WRC4 & WRC Evolved

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Sparco, Jaanus, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Jokercom kirjutas:tahan ka wrc 4 sõita teiega.olen seal jokercom.
Tere Jokker :)
Lõppude lõpuks leidsid ise tee meieni. Oleme Sinust siin ka rääkinud aga netis pole sa chattides vastanud. Tahtsime sind siia sõitma meelitada :)
Oled igati teretulnud meie seltskonda :)

WRC5 on meil olemas jah, aga nagu Strike ütles sõidame veel WRC4-ga JWRC hooaega. Seega trennime ühiselt netis sakasmaad.

Eile vaatsin, et enam ei jäägi niipalju Strikele Saksas alla :D
Täna üritame taas talle tuupi teha :axe:
Ma seal u.20.30st platsis!
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5916
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Ehee eile SS6 oli präis naljakas :)
Küll te minust seal jagu saate. Valem on see, et tuleb kiiretes kurvides olla veel kiirem ja aeglastes kurvides kiire :)

Olen ka õhtul kohal.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Burns kirjutas:Oskab äkki adi007 öelda miks siis modifitseeritud PS-iga ei saa netis mängida või mida selleks tegema peab? Saaks peale minu veel ühe netis mängija juurde.
Kas see oli Erry kes mulle ükskord näpunäiteid jagas ? Äkki aitad ?
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Vaatsin seda "Skill level" - oskus taseme asja ka, et kuidas siis sellid selle nimel pingutavad, et olla Master :)
xkliburil on vist kindel plaan JDCS esikohalt kukutada. Kusjuures vennike sõidab kindlaid katseid, et saaks kiirelt ja võimalikult palju punkte.
Osadele on see nagu tööks saanud. Naljakas seda trjanglit vaadata :)
Endale see ikka rohkem lõbu aga osadele vist mitte :)
erry
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 339
Liitunud: 28 Juul 2004, 18:38
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas erry »

Krusa kirjutas:
Burns kirjutas:Oskab äkki adi007 öelda miks siis modifitseeritud PS-iga ei saa netis mängida või mida selleks tegema peab? Saaks peale minu veel ühe netis mängija juurde.
Kas see oli Erry kes mulle ükskord näpunäiteid jagas ? Äkki aitad ?
Kiip on vaja välja lülitada.
Paned mängu käima ja siis hoiad veel näppu peal umbes sekundi.Roheline tuluke peab korraks vilkuma siis on kiip välja lülitunud.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5916
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Kustutasin WRC5 netplay teema ja lisasin WRC4 netpaly alla ka wrc evolved. Need võiks koos ühe teema all olla.
Eile oli päris lahe lasta jällegi mõlema mängu netplayd ja eriti stiilne oli neljakesi (mina, Krusa, Heix ja Jokercom) lasta rallikrossi.
WRC4 oli naljakas see, et xklibur ei saanud selgelt Saksa SS2 hakkama ja enne lõppu lahkus üldse, et keegi ei saaks rohkem punkte, sest tema ju ei võida. See on natuke naljakas suhtumine, et kui ei oska katset siis ei sõida ka ja teistele punkte ei kingi.
Kuidas teistele tundub kas hakkab ADAC juba selgeks ka saama?
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1654
Liitunud: 20 Okt 2005, 15:37
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Heix »

Nii xklibur teeb jah. ADAC ei taha minul kohe üldse tulla. Kõige hullem ss2. Aru ma ei saa lihtsalt kuidas on võimalik nii kiiresti lasta?
Kui keegi oleks nõus veidi õpetusi jagama sellel teemal siis kuulan huviga.
Aga wrc5 netplay oli supper :D Minul isiklikult oli jube naljakas. Rammimine ja sebimine ... fantasika :)
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5916
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Heix kirjutas:Nii xklibur teeb jah. ADAC ei taha minul kohe üldse tulla. Kõige hullem ss2. Aru ma ei saa lihtsalt kuidas on võimalik nii kiiresti lasta?
Kui keegi oleks nõus veidi õpetusi jagama sellel teemal siis kuulan huviga.
Aga wrc5 netplay oli supper :D Minul isiklikult oli jube naljakas. Rammimine ja sebimine ... fantasika :)
Päris naljakas oli rammida eile:) Samas ajas endast vahel välja see kui eesolijad laksu panid ja siis kuhugi minna polnud ja pidid otsa sõitma :)
SS2 võin jagada õpetusi jagama. Ainult ei oska kuskilt alustada. Esimene asi mida peab seal meeles pidama on, et pidur on kiiruse surm ja, et gaasiga tuleb palju mängida, et kiiruses mitte kaotada.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Eilne Rallikross oli äärmiselt lahe ja naljakas. Naine mul istus kõrval ja naeris, et me oleme ikka täitsa turakad :D Sellist asja peab kohe teistega jagama kui nii lõbus on :) siit ka üleskutse kõigile RFi sõitjatele, et ühinege ja te saate tõelise rõõmurünnaku osaliseks :)
Mul kohati tunne, et WRC4 jääb sinna paika, aga peab ikka end lõpuni ära lohistama. Selge on see, et WRC4 enam nii tõsiselt ei võta kuna uus mäng vajab ka harjutamist. Mis seals salata, mulle on hakanud WRC Evolved tõeliselt meeldima :)
Eile vaatasin, et seal oli korraga üle 50ne kihutaja, mida mu silmad enne näinud ei ole. WRC4 netplays olen kõige rohkem 29 tegelast näinud. Arvestades, et Evolved on uus, siis need rahvamassid suurenevad ja sõidulusti jagub igale poole ja igale maitsele.
Tubade nimi võiks jääda samaks "RF" või "rf" ja kui rallikrossi sõitma lähme siis password "RF"
Sellepärast paneme passwordi peale, et seal saab ainult 4kesi sõita ja tuba jookseb kohe igast muid selle täis ja omadele polegi ruumi.
Mujal seda probleemi nagu pole täheldanud.
Igaljuhul täna jätkame sealt kus eile pooleli jäi. Ise plaanin taas u.20.30 paoiku platsis olla. Kuidas teistega ?
erry
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 339
Liitunud: 28 Juul 2004, 18:38
Asukoht: Jõhvi

Postitus Postitas erry »