WRC4

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderators: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Post Reply
RudiTurbo
F1 ekspert
Posts: 1352
Joined: Fri May 09, 2003 11:42 pm
Location: Paldiski

WRC4

Post by RudiTurbo »

Tuleb siis juba välja novembris vict :shock:
Teil PS2 vendadel ikka veab :(
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Tux
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1210
Joined: Sat Aug 09, 2003 3:55 pm

Post by Tux »

Mina niiväga ei tunne sellest puudust, sest graafika on WRC4 jura, arvestades et on 2004 aasta. CMR 3 & 4 on igaljuhul paremad. Hea on muidugi see, et on õiged autod ja rallid. Kuid PS2 enamat kui WRC3 ja 4 graafika poolelt pakkuda ei suuda.
Järgmise aasta kevadel tuleb nagunii CMR5 arvutile ja sellel on küll graafika väga hea ning ka autosid ja katseid jagub.
Erki
Kiddo soon 5000!
Posts: 5497
Joined: Sun Jan 19, 2003 1:58 pm
Location: Tallinn

Post by Erki »

Kas graafika on peamine? Mina mängin praegu CMR2 ja olen oma üli s**a graafikaga küll rahul. :P Peaasi et asi ikka mängitav oleks. :)
gaas on endiselt laiffi
Erki
Kiddo soon 5000!
Posts: 5497
Joined: Sun Jan 19, 2003 1:58 pm
Location: Tallinn

Post by Erki »

Ütlen veel et nägin Motorsist TOCA Race Driver 2 (tuntud ka DTM Race Driver 2 nime all) ülevaadet. XBoxi mäng aga graafika oli küll selline et sellesarnast mina varem veel näinud pole... :twisted:

hull asi oli küll see "otse auto taga vaade". Näidati sõitu Bathursti rajal ja ma ei näinud radagi auto tagant :s
gaas on endiselt laiffi
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Post by Kolin »

Ons kusagi screenshote ka juba näha
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Erki
Kiddo soon 5000!
Posts: 5497
Joined: Sun Jan 19, 2003 1:58 pm
Location: Tallinn

Post by Erki »

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Sry et nii palju pilte korraga. Loodetavasti kellelgi nett umbe ei jookse. :oops:
gaas on endiselt laiffi
RudiTurbo
F1 ekspert
Posts: 1352
Joined: Fri May 09, 2003 11:42 pm
Location: Paldiski

Post by RudiTurbo »

Tjaaa, krt aga Peugeot307 saavad mängijad maicta ja graafikal pole sugugi viga ja see, et seal annab 16 võrgus mängida, võib Mega vinge olla :o
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1536
Joined: Thu Mar 27, 2003 9:26 pm

Post by johunn »

WRC on ikka üle kõige... lihtsalt see et kõik ametlikud autod + rajad on kaalub kõik väiksemad vead üles... minu silmis parim ralli mäng ;)
Unine
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 199
Joined: Mon Mar 08, 2004 2:12 pm
Location: Tallinn

Post by Unine »

Erki wrote:Kas graafika on peamine? Mina mängin praegu CMR2 ja olen oma üli s**a graafikaga küll rahul. :P Peaasi et asi ikka mängitav oleks. :)
irw sama siin :D
Kas WRC4 muidu PC peale ka oodata on? WRC3 extreme tundus küll võimas sony peal, kuigi rohkem meeldiks medalite eest autode lahti saamine, mitte läbitud km pealt :wink:
Erki
Kiddo soon 5000!
Posts: 5497
Joined: Sun Jan 19, 2003 1:58 pm
Location: Tallinn

Post by Erki »

Ühtegi WRC-seeria mängu pole PC-le oodata loota. Litsents WRC mängudele on Sonyl ja Sonyl on PlayStation ...
gaas on endiselt laiffi
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Post by Kolin »

Graafika on mängus alati parem kui screnshotidel. Aga ega neilgi siin viga ei olnud

PS. tänud Erki
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Strike
Moderaator
Moderaator
Posts: 5912
Joined: Fri Jun 06, 2003 11:58 am

Post by Strike »

