WRC4 & WRC Evolved

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Sparco, Jaanus, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1654
Liitunud: 20 Okt 2005, 15:37
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Heix »

Krusa kirjutas:Küsimus, paljudel netplays NZ SS1 kokku jookseb ja mis kiirustega ühendus teil on?
Mul on elioni kodu2(1M) ja vahetasin kodu3(2M) vastu, et katsetada kiiremat ühendust. Tänasest on see pakett ka aktiivne ja saan testida.
Olen märganud ka, et mängus sees kisub sellel katselt üllatavalt palju pildi aeglaseks/uimaseks. Netis näiteks jooksis mul näd.vah. NZ SS1 1tunni jooksul u.10x kokku.
Kui nüüd paketi vahetus midagi ei muda ja kõik jääb endiseks, siis oleks põhjust juba väga suureks nurinaks. Teagi kas mängudega on kunagi vahetusprogrammi olnud(nagu autodaga), et äkki on lapsehaigus välja ravitud? Burns ostis siin vahepeal uue mängu, et kas sellel sama probleem?
See on ikka väga ränk ämbrikolin Evolution stuudio ja Sony poolt. Asi on hakanud mind juba nii häirima, et pole palju puudu kui see mäng prügikasti lendab!
jah mõtlesin veel selle asja peale ja Androl ja Girlil ju üle 2 megane ühenus vist isegi 4 kui ma ei eksi ja sama jama.Seega on ikkagi kala mängus mitte neti kiiruses ;)
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Loodame, et homme kellegil NZ testrallil ja Shakedown-il miskit jama ei ole. Sardiinias arvatavasti seda muret ei ole.
Heix, me peame homme scriinidega kindlasti dubleerima ja kui keegi kukubki välja, siis tagasi jõuab tulla miski kahe minutiga.

PS. Ega keegi ei ole Sony-le või Evo stuudiole kirja kirjutanud selle kokkujooksmis murega?
Siit tglt kannataks isegi kohtujutu välja meelitada :P
Matthiew
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 623
Liitunud: 16 Nov 2005, 13:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Matthiew »

ma olen ka homme siis käpp netis aga rfc etappi vist kaasa ikkagi ei sõida kuna tihedad ajad on.
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

ma homma ka kohal arvatavasti a see mänbgu värk mul ple veel kokku joost...
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1654
Liitunud: 20 Okt 2005, 15:37
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Heix »

Krusa kirjutas:Loodame, et homme kellegil NZ testrallil ja Shakedown-il miskit jama ei ole. Sardiinias arvatavasti seda muret ei ole.
Heix, me peame homme scriinidega kindlasti dubleerima ja kui keegi kukubki välja, siis tagasi jõuab tulla miski kahe minutiga.

PS. Ega keegi ei ole Sony-le või Evo stuudiole kirja kirjutanud selle kokkujooksmis murega?
Siit tglt kannataks isegi kohtujutu välja meelitada :P
Jap olen kindlasti kohal :)
Kohtu case oleks täica lahe. Kui kõik wrc evo ostjad ühinevad ning sony ja evolution stuudiole hagi esitavad 8)
Matthiew
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 623
Liitunud: 16 Nov 2005, 13:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Matthiew »

aga niikuinii ei võidaks sest siis öeldaks et ärge ostke siis seda mängu. ostke rbr või cmr
Jokercom
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 51
Liitunud: 06 Nov 2005, 22:34
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jokercom »

Matthiew kirjutas:aga niikuinii ei võidaks sest siis öeldaks et ärge ostke siis seda mängu. ostke rbr või cmr
vaevalt et nii suur kompanii saaks omale lubada sellist asja et ütleb ise ostke teiste tooteod
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

