale, sealt tekkis siis mingi käimalöömis fail ,kus sai veel mingied settinguid asju teha ja sealt panid käima ja olid menüüd ja alguskirjad nats teised ja autod teised olenevalt patchist ka rajad võivad olla teised. Peax saama ka importida radu :)
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Fulber
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1589
Liitunud: 15 Nov 2003, 23:06
Kontakt:

Postitus Postitas Fulber »

ah soo!
siis tahaks juba koju saada ja asja katsetada. ei viitsigi tglt enam seda F1 nühkida. ei tea mis nagu kõige vingem on, kas ETCC või DTM?
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

DTM peaks siiski 2002 hooaeg olema kui ma õieti mäletan :oops: Põnevat võiduajamist see muidugi ei mõjuta :) Motorsi mehed rääkisid et need mängud pole sellised et "lähen ja võidan" vaid et tuleb hästi sõita ja siis tuleb ka hea tulemus.
gaas on endiselt laiffi
jagr
Rallivõlur
Rallivõlur
Postitusi: 236
Liitunud: 10 Veebr 2003, 18:45

Postitus Postitas jagr »

ETCC parem kui DTM paar päeva proovitud. Kahjuks pole rooli ning pean natuke abisid kasutame kuid ETCC mod eeldab kiireks sõiduks raja tundmaõppimist ja eksimuste mittetegemist.
jagr
Rallivõlur
Rallivõlur
Postitusi: 236
Liitunud: 10 Veebr 2003, 18:45

Postitus Postitas jagr »

Proovige C-PROTOTYPE ka aastast 91-93, tõeliselt lahedad autod, sound ja rajad. Võimalus ka Le-Mansis pikal rajal kihutada. Mõnus, nautisin rohkem kui ETCC ja DTM-i oma paar nädalat.
Vasta