Sony Playstation PS2, PS3

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderators: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Post Reply
Krusa
Rallifoorum 24/7
Posts: 3057
Joined: Tue Jul 19, 2005 9:29 pm
Location: Tallinn
Contact:

Sony Playstation PS2, PS3

Post by Krusa »

Kas on keegi kes mänginud/mängib wrc4 võrgus ?
Nimelt mure selline, et kõik on ühendatud, aga küsib vastavasisulist(vajaminev ps2 mälukaart muidu olemas) kaarti või "network"plaati.
Mängu endaga pld kaasas küll midagi. :?
Strike
Moderaator
Moderaator
Posts: 5912
Joined: Fri Jun 06, 2003 11:58 am

Post by Strike »

Just hakkasin seda sama küsimust küsima WRC4 teema all, aga näe sõber jõudis ette.
Nimelt tal probleem järgnev, et ostis uue PS2 õhukese millel võrguadapter juba olemas sees, kuid ei saa kuidagi online mänguna tööle. Mäletan, et keegi siin kunagi kutsus mind sõitma võrku, äkki keegi oskab seletada algusest lõpuni iga liigutuse kuidas see online süsteem tööle hakkab?

Loodame ASAP vastusele, kuna olen juba kinnituse saanud, et kui see mees oma mängu tööle saab ostab veel üks tüüp mängu ja meil järgmise hooaj meistrikateks kaks uut konkurenti olemas.

Tänud juba ette,
Strike
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
erry
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 339
Joined: Wed Jul 28, 2004 6:38 pm
Location: Jõhvi

Post by erry »

Mul on vana PS2 mudel ja eraldi ostsin võrguadaptori, millega oli kaasas Central stationi võrgu plaat.Seal on nõutud sisestada oma IP aadress,veel midagi ja kui see tehtud siis tuleb registreeruda.
Ilmselt on teil vaja kah see plaat kuskilt hankida.
Krusa
Rallifoorum 24/7
Posts: 3057
Joined: Tue Jul 19, 2005 9:29 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Krusa »

Olen nüüd pea kuu lammutanud elioni ja ehitusmeestega, et see mäng võrgus käima saada, aga hetkel tundub, et mu mäng on vigane. Lihtsalt ei võta võrku taha. Kõik on tehtud nii nagu manualis. Paraleelselt proovisime ka ühte teist PS2 võrku ühendada ja õnnestus. Järgmine samm on maaletooja juurde... jonnakus sureb viimasena :) Tänud kõigile kes kaasa mõtlesid.
Krusa
Rallifoorum 24/7
Posts: 3057
Joined: Tue Jul 19, 2005 9:29 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Krusa »

Täna käisin PSi maaletooja "Andrico" juures. Kulus 1tund, et aru saada mis toimub. Tulemus: WRC4 plaadil puudub võrgu konf. mida PS2 tahab võrgus mängimiseks saada. Kui eelnevalt ei ole mõne teise mänguplaadiga seda tehtud ja salvestatud kaardile, siis võrku ei pääse! Tekkis küsimus, et milleks Sony enda mängudega nii teeb ? Seega võtsime ühe EA Games plaadi millel oli sammuti "netplay" ja tegime kaadrile konfi ära ja siis alles õnnestus võrku pääseda. Huhhh :) ja see kõik on saavutatud rohkem kui 1kuuga. Kahjuks sealt edasi ei pääsenud, kuna Sony-l on oma Central Station kus WRC4 võrgus mängitakse, muidugi puudusid juurdepääsu koodid ja need saab omakorda internetist Central Station-ist ! Seega "WRC4 netplay saaga" jätkub.... seni kuni saab :)
Selle aja jooksul on mul kodus käinud kaks korda elion, üks kord elektrik ja nibin-abin oleks ehitahja juba seina sisse augu teinud... Uskumatu...
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Post by Kolin »

Krusa wrote:Selle aja jooksul on mul kodus käinud kaks korda elion, üks kord elektrik ja nibin-abin oleks ehitahja juba seina sisse augu teinud... Uskumatu...
TASE :D See ju oma moodi komöödia tsenaarium. Päris hea tekst. Kas sa raamatut ei taha kirjutada. Saaks naerda kõvasti. Eriti siis kui ehitaja oleks seina ka veel maha võtnud. Ning alles siis oleks välja tulnud, et tegelt asi on hoopis Sony Central Station-s Mille juurdepääsu koodid puuduvad.
Igatahes tegi sinu tekst mul tänase päeva palju paremaks.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Krusa
Rallifoorum 24/7
Posts: 3057
Joined: Tue Jul 19, 2005 9:29 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Krusa »

Nii nüüd on siis asi nii kaugel, et ehitaja lõhkus pisut seina ja elektrik käis VEEL KORRA :D ja homme tuleb Elioni mees kellega peaks kõik selgeks saama, et kas tuleb jaht või ei. To be continued...
Krusa
Rallifoorum 24/7
Posts: 3057
Joined: Tue Jul 19, 2005 9:29 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Krusa »

