Tehnilised mured

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Sparco, Jaanus, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Tehnilised mured

Postitus Postitas KuriUss »

Tekkis mul uus arvuti, mille graafikakaardiga oli kaasas CMR4. Mureks on, et miskil hetkel mängu edenedes jääb pilt4-5 sekundiks kinni. Loomulikult on auto selle ajaga toredasti põõsas. Kas on kellelelgi ettekujutust, millest selline probleem võiks tekkida?
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

see võib olla väikese muutmälu tõttu nii, ehk siis vahemälu saab täis ja ei suuda nii ruttu pilti edasi kedrata.
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

Jälgija kirjutas:see võib olla väikese muutmälu tõttu nii, ehk siis vahemälu saab täis ja ei suuda nii ruttu pilti edasi kedrata.
Kaart on Nvidia 6800GT 256 MB mäluga ja arvutil on mälu 1GB :(

Kas on veel miskeid variante?
Viimati muutis KuriUss, 14 Jaan 2005, 16:37, muudetud 1 kord kokku.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

arvutil on mälu 1G? seda on küll selle mängu jaoks vähe, kuidas sa selle üldse installitud said? minu mäletamist mööda oli see ikka suurem kui 1G. aga 256 RAM peaks olema piisav. ühesõnaga ei tea :oops:
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

Jälgija kirjutas:arvutil on mälu 1G? seda on küll selle mängu jaoks vähe, kuidas sa selle üldse installitud said? minu mäletamist mööda oli see ikka suurem kui 1G. aga 256 RAM peaks olema piisav. ühesõnaga ei tea :oops:
RAMi siis, kõvaketast on ikka üksjagu rohkem ...
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

1 GB Mälu :lol: Jah, eks see ikka RAM ole :)
Ma arvan, et Sa pead kõik kõrvalised proged kinni lükkama, isegi viirusetõrje siis vb. Ja kui ikka saad, siis teed äkki spybotiga checki ära, äkki mingi spyware sees ja kui ikka ei saa, siis anna teada, ideid peaks olema võimalik veel tekitada :P
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
mcwax

Re: Tehnilised mured

Postitus Postitas mcwax »

KuriUss kirjutas:Tekkis mul uus arvuti, mille graafikakaardiga oli kaasas CMR4. Mureks on, et miskil hetkel mängu edenedes jääb pilt4-5 sekundiks kinni. Loomulikult on auto selle ajaga toredasti põõsas. Kas on kellelelgi ettekujutust, millest selline probleem võiks tekkida?
Paar küsimust - kas jääb kinni pidevalt, iga mingi aja jooksul või juhtub vaid korra ning töötab siis korralikult edasi? kas alati sama koha peal, või tundub juhuslik? Sellise mäluhulga puhul ei usu, et selle puuduses võiks asi olla. Küll agavõib olla asi kõvaketta koormuses (nagu siin juba mainiti), seda kõige lihtsam kontrollida nii, et võimalikult palju kraami kinni panna (kindlasti igasugu FTP, veebiserverid, igasugused failitõmbajad(edonky, emule, kazaa, jne), antiviirus ja muu mis võiks suurt koormust kõvakeetale tekitada). Kui ka siis jama, ja selline hangumine on pidev (st. mingi kindla tsükkliga), siis võub näiteks mingi riistvara (nt. videokaardi) ülekuumenemisega tegemist olla.
Vasta