NZ SS1 saaga jätk.....
Eile siis sai proovitud ka elioni kodu3 ühendusega ja tulemus sama e. jookseb rajult kokku(u.iga 5min. tagant).
Veel mõssin, et äkki on PSi sees miskid setingud mis aeglustavad? Settingutest leidsin "Disc speed" mis oli mul "Normal" peal. Vahetasin selle "Fast" peale ja tundus, et läks paremaks ja enam nii tihedalt ei "kukkunud sellili". Eks täna saab asi selgemaks kui ühiselt testrallil mõõtu võtame.
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

see kohtu värk siis oliks jama nad ei teeks enam mänge arvatavasti voi teine varjant teevad mängu nii heaks et uh...
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

PSi lehel väidavad et NZ ja JAP SS1 on problemaatilised kuna PS2 pidavat oleme liiga lahja sellele mängule. Graafika pidavat olema hea ja PS2 ei vea seda välja. Osade uuemate mängudega näit.True Crime NY pidi olema sama mure.
Imelik on see, et mängus sees seda probleemi nii tihti ei esine. Hetkel tundub, et konsool hakkab ajale jalgu jääma???
Matthiew
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 623
Liitunud: 16 Nov 2005, 13:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Matthiew »

Krusa kirjutas: Settingutest leidsin "Disc speed" mis oli mul "Normal" peal. Vahetasin selle "Fast" peale ja tundus, et läks paremaks ja enam nii tihedalt ei "kukkunud sellili". Eks täna saab asi selgemaks kui ühiselt testrallil mõõtu võtame.
aga kust sa need settingud leidsid?
Matthiew
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 623
Liitunud: 16 Nov 2005, 13:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Matthiew »

kuna ma pole yldse trenni teind siis olin põhimõtselt esimest korda rajal nii et ajad tulid ka vastavad ja offroade oli ikka palju, aga uusmeremaa ss3 istus yllatavalt hästi. itaalia ss1 läks ka täiega pekki. ss2-es võis strikel olla hea vaade kuna ma olin just yhe sirgel veic tema ees (see pikk sirge kus paremal oli aed ja siis tuli 2 paremale) ja ma kaldusin nii paremale et panin aeda ja siis järsku lihtsalt kadusin strike kaamerast. ss3 läks normilt. meelde jäi aga hyppe kuhu ma ylihästi läksin aga eelnev oli nii kiire et hyppasin liiga kaugele ja panin puusse. tundub nagu ss3 päev oli mul
kait
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 313
Liitunud: 29 Juul 2005, 09:42
Asukoht: ELVA

Postitus Postitas kait »

Tere !
Olen küll väike kirjamees ja harva võtan siin lehel sõna,kuid täna öösel läx mul **** nii keema,et ei saanud kirjutamata jätta!!!!!
Nimelt kõik kes on Netis sõitnud teavad kui närvi ajab kui mõni MOLU kes on aegadega viimaste seas enne toa lõppu välja logivad.Ma küll täpselt ei tea mix nii tehtakse,kuid arvan et asi on kartuses kaotada oma staatust(master,campion,expert jne).Mul isiklikult on pohhui mis mu nime taga seisab,kasvõi olgu ALGAJA,aga kahjuks ei mõtle kõik paraku nagu mina.Loomulikult on meeldiv võitta või eesotsas olla.Eriti ajab närvi kui keegi sõidab su aja suisa üle viimastel sekunditel.Nii on juhtunud minuga ja kindlasti ka paljude teistega nii ja naa pidi,kuid mis parata võistlus on võistlus.Välja ma pole kunagi loginud.Paljud kindlasti juba mõtlevad et mix ma sellest siin lehel kirjutan,aga sellex on ka põhjust.Nimelt sõitsin ma täna öösel netis ja meie pundi mees KAMBU logis enne tubade lõppu ennast välja olles taga otsas.Ma ei saa aru KAMBU,mis master sa oled kui sa nii käitud?????Kui sa kaotada ei oska,siis ära netti roni vaid mängi üxi.Ma ei tea KUIDAS SA KÜLL MASTERI VÄLJA OLED SÕITNUD????Fakt on aga see,et MASTER nii ei tee.Master oskab võitta,aga ka väärikalt kaotada.Heakene küll:PIKK JUTT **** JUTT!!!!!
Oleks kena lugeda ka teiste arvamust sellel teemal ja KAMBU oma ka???

