Ringraja mäng.

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderators: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Post Reply
Erki
Kiddo soon 5000!
Posts: 5497
Joined: Sun Jan 19, 2003 1:58 pm
Location: Tallinn

Ringraja mäng.

Post by Erki »

Millised (head) ringraja mängud lähevad sellisele arvutile: Celeron 400MHz, 128 MB RAM, 8 MB Graafika. (XP on peal). TOCA 2 läheb?
gaas on endiselt laiffi
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Posts: 5671
Joined: Wed Jan 15, 2003 11:54 am
Location: seal kus ralli
Contact:

Post by Jaanus »

No TOCA 2 läheb küll, aga ei soovitaks, väga jura mäng. Lae endale demo, siis saad aru.

http://www.gamesdomain.com/dl.fcg?url=f ... a2Demo.exe

Jugelt soovitaks mõnda NFS(need for speed) seeria mängu(kõik on head, lihtsalt uuematel parem graafika.) Minu lemmikuks jääb NFS 2, kuna see oli üks esimesi häid ringraja mänge mul ja siiamaani on tegu väga hea mänguga. Soovitan soojalt.

Teiseks soovitaks mõnd F1 mängu, mul on 1997 aasta oma, graafika on küll vilets, kuid kiiruse tunnetus on olemas ja enamus radasid ka, et saab enne GP-d läbi sõita ja need rajad ka üsna tõesed :D
jagr
Rallivõlur
Rallivõlur
Posts: 236
Joined: Mon Feb 10, 2003 6:45 pm

Post by jagr »

Vot mina ei saa aru meestest kellele meeldib NFS seeria. Ma saan aru, et 5-6 aastat tagasi oli kõva sõna kuna midagi paremat ei olnud. NFS-is on minu meelest ebareaalsed kiirused, kiirendused, võistlusmoment puudub, jääd maha ootavad järgi jne- viimaseid ei ole mänginud, ei tahtnud kedagi ka solvata kuna ise olen simulation mängude osas väga "tundlik"
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Posts: 5671
Joined: Wed Jan 15, 2003 11:54 am
Location: seal kus ralli
Contact:

Post by Jaanus »

Kui sa just pead teadma, siis mulle ei meeldi ükski ringrajamäng. Sellest ka veidi vildakane arusaam nendest. Kunagi ammu, oli nfs 2 norm mäng ja mulle meeldis, uuematega olen vähe kokkupuutund ja üldse pole uusi ringrajamänge proovinudki kuigipalju. Spordimängudest lähevad pigem ralli ja jalka mängud peale 8)
jagr
Rallivõlur
Rallivõlur
Posts: 236
Joined: Mon Feb 10, 2003 6:45 pm

Post by jagr »

Soovitan GP3-e Mängu saab edasi arendad
Fännide poolt on tehtud suurel hulgal radu, erinevate hooaegade meeskondi, erinevate sarjade meeskondi jne
GP2-l oli rada Soomes kus sõitsid mingil rajaosal alla ka suusahüppemäest ja lennates õhus-muidugi auto lagunes ära
Eriti huvitav on sõita kui kasutad abivahendina ainult automaatkasti
Post Reply