Kas sellest on kasu?

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5917
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

RudiTurbo kirjutas:
Strike kirjutas:Rudi võta nüüd ikka rahulikult tuure maha. Mu isiklik rekord seal rajal 25,35 seega vara hõiskad. Virtuaal maailmast võib seal kasu olla, kuid ikkagi kõik tuleb lõpuks sõiduga.
Milla Sa selle juba sõitsid? :P ex ma pean kah jälle minema ;)
See siin sai juba ammu ammu aega tagasi sõidetud. Seda aega tabelis pole, sest see nii vana aeg.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Ise ütlesid alles kuu aega tagasi,et 25.6 ju ? :)
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
smartass
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 207
Liitunud: 17 Nov 2005, 16:17
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas smartass »

nii palju kui mina tean, siis Tänak hakkas ka nii harjutama..arvuti tagant..ja tean ise ka paljusi rallisõitjaid, kes colinit ja richard burnsi laksivad
tehnik
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 30
Liitunud: 25 Jaan 2006, 01:29

Postitus Postitas tehnik »

Huvitav kas keegi teist on GTR -i ka tõsisemalt mänginud ja midagi saavutanud ?
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Võin öelda, et on küll kasu. Olen täheldanud, et kes ei oska auto rooli taga midagi teha, see ei oska ka PSi ja arvuti taga kiiresti sõita. See on muidugi ainult minu arvamus aga räägin oma kogemuste põhjal.

Ise olen pea kõik WRC sarja mängud läbi mänginud PS2 peal.
Diagnoos- Rallisõltlane
tehnik
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 30
Liitunud: 25 Jaan 2006, 01:29

Postitus Postitas tehnik »

Tänan !
Küsisin seda, sest GTR-ist on vähe räägitud, või pole ma sellele teemale peale sattunud. Mulle see mäng meeldib, sest nõuab täpsust ja püsivust ning annab reaalsele asfaldisõidule palju juurde. Hea kui seda ka keegi veel kinnitab, siis on tegemist hea simulaatoriga.
Muidugi ka vahendid peavad olema vist sobivad. Mina mängin rooliga Logitech Driving Force Pro, 900 degree ja mis on mul pc jaoks kohandatud. Keerata võib olla vaja palju, kuid samas on reaalsem ja täpsemini juhitav ja kui korralikult paika häälestada.
Olen selles mängus peaagu kõik järjest läbi mänginud ja jõudsin nüüd meistrivõistluse SPA ringraja võistluse alguseni. 60 ringi ootab ees ja tahan sellega lähipäevadel alustada. Päris eraldi ettevõtmisena paistab :) .
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Kas keegi teab, kas seda GTRi PS2le ka on???
Diagnoos- Rallisõltlane
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Sry, aga see täitsa võõras mu jaoks.
Unine
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 199
Liitunud: 08 Mär 2004, 14:12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Unine »

Kindlasti on roolist kasu ja ise samuti pelan RBR ja LiveForSpeedi, ainuke viga on et arvutiroolid enamasti keeravad suht vähe aga enda rooli tuuning praegu pooleli - et keeraks 3 pööret :D (reaalsem)
Ei kujuta veel ette kas see ketramine mõjub ringiaegadele halvasti aga pigem saan veits tunnetust päriseluks kui kümnendikud arvutimängus!
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5917
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

GTR 2 olen mänginud PC peal. Soovitan, oli hea juhitavus ja graafika.
Kahjuks PS2 peale seda pole toodetud.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
tehnik
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 30
Liitunud: 25 Jaan 2006, 01:29

Postitus Postitas tehnik »

Unine kirjutas:Kindlasti on roolist kasu ja ise samuti pelan RBR ja LiveForSpeedi, ainuke viga on et arvutiroolid enamasti keeravad suht vähe aga enda rooli tuuning praegu pooleli - et keeraks 3 pööret :D (reaalsem)
Ei kujuta veel ette kas see ketramine mõjub ringiaegadele halvasti aga pigem saan veits tunnetust päriseluks kui kümnendikud arvutimängus!
Mul oli päris tõsiselt hea meel kui leidsin selle Logitech Driving Force Pro rooli, sest see keerab üks plus veerand tiiru ühele ja teisele poole:
http://www.logitech.com/index.cfm/produ ... ENTID=7226

viewtopic.php?p=81236#81236
Ma pole otsinud, kas seda rooli üldse arvutile tehaksegi.

Reaalsusele vastab kindlasti rohkem kui "tavalised" veerandpöörde roolid ja täpsemini on juhitav. Kusjuures see juhtimistäpsus saab kompenseerida palju keeramise vajadust. Olen nii "tavalise" kui selle rooliga sõitnud ka RBR -i ja ka seal saab ära kasutada juhtimistäpsust - rattad ei pea ju pidevalt pendeldama ühest äärest teise, nagu ei pendelda ka tegelikul autol. Samas ei taha ma midagi soovitada, sest tippaegasid võrgumängus ma püüdnud pole.
Vasta