Parimate soovidega teie kaasvõistleja KAIT
Jokercom
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 51
Liitunud: 06 Nov 2005, 22:34
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jokercom »

minu arust on see ka üli haige kui tüübid logivad nenne lõppu välja et mitte võitjatele punkte jätta.kui juba sisse tulid siis võitle lõpuni.kindlasti ei saa selles kõiki süüdistada sest see mäng paneb palju pange aga neid välja minejaid on väga palju
Matthiew
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 623
Liitunud: 16 Nov 2005, 13:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Matthiew »

äkki tal jooksis mäng kokku?
QJU2
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 323
Liitunud: 03 Jaan 2006, 15:57
Asukoht: Kalamaja

Postitus Postitas QJU2 »

Eile oli vist meil Kaiti ja Kambuba koos sama juhtum NZ SS1 Super 1600 sõiduga. Kõvad mehed kes jäid viimaseks ( mingid välismaalased) hakkasid end lõpuks välja logima. 6st vennast jäi alles 4 ja nendest 3 olime meie. Mis vahet seal on kas sa kaotad või võidad, keegi peab viimane olema ikka, kõik ei saa yhe ajaga sõita. Kaotan ja võidan ... :-)
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1654
Liitunud: 20 Okt 2005, 15:37
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Heix »

Ei ole see tore jah kui enne lõppu uttu tõmmatakse, kuid endalgi on nii mõningad korrad juhtunud nii, et ca. minut jäänud ja siis on mäng kotti läinud.Aga selle vastu ei saa paraku.
Minule käib isiklikult närvidele ka see kui tullakse histoorikutega tuppa möllama kus enamasti wrc masinad. Vot see ajab rohkem keema 8)
Matthiew
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 623
Liitunud: 16 Nov 2005, 13:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Matthiew »

aga kust nad peaksid teadma mis autod teil on. ei viitsi player listi vaadata tahavad kohe mängida
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5916
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Igati nõus olen Kaiti eelpool kirjutatuga.
See mind ennast närvi ei aja, kui keegi su aja viimasel sekundil üle sõidab see selleks. Kuid see, et tüübid enne lõppu kui vaatavad, et seis on lootusetu välja ennast logivad see on ma ütleks lausa sigadus.
Kui ala oled liider ja arvestanud 10 punktiga ja siis lõpuks saad 5 see ajab ikka vihale küll.
Ja olen kindel, et u 98% kordadest ei kuku mäng pange vaid just see välja logimise variant.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Kait, Su jutt peab paika.
Siiani oleme üritanud ausatel motiividel võistelda.
Välja logimist ei saa kahjuks Central Stationis piirata ja see jääb igaühe enda südametunnistusele. Eks see näitab lihtsalt suhtumist kaasvõitlejatesse. Eile nägin kuidas Taani lipu all sõitev Mikadri sõitis NZ SS1 välja esimese aja ja 2min enne lõppu kadus. Arvan, et see oli mängu kokkujooks.. eks juhtub igast asju. Pelgan, et 80% välja logimisi enne mängu lõppu ei ole mitte juhus või mägu viga vaid tahtlikud/kiuslikud/ebasportlikud.
Historicutest on mul oma arvamus. Need peaks omavahel pusima mitte WRC-dega mõõtu võtma. Mul tõmbab see **** käima kui sellid ei saa sust WRC-ga jagu, lähved välja tulevad historicuga tagasi ja püüavad siis sulle mütsi pähe tõmmata. Ainus relv selle vastu on see, et teed toa ainlt vastavale masina grupile. Kui ise mõnda tuppa sisened, siis seal ju kirjas millega tegu ja saad valida kas lähed "Open car class" tuppa või ei lähe.

PS. Eilse testralli ajad ilmuvad päeva teises pooles miski 16.00 paiku.
Vasta