CMR3 - pole suurem asi?

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Sparco, Jaanus, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

CMR3 - pole suurem asi?

Postitus Postitas Jaanus »

Nonii mul õnnestus mõni nädal tagasi põhjalikumalt uurida Colin McRae Rally 3 ja ausalt öeldes pidin veidi pettuma :(

Esiteks on seal sõna otses mõttes ainult üks auto - Ford Focus. Selle autoga saad sõita kõikides valikus olevates sarjades nagu üksik ralli, meistrikad või siis Colini karjääri simuleerida. Ülejäänud autodega on võimalik ainult üht katset korraga aja peale läbida. Väga suur pettumus minu jaoks. Tiene asi, mitu olulist WRC autot on lihtsalt puudu, näiteks 206 WRC ja Octavia WRC. Samas Xsara on ainult esiveolise kit-carina. Teine pettumus.

Samuti on kiiruskatseid mängus vähem kui CMR2-es. Kuid kui midagi head otsida siis juhitavusega võib enam-vähem rahul olla ja graafika on fantastiline. Kaardilugeja on Nicky Grist, kes saab oma tööga väga hästi hakkama. Olles proovinud mõlemat mängu on WRC 2 mitu korda parem, juba kasvõi ainult selle poolest, et seal ametlikud sõitjad ja autod kõik olemas. Väga loodan, et CMR3 kompuutri versioon natukenegi parem tuleks :)

Pilt
Viimati muutis Jaanus, 11 Veebr 2003, 22:50, muudetud 1 kord kokku.
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

kas sa oled siis WRC 2 ka proovinud?
gaas on endiselt laiffi
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Erki kirjutas:kas sa oled siis WRC 2 ka proovinud?
Jah olen proovinud, endal küll kahjuks playstationi ei ole :(
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

mul kah pole aga tahkas küll.....kes ei tahaks :P
gaas on endiselt laiffi
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Mu meelest oleme natuke teenimatult tahaplaanilejätnud sellise suurepärase mängu nagu V-Rally3. Mu meelest on ta väga hea mäng. Mida teie arvate?
gaas on endiselt laiffi
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Erki kirjutas:Mu meelest oleme natuke teenimatult tahaplaanilejätnud sellise suurepärase mängu nagu V-Rally3. Mu meelest on ta väga hea mäng. Mida teie arvate?
V-Rally 3 pole minul õnnestunud mängida, seega loodan, et siia sattub kunagi keegi, kes sellega kokku on puutunud. Nii palju kui piltidelt ja videost nägin on üpris hea mnguga tegu. Kindlasti üks tipp mänge koos WRC 2 ja CMR3 ga :D
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

ainus mida mis naca halb on, et auto eilähe piisavalt katki. muidu hea mäng
gaas on endiselt laiffi
jagr
Rallivõlur
Rallivõlur
Postitusi: 236
Liitunud: 10 Veebr 2003, 18:45

jagr

Postitus Postitas jagr »

tundub jah nagu oleks cmr3 playstationi versioon kiirustades (vägistades) välja antud
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Mulle isiklikult tundub kahtlane ka see, miks raiskas Ford raha Colini mängu peale kui oli teada et Colin sidrunisse üle kolib.Tahtsid lahkumiskingitust teha?
gaas on endiselt laiffi
alex

Postitus Postitas alex »

Minumeelest on WRC II ainuke ja suur viga selles, et kaardilugeja jääb väga tihti infoga hiljaks, kohati lausa võimatu kiiret aega sõita.
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Motors TV-l on selline saade nagu 3D Motors seal ka kiruti seda kaardilugejat. Kuid loodetavasti tegijad parandavad selle ära.
gaas on endiselt laiffi
ahti159
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 230
Liitunud: 27 Veebr 2003, 19:17
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

V- rally3

Postitus Postitas ahti159 »

:D Minu arust parim mäng mis ma üldse mänginud olen on V-rally 3. Kuigi ka seal jääb kaardilugeja mõnikord hiljaks. Graafika on väga hea ja auto läheb katki küll, mõnikord isegi annab ratas alt ära sõita, kui täiega vasta posti panna.
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Kle a räägi natuke rohkemsest V-Rally3-st. Mulle kah meeldib to mäng väga (V-Rally 2 kah). Räägi,mis võimalused või mängu tüübid seal on kah? Pidi mingi uut moodi tehase lepingu värk olema ja palju muud huvitavat.
gaas on endiselt laiffi
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

V-Rally rohkem nagu arcade.Eriti "mõtlemist" seal ei ole vaja.Graafika on hea kuid häirib see, et mäng on LIIGA lihtne.Ise harrastan teisi rallimänge.
tax eriti ei tea, mida räägib
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Jah, alguses pidavat harjumist nõudma see,et autod on kergemad kui teistes mängudes. Tea kas see ikka tõsi on.
gaas on endiselt laiffi
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

Autod on üpriski kerged (nagu hõljuksid). Kiirendus 0-100 km/h nii u.1 sekund :) .
tax eriti ei tea, mida räägib
ahti159
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 230
Liitunud: 27 Veebr 2003, 19:17
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

V- rally 3

Postitus Postitas ahti159 »

Seal on jah see tehase värk natuke keeruline, nimelt ei saa niimoodi et ostad mängu ja panedki wrc autoga nii et tolmab. Kõigepealt pead teste tegema ja kui sõidad ette antud aja ära saad meeskonda aga mitte kohe wrc sõitma. Alguses pead s1600 ära võitma siis saad pakkumisi wrc teamidelt.jne.
kais
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 207
Liitunud: 25 Mär 2003, 20:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Heh heh.

Postitus Postitas kais »

Mul kodus PS2 ja nii WRC1, WRC2, V-Rally ja CMR3. Olen neid pikalt testinud ja XAUSil on täiesti õigus Colini koha pealt.
WRC2 on tunduvalt parem, kui 1, aga kaardilugeja magab neh.
V-Rally on väga omapärane. Alguses ei saand WRCga yldse sõidetud, aga hiljem tuli juba normaalselt. Graafika on seal hästi lahe. Kui kõik need mängud kokku panna, siis saaks perfektse mängu.

WRC2 puhul on see hea, et kui oled ise rallidel käinud üle maailma, siis on hea katseid sõita mida oled ise näinud. Mul Soome Killeri ja Rally GB SS Cardiff Dicks eriti meeldivad.
kais
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 207
Liitunud: 25 Mär 2003, 20:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

sorrY

Postitus Postitas kais »

Cardiff DOCKS mitte dicks. Uus arvuti ka klahvid segi. Sorry! :)
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

jah, kõige parem rallikas oleks siis kui kõikide ralli mängude tegijad ühendaksid jõud
Vasta