Sony Playstation PS2, PS3

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Sparco, Jaanus, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1654
Liitunud: 20 Okt 2005, 15:37
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Heix »

Matthiew kirjutas:saab evolvedi ikka puldi kallutamisega ka sõita ve? või see on ainult PS3 mängude pärusmaa?
See on uute mängude pärusmaa kuna mäng peab toetama sixsaxis-t.
PiltCitroën Sport
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

sixsaxis ? mida see veel tähendab?
Loeb is God, Ogier His Right Hand but Tänak is His Right Foot.
Matthiew
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 623
Liitunud: 16 Nov 2005, 13:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Matthiew »

kiilakass kirjutas:sixsaxis ? mida see veel tähendab?
see on selline uuendus, et võidusõidu mänge saab mängida pulti kallutades. kallutad vasakule ning auto pöörab ka vasakule (umbes nagu rool). tore on see, et siis peaks saama yhe käega mängida ja siis saaks näiteks teed juua või moblaga samal ajal rääkida kui vormeliga monaco gp-d sõidad
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

a mis eestikeeles tähendab see sikki sakki weh :)
Loeb is God, Ogier His Right Hand but Tänak is His Right Foot.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Tervitus! Pole kaua netti joudnud aga lihtsalt pole aega olnud. Ma ka nuud paar paeva PS3 omanik. Heixi kaest laenasin F1 e mangu ka... ja mis ma oskas oelda. Soovitan koigile soojalt, uhtegi halba sona ei utle. Eriti lahe on netis seda mangida. PS2ga vorreldes on graafika vahe ka ikka margatav. Esimene ohtu kimasin vist netis lausa neljani oosel.
NB! Sorry aga klaviatuuril puuduvad tapiga tahed.
Igatahes uhtegi halba sona mangu kohta oelda ei oska. Ja kuna mul ka kodus arvutit ei olnud siis PS3ga saan ka netis kaia.
Olge tublid!!!!
Diagnoos- Rallisõltlane
alk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 777
Liitunud: 11 Okt 2005, 11:56

Postitus Postitas alk »

Heix,kas sul PS3 on Jaapanis kokku jooksnud?
Maineka nimega sõitja
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1654
Liitunud: 20 Okt 2005, 15:37
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Heix »

alk kirjutas:Heix,kas sul PS3 on Jaapanis kokku jooksnud?
Ei ole :)
PiltCitroën Sport
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Heix kirjutas:
alk kirjutas:Heix,kas sul PS3 on Jaapanis kokku jooksnud?
Ei ole :)
Aga hakib?
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1654
Liitunud: 20 Okt 2005, 15:37
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Heix »

Krusa kirjutas:
Heix kirjutas:
alk kirjutas:Heix,kas sul PS3 on Jaapanis kokku jooksnud?
Ei ole :)
Aga hakib?
Ei hakkinud nii nagu ps2-ga.
PiltCitroën Sport
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

See tähendab nüüd ainult üht. VÕIDURELVASTUMINE!
Matthiew
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 623
Liitunud: 16 Nov 2005, 13:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Matthiew »

kui siin võidurelvastumiseks läheb, sis kysiksin et kas sa Burns tegid endale WRC:Evolved-is uue savegame'i PS3-l või kuidagi said PS2-e oma PS3-le?

ja siis natuke eemale, et kuidas see sixaxis mängus sees aktiveeritakse? endal proovisin ridge racer 7-ga ja pole kuidagi tööle saand seda (suht kohutav mäng on tegelt, hea on, et see minu oma pole :D)
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Matthiew kirjutas:kui siin võidurelvastumiseks läheb, sis kysiksin et kas sa Burns tegid endale WRC:Evolved-is uue savegame'i PS3-l või kuidagi said PS2-e oma PS3-le?

ja siis natuke eemale, et kuidas see sixaxis mängus sees aktiveeritakse? endal proovisin ridge racer 7-ga ja pole kuidagi tööle saand seda (suht kohutav mäng on tegelt, hea on, et see minu oma pole :D)

Tegin endale uue salvestuse aga vist peaks PS2e mälukaardi pealt ümber kopida ka saama.

Mis puudutab Ridge Racer´t siis mängisin selle demot ja ...ega jah eriti ei meeldinud. Kas sa ka endale PS3e hankinud?? Siis soovitan soojalt F1 mängu...minu meelest ikka tase omaette. Praegu sõidangi hooaega ja täis sõite nii poolteist tundi sõit. Hea see et ka poole sõidupealt saab salvestada mitte ei pea kogu sõitu ära sõitma, kuigi on ka seda ette tulnud. :lol: :lol:

Juunis peaksin ka mingi portsu mänge saama (üks tuttav läks Hiinasse ja seal need pidid lausa võileiva hinnaga olema)

Sixaxis saab peale panna minu meelest settingute alt võtad controller ja sealt juba edasi. Proovisin selle funktsiooniga vormelit sõita aga suht võimatu...see funktsioon tahab harjutamist saada
Diagnoos- Rallisõltlane
Matthiew
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 623
Liitunud: 16 Nov 2005, 13:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Matthiew »

Burns kirjutas:
Matthiew kirjutas:kui siin võidurelvastumiseks läheb, sis kysiksin et kas sa Burns tegid endale WRC:Evolved-is uue savegame'i PS3-l või kuidagi said PS2-e oma PS3-le?

ja siis natuke eemale, et kuidas see sixaxis mängus sees aktiveeritakse? endal proovisin ridge racer 7-ga ja pole kuidagi tööle saand seda (suht kohutav mäng on tegelt, hea on, et see minu oma pole :D)

Tegin endale uue salvestuse aga vist peaks PS2e mälukaardi pealt ümber kopida ka saama.

