WRC4

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
erxas
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 5
Liitunud: 28 Okt 2004, 10:13

wrc4

Postitus Postitas erxas »

krt. on kedagi või ???
erxas
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 5
Liitunud: 28 Okt 2004, 10:13

wrc4

Postitus Postitas erxas »

No siis on ok. Loodan ,et netiadapter on ka olemas.. Eile õhtul kütsin kaheni öösel... yhtegi eesti meest ei näind! Miks !!?
tommi
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 997
Liitunud: 08 Aug 2003, 08:09
Asukoht: Hummuli

Postitus Postitas tommi »

Nii, sain ka WRC4 kätte. Auto käitub ikka teistmoodi võrreldes wrc3-ga.
Tunduvalt kergemini läheb külglibisemisse ja loobib tagaotsa on esmamulje. Shakedownis on ka nüüd ajavõtusüsteem, aga kaardilugejat jällegi pole või vähemalt mina ei saanud. Mis veel... Käiguvahetustuli on liiga väike ja ei märka teda hästi kui põlema läheb. Graafika on küll igati kobedam, et minu arust ikka tase edasi jälle...
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5917
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

No nii mul ka esimesed km kõigi WRC autodega nüüd WRC4 sõidetud. Tommil täitsa õigus, et auto läheb külglibisemise kergemini. Sammu tagasi on hoopis teinud kaardilugeja, kes luges esimesel rallil Montes suht kehvasti kas liiga hilja võis siis vastavalt liiga suure või väikse kurvi. Üldine mulje on positiivne ja alustasin ka hooaega professionaliga. Sõitsin Markko ja Fordiga ja kolmandast katsest alates, kui sain rütmi paika ei saanud keegi vastu ja võitsin ralli minutiga. Teed on väga vahelduvad kord mega libe kord hea pidamine.
Kõikidel rallidel on lahti nö. üks katse alguses ja sai testitud erinevaid autosi ja ralli katseid. Soome oli päris nauditav ja eriti meeldis mulle Saksamaa. Väga seff oli sõita Mitsu WRC-ga, mis käitus Saksamaa asfaldil väga hästi.
Huvitavalt on tehtud SupeSpecial challenge seda hea sõpradega sõita ja testida, kes siis 8 erineva SS kokkvõttes kiireim on.
Testi katseid on palju erinevaid näiteks saad valida kas lumi, kruus asfald ja siis eirnevalt veel kas vihm, kuiv, raske jne...
Kahju sellest, et service pole enam, kuid enne igat katset vaatavad mehaanikud auto üle ja 20min autot aega parandada. Auto läheb kergemini katki, kui WRC3. Peab nüüd veel järgmise kuu jooksul netiadapteri ostma, et online ka proovida seda mängu.
Nüüd, aga kiman veidi WRC3 veel nii 3 nädalat segamini WRC4 ga sest meil ju sõitmata veel 3 WRC3 hooaja rallit.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Aga kuidas selle kiirusetunnetuse ja üldise pidamisega on? Vahepeal ju hädaladati et auto käitumine halb ja mis kõik veel. Strike jutu järgi tundub küll tasemel mäng olevat. :)
gaas on endiselt laiffi
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5917
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kuidas Carlosele mäng meeldis, kas jõudsid sõita?
Ise jõudsin ära õsita kaks meistrikate rallit Monte ja Rootsi.
Evod peab lahti ostma punktide eest mida rallidelt kogud. Võiduga saab 200p jne.. 3 evo maxab 1200p jne... Kindlasti saab ka kuidagi need kõik kohe lahti, kuid kuidas seda veel ei tea.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Sõitsin. Öösel:) Meistrikatest Monte ja Rootsi ning Mexico rallist kolm katset. Mexico väga ei meeldind, aga eks asi selles ka, et evod polnud lahti. Siis lasin erinevate autodega neid rallide esimesi katseid. Tegin lahti C2, Ignis ja N-Subaru ning EVO1. Imelik, et see EVO ei mõika S1600 ja N-i autodele. WRC-d hakkasid veidi paremini liikuma küll. Testiradasid proovisin ja prodriveri asja. Tundub kõvasti huvitavam kui WRC3. Võibolla viikendil on aega veidi rohkem tallata.
Ahjaa, Sardiinia tundus päris hea. Seevastu paljulubatud Ouninpohjal ei ole miskit ühist Ouninpohja katsega. Hea on see, et need tagurpidi sõidetavad katsed ei ole päris samal rajal nagu õiget pidi läbimisel. Seega on ikka 1 ja 2 numbritega katsed erinevad. Soome esimene katse on Parkkola, mis WRC3 mängus oli tagurpidi Laukkaa.
Kasuta ikka turvavööd ka!
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

aix

Postitus Postitas aix »

Kust te need mängud välja võlusite?
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5917
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Re: aix

Postitus Postitas Strike »

aix kirjutas:Kust te need mängud välja võlusite?
Tõin endale ja Carlosele mängu sellisest kohast nagu Andrico. See on WRC ametlik maaletooja eestis vms. Seal oli see juba täiesti müügil. See asub kadaka teel selline eramaja. Sinna võib julgelt sisse astuda ja küsida seda mängu või siis äkki on juba kuskil poodides ka mäng olemas.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Re: aix