Head kaasaelajad :) pean Teile rõõmuga teatama, et see lõputu saaga on jõudnud sinna kuhi pidigi! Ise ka ei usu, aga eile õhtul sisenesin õhukese PS2 ja WRC4-ga edukalt võrku :D Muidugi kõik see tuli peale seda kui olin 30min.rääkinud Inglismaal asuva PSi "careline"-ga. Aru maisaa miks see sihuke tri..er peab olema, aga veendusin, et asi on seda 2kuulist jantimist väärt :)
Kui kellegil kunagi sama teemalisi probleeme, siis aitan meeleldi :)
erry
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 339
Joined: Wed Jul 28, 2004 6:38 pm
Location: Jõhvi

Post by erry »

ja millise nime all sa seal sõidad, et saaksin sind buddy listi panna
ise olen ikka sama nime all
erry
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 339
Joined: Wed Jul 28, 2004 6:38 pm
Location: Jõhvi

Post by erry »

leidsin sellise nime nagu krusa, ilmselt oled see sina :)
Krusa
Rallifoorum 24/7
Posts: 3057
Joined: Tue Jul 19, 2005 9:29 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Krusa »

olen ikka sama nimega :) täna õhtul hakkan seal Kreekat testima. Kohtume seal mingi 22 ajal ?
Krusa
Rallifoorum 24/7
Posts: 3057
Joined: Tue Jul 19, 2005 9:29 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Krusa »

Küsimus laiemale ringile, paljud sinna ligi pääsevad/mängivad, et teeks ühiseid üritusi ?
Krusa
Rallifoorum 24/7
Posts: 3057
Joined: Tue Jul 19, 2005 9:29 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Krusa »

Erryga koos oleme nüüd seal paugutanud ja tundub, et eestlasi rohkem seal ei liigu. Kole raske on belgia ja hispaania segodele ainlt kahekesi vastu hakata. Lootus on, et äkki keegi veel meiega ühineb, või on see hüüe kõrbes ?
Strike
Moderaator
Moderaator
Posts: 5912
Joined: Fri Jun 06, 2003 11:58 am

Post by Strike »

Nii pea kui endale ka võrguka sebin ja saan seadistaud olen ka teiega koos seal lammutamas. Ainus asi on see, et ei tea millal ma selle sebin endale.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
erry
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 339
Joined: Wed Jul 28, 2004 6:38 pm
Location: Jõhvi

Post by erry »

Strike wrote:Nii pea kui endale ka võrguka sebin ja saan seadistaud olen ka teiega koos seal lammutamas. Ainus asi on see, et ei tea millal ma selle sebin endale.
muidu üks STRIKE nimeline on seal registreerunud aga tal on 0 punkti ja Mixa Jalonen on ka seal vahest läbi astunud.Paaril korral sai temaga chattida ja üsna kibe käsi on rallirajal 8)
Krusa
Rallifoorum 24/7
Posts: 3057
Joined: Tue Jul 19, 2005 9:29 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Krusa »

kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1902
Joined: Sun Oct 02, 2005 8:26 am
Location: Good Morning
Contact:

Post by kiilakass »

kle kui see konsooluiga see plaadi värk aga kus seda plaati siis saada voib voi plju see maksab...
Krusa
Rallifoorum 24/7
Posts: 3057
Joined: Tue Jul 19, 2005 9:29 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Krusa »

kiilakass wrote:kle kui see konsooluiga see plaadi värk aga kus seda plaati siis saada voib voi plju see maksab...
Kui Sul vanem PS2(paksem), siis pead hankima võrguadapteri. Selle võrguadapteriga on plaat kaasas.
Last edited by Krusa on Tue Oct 11, 2005 9:37 am, edited 1 time in total.
Strike
Moderaator
Moderaator
Posts: 5912
Joined: Fri Jun 06, 2003 11:58 am

Post by Strike »

erry wrote:muidu üks STRIKE nimeline on seal registreerunud aga tal on 0 punkti ja Mixa Jalonen on ka seal vahest läbi astunud.Paaril korral sai temaga chattida ja üsna kibe käsi on rallirajal 8)
Regasin ennast juba PS lehel ära ja sain aru jah, et Strike juba registreerund. Minu kasutaja nimi saab olema seal RFStrike. Loodan, et juba u 3 nädala pärast vms olen teiega seal online koos lammutamas. Teeks siis seal RF toa ja sõidaks võidu jwrc tulevaste rallide katseid. Hea koos trenni teha.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Krusa
Rallifoorum 24/7
Posts: 3057
Joined: Tue Jul 19, 2005 9:29 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Krusa »

See hea mõte jah. alates tänasest hakkan tubasid nimetama RF-ks, siis tunneb kohe ära :)
Post Reply