No screenshotid siis ka nüüd kõigil nähtud. Mul veidi veel infi WRC4 kohta nagu WRC.com foorumis lugeda oli siis on seal v-b näha ka JWRC autosi. Ja võimalik on ka, et seal tuleb career mode. Et algul JWRC ja siis alles WRC jne.. Ja minu silmis on WRC mängud parimad mis üldse kunagi tehtud. See, et Colin4 damage parem jne.. so what. Ametlikud katsed, autod, sõitjad kaalub kogu selle graafika värgi üle!!! Mitsu on screenshoti peal üli tegija Rhys Fulber vist ei suuda juba ära oodata, et uut Mitsu WRC04 versiooni proovida?:)
Seega eks siis ootame novembrit, aga seniks kimame WRC3 !!
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Post by Kolin »

Kuuldavasti pidi wrc 4-jas päris palju uuendusi tulema võrreldes wrc 3-ega. Pidi ära kaduma see nn. kärpsepaberi efekt ja siis see rajale tagasi lugemise aeg pidi pikenema 3-lt sekkilt 15-le või siis isegi 20-le sekkile. Mis muidugi oleks täiesti tervitatav nähtus. Sest palju kordi olid sa juba peaegu juba rajal tagasi kui ta võttis kätte ja tõstis su rajale. :shock:

Edit. Ma võin ka eksida muidugi aga kusagilt ma seeda kuulsin. Kahjuks ei mäleta enam täpselt kust kohast ma seda kuulsin. :oops:
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Strike
Moderaator
Moderaator
Posts: 5912
Joined: Fri Jun 06, 2003 11:58 am

Post by Strike »

Kolin wrote:Kuuldavasti pidi wrc 4-jas päris palju uuendusi tulema võrreldes wrc 3-ega. Pidi ära kaduma see nn. kärpsepaberi efekt ja siis see rajale tagasi lugemise aeg pidi pikenema 3-lt sekkilt 15-le või siis isegi 20-le sekkile. Mis muidugi oleks täiesti tervitatav nähtus. Sest palju kordi olid sa juba peaegu juba rajal tagasi kui ta võttis kätte ja tõstis su rajale. :shock:

Edit. Ma võin ka eksida muidugi aga kusagilt ma seeda kuulsin. Kahjuks ei mäleta enam täpselt kust kohast ma seda kuulsin. :oops:
Õige jutt!!! Ja lisaks on kaalumisel ka see variant, et katsel kui keegi katkestanud siis seda on näha kui ta seal katsel seisab ja võimalik, et kui ise teelt välja sõidad kõvasti näit. klajust alla siis sealt enam sõit üldse ie jätku. Aga seda viimast ma ei usu, sest sellele ei tuleks nö. tavamängijatelt pos vastukaja.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
RudiTurbo
F1 ekspert
Posts: 1352
Joined: Fri May 09, 2003 11:42 pm
Location: Paldiski

Post by RudiTurbo »

arcade mängijate vastukaja ;)
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Guest

Post by Guest »

Mida need lipukesed seal tähendavad auto katustel?
Frank
Rallifoorum 24/7
Posts: 3012
Joined: Mon Feb 17, 2003 1:45 pm
Location: Tallinn

Post by Frank »

Jälgija wrote:Mida need lipukesed seal tähendavad auto katustel?
Sõitjad vahetavad rahvuseid :lol:
"Come on, you can see more than that"
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1536
Joined: Thu Mar 27, 2003 9:26 pm

Post by johunn »

Jälgija wrote:Mida need lipukesed seal tähendavad auto katustel?
jääb selline mulje, et see on järsku online versioon... konkurentide autod on nagu varjud!? selline idee tekkis... midagi kindlat ei oska öelda :oops:
Strike
Moderaator
Moderaator
Posts: 5912
Joined: Fri Jun 06, 2003 11:58 am

Post by Strike »

Online saab mängida seda mängu küll jah. Kuid see on pigem reklaamiks tehtud, kui maad kus rallid toimuvad vms.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1536
Joined: Thu Mar 27, 2003 9:26 pm

Post by johunn »

Strike wrote:Online saab mängida seda mängu küll jah. Kuid see on pigem reklaamiks tehtud, kui maad kus rallid toimuvad vms.
kas ühendriikides mõni etapp?
Post Reply