Postitus Postitas aix »

Strike kirjutas:
aix kirjutas:Kust te need mängud välja võlusite?
Tõin endale ja Carlosele mängu sellisest kohast nagu Andrico. See on WRC ametlik maaletooja eestis vms. Seal oli see juba täiesti müügil. See asub kadaka teel selline eramaja. Sinna võib julgelt sisse astuda ja küsida seda mängu või siis äkki on juba kuskil poodides ka mäng olemas.
Kus see träpselt asub ja kui palju maksab?
Rallistar
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 2
Liitunud: 31 Okt 2004, 10:14
Asukoht: Haapsalu

Re: wrc4

Postitus Postitas Rallistar »

erxas kirjutas:No siis on ok. Loodan ,et netiadapter on ka olemas.. Eile õhtul kütsin kaheni öösel... yhtegi eesti meest ei näind! Miks !!?
Tere, tere koik rallifannid. Mul ka vaike mure. Olen loputult soitnud nii wrc2 kui ka wrc3 aga see ei paku enam uldse pinget. Lihtsalt ma voidan koiki mingi 2, 3 mindiga ja pinge on kadunud. Jargmine nadal saan wrc4 ka ja ma siin lugesin mingitest meistrivoistlustest ja mis ma nagu tegema peaksin et nendest osa votta kui nad jalle pihta hakkavad. Keegi kirjutas midagi neti adapterist aga kui see pole palju palutud siis akki oleks veelkord voimalik see ule raakida. Ja ma siin lugesin et koigil on mingid kindlad meeskonnad ja kuidas see loosimine siis kaib, kui mul muidugi uldse on sellest voimalik osa votta. Wrc kolmes olid minu lemmik rallid Argentiina, Kupros, Kreeka ja Soome aga see niisama jutu jatkuks. Igatahes joudu koigile wrc fannidele.
NB! loodan et saite mu kirjast aru kuna ma olen tool sellise haige arvuti taga kus tappidega tahti ei tee. Tuhat vabandust!!!!
Rallistar
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 2
Liitunud: 31 Okt 2004, 10:14
Asukoht: Haapsalu

Rekordid

Postitus Postitas Rallistar »

Tere jalle. Selline palve et akki keegi saab kirjutada voi saata mulle oma koikide maade parimad katsete ajad, mul siis hea vorrelda kui hea soitja ma olen. Luban, et panen enda ajad ka ulesse, ette tanades.
Aga ainult wrc autodega soites.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Tere, edaspisi olen ma sele nime all, endine rallitaar, kuna kellegile akki voib see eelmine nimi vastukarva olla. Olge lahedad
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5917
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Re: Rekordid

Postitus Postitas Strike »

Rallistar kirjutas:Tere jalle. Selline palve et akki keegi saab kirjutada voi saata mulle oma koikide maade parimad katsete ajad, mul siis hea vorrelda kui hea soitja ma olen. Luban, et panen enda ajad ka ulesse, ette tanades.
Aga ainult wrc autodega soites.
Siin näiteks selle aasta Soome Neste Rally Finland minu ajad need pole mul nö. kõige paremad ajad vaid sellel rallil sõitsin need ajad.

SS1 Jukojärvi 1 01.41,78
SS2 Laukaa 1 03.10,85
SS3 Kruunuperä 1 02.56,68

LEG1:07.49,31

SS4 Ruuhimäki 1 03.56,45
SS5 Laukaa 2 03.13,40
SS6 Jukojärvi 2 01.43,89

LEG2:08.53,74

SS7 Ruuhimäki 2 03.55,22
SS8 Kruunuperä 2 02.57,87
SS9 Killeri 00.48,34

LEG3:07.41,43

TOTAL:24.24,48

Võrdle siis neid aegu ja vaata kuidas on võrreldes sinuga kas olen kiirem või aeglasem. Ajad sõidetud Ford Focus RS WRCga.
Endal on juba WRC4 käes ja mõned rallid juba lõpetatud, kuid meil siin enne uued meistrivõistlused ei alga, kuni kõigil osavõtjatel on haingitud WRC4 ja nad on valmis alustama uusi meistrikaid.
Kui sa oled huvitatud kaasa lööma siis arvestame sinuga. Võid arvutimängude teema alt lugeda WRC3 challenge teema alt reegleid jne...
Neitadapter võimaldab sõita nö. netis. See tähendab seda, et su vari on nagu netis näha vms ja näed ka teisi sõitjaid kus iganes ka nad siis ei sõidaks. Pole ise seda veel kasutanud, aga kavatsen selle vidina endale soetada.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5917
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Re: aix

Postitus Postitas Strike »

aix kirjutas:Kus see täpselt asub ja kui palju maksab?