Mis puudutab Ridge Racer´t siis mängisin selle demot ja ...ega jah eriti ei meeldinud. Kas sa ka endale PS3e hankinud?? Siis soovitan soojalt F1 mängu...minu meelest ikka tase omaette. Praegu sõidangi hooaega ja täis sõite nii poolteist tundi sõit. Hea see et ka poole sõidupealt saab salvestada mitte ei pea kogu sõitu ära sõitma, kuigi on ka seda ette tulnud.

Sixaxis saab peale panna minu meelest settingute alt võtad controller ja sealt juba edasi. Proovisin selle funktsiooniga vormelit sõita aga suht võimatu...see funktsioon tahab harjutamist saada
aga kuda sa seda siis copyksid? PS3-el ju pole neid õigeid PS2-e mälukaardi auke. no pmst pole see PS3 minu oma, yks tuttav võitis selle endale ja kuna ta ise seda praktiliselt yldse ei mängi, siis ma nyyd laenasin ja ostan selle talt ka ära (kui ta ikka müüb)
ridge raceris sai seda kasutada nii, et vahetad kaamerat ja siis kaamera pöörab pulti pöörates aga auto joysticki vajutades, settingutest otsisin aga ei leidnud spetsiaalset kohta, kus oleks saand aktiveerida sixaxist
Matthiew
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 623
Liitunud: 16 Nov 2005, 13:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Matthiew »

niisiis ise kysin ja ise vastan: peab yhe väikse junni endale juurde ostma ning siis saab kopeerida PS2 mälukaardilt PS3-e, leidsin ka lõpuks yles ridge raceri sixaxise aktiveerija. päris harjumatu on, aga sõprade seltsis mitmekesi mängides on see kindlasti huvitav/lahe
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

vidrik kirjutas:kas eestis on konsooli hind ka langema hakanud või siis selle ...kuidas selle nimi nüüd oligi stardipaketi hind?
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Burns kirjutas:
Krusa kirjutas:
Burns kirjutas: Krusa, räägid sa päriselt??? Ja kui siis, kas Dirti ka sebid??
F1+Dirt ja miski jant tuleb veel kaasa. Adaptorit tahtsin ka, aga see otsas :?
Oi oi...väga hea ju. Sorry kui nüüd lollina näin aga mis sa selle adaptoriga teed???
Ja kui netis neid mänge sõita tahad siis võid mulle julgelt helistada. :lol: :lol: Olen juba niikaua teid kõiki netti oodanud!!!!

Proovisin ükspäev F1te sõita ja masendav mida Dirt on teinud. Sellised ralli võtted tulevad sisse, et õudne.

Ja anna siis mulle oma PS3 kasutjanimi ka teada. Mina olen ikka RFBurns nime all.
Adaptorit tahtsin oma km-de ümber kantimiseks kuna kahju on 43 000km niisama PS2 mälukaardile jätta.
Pühapäeval arvatavasti saan alles asja lahti pakkida kuna enne olen mööda Eestimaad laiali... Aga Burns ma võin Su tuure kohe maha võtta, et Dirt ja F1 jäävad kilesse Detsemrit ootama :P:P:P PS3 sai hangitud rohkem selle haglase PS2 cräshhimise pärast.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Krusa kirjutas:
Burns kirjutas:
Krusa kirjutas:F1+Dirt ja miski jant tuleb veel kaasa. Adaptorit tahtsin ka, aga see otsas :?


Ja anna siis mulle oma PS3 kasutjanimi ka teada. Mina olen ikka RFBurns nime all.
Adaptorit tahtsin oma km-de ümber kantimiseks kuna kahju on 43 000km niisama PS2 mälukaardile jätta.
Pühapäeval arvatavasti saan alles asja lahti pakkida kuna enne olen mööda Eestimaad laiali... Aga Burns ma võin Su tuure kohe maha võtta, et Dirt ja F1 jäävad kilesse Detsemrit ootama :P:P:P PS3 sai hangitud rohkem selle haglase PS2 cräshhimise pärast.
Ha-ha...ise ka usud, et suudad neid kiles hoida. :D :D :D
Diagnoos- Rallisõltlane
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Rihod nüüd siis ka PS3 kambas, teretulemast!
Riho P
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 193
Liitunud: 20 Jaan 2007, 18:26
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Riho P »

Krusa kirjutas:Rihod nüüd siis ka PS3 kambas, teretulemast!
Niisiis jah Rihodel ka PS3 ja kurdaks kohe, et sisselogimisel Jaapani SS3 jooksis korra kokku :shock: Kas teil ka nii on juhtunud?
Lucky Strike Honda Racing F1 Team
Sander Gryn
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 344
Liitunud: 25 Okt 2006, 22:18
Asukoht: Vanalinn

Postitus Postitas Sander Gryn »

Pole PS3, aga lausa vihkan seda mängu juba!!!!
Sorry mitte mängu, vaid rooli.
Pole enam huvitav sõita, kui suudad igal katsel nii närvi minna, et pilt tahab tasku minna.... :(
(See peaks olema lõõgastus, mitte närvide lõhkumine. Keskendumine null.)
Peugeot Sport
www.peugeot-sport.com Burn in Hell f.....g Peugeot, no more!!
Vasta