Andrico asub Kadaka pst. 49A , 6567 237 ja maxis veidi üle 900 krooni.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Re: Rekordid

Postitus Postitas Burns »

Strike kirjutas:
Rallistar kirjutas:Tere jalle. Selline palve et akki keegi saab kirjutada voi saata mulle oma koikide maade parimad katsete ajad, mul siis hea vorrelda kui hea soitja ma olen. Luban, et panen enda ajad ka ulesse, ette tanades.
Aga ainult wrc autodega soites.
Siin näiteks selle aasta Soome Neste Rally Finland minu ajad need pole mul nö. kõige paremad ajad vaid sellel rallil sõitsin need ajad.

SS1 Jukojärvi 1 01.41,78
SS2 Laukaa 1 03.10,85
SS3 Kruunuperä 1 02.56,68

LEG1:07.49,31

SS4 Ruuhimäki 1 03.56,45
SS5 Laukaa 2 03.13,40
SS6 Jukojärvi 2 01.43,89

LEG2:08.53,74

SS7 Ruuhimäki 2 03.55,22
SS8 Kruunuperä 2 02.57,87
SS9 Killeri 00.48,34

LEG3:07.41,43

TOTAL:24.24,48

Võrdle siis neid aegu ja vaata kuidas on võrreldes sinuga kas olen kiirem või aeglasem. Ajad sõidetud Ford Focus RS WRCga.
Endal on juba WRC4 käes ja mõned rallid juba lõpetatud, kuid meil siin enne uued meistrivõistlused ei alga, kuni kõigil osavõtjatel on haingitud WRC4 ja nad on valmis alustama uusi meistrikaid.
Kui sa oled huvitatud kaasa lööma siis arvestame sinuga. Võid arvutimängude teema alt lugeda WRC3 challenge teema alt reegleid jne...
Neitadapter võimaldab sõita nö. netis. See tähendab seda, et su vari on nagu netis näha vms ja näed ka teisi sõitjaid kus iganes ka nad siis ei sõidaks. Pole ise seda veel kasutanud, aga kavatsen selle vidina endale soetada.
No nii, oled paris kova tegija, ma oskan selle esimese katse aega oelda, mul oli see mingi 1. 45. Kusjuures mul tuli see minu meelest paris hasti valja. Aga ju mul on siis veel arengu ruumi, kuigi ma ei tea, kus ma neid lisasekundeid peaksin vahemaks saama.
Ja siis veel selline kusimus, et mul endal arvutit kodus pole ja kas ma siis saaksin ka meistrikatest osa votta. Kui ei siis saan ma kuskil arvuti taha ikka. Uurin neid reegleid ka hiljem lahemalt. Head kihutamist siis ja ei joua juba ara oodata millal wrc4 katte saan. Aga kas seal Andricost on neid kohe saada, muidu ei viitsiks Haapsalust niisama soitma hakata.
Head kimamist
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Re: aix

Postitus Postitas aix »

Strike kirjutas:
aix kirjutas:Kus see täpselt asub ja kui palju maksab?

Andrico asub Kadaka pst. 49A , 6567 237 ja maxis veidi üle 900 krooni.
Tänx. Lähen uurin.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5917
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Re: aix

Postitus Postitas Strike »

aix kirjutas:
Strike kirjutas:
aix kirjutas:Kus see täpselt asub ja kui palju maksab?

Andrico asub Kadaka pst. 49A , 6567 237 ja maxis veidi üle 900 krooni.
Tänx. Lähen uurin.
õ
Andricost on neid vabalt saada minu teada mingit takistust pole küll olnud.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Nii tutvusin nende meistrikate tingimustega ja ma oleksin kull kindel osavotja, nii et voite minuga arvestada.
Kusimus wrc4 kohta. kuulsin et seal pidi auto ka rohkem katki minema, keegi isegi vist mainis, et ratas tuleb alt ara. Kuidas sellega on. Ausalt oelda wrc3 hairis see et auto jai suht terveks, kuigi panid 200 sajaga puusse.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5917
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Burns kirjutas:Nii tutvusin nende meistrikate tingimustega ja ma oleksin kull kindel osavotja, nii et voite minuga arvestada.
Kusimus wrc4 kohta. kuulsin et seal pidi auto ka rohkem katki minema, keegi isegi vist mainis, et ratas tuleb alt ara. Kuidas sellega on. Ausalt oelda wrc3 hairis see et auto jai suht terveks, kuigi panid 200 sajaga puusse.
Arvestame sinuga siis WRC4 meistikatel. Me Sparcoga oleme nö. selle võistluse eestvedajad olnud.
WRC4 auto läheb katki väga kergesti piisab vaid kergest puudutusest seinaga kui on katki mootor, käigukast, vedrustus jne..
Rattast alt ära pole ma saanud ja pole kuulnud ka, et see ära tuleks. Küll, aga läheb rehv katki ja sõidad edasi mö. velje peal.
200ga seina panna siis ei tähenda see head tulemust katsel. :)
Üldse on tase kõvemaks läinud ja arvuti ajad on pandud suht rajud, et neid kerge võita poleks. Kui wrc3 sai kasutada mõnedel katsetel nö. wallracing sõidustiili siis wrc4 võib selle kohe ära unustada.
Ouninpohja katse on piisavalt keeruline näit. tehtud, et esimest korda sellel katsel olles autot tervena finishise ei tooks. :)
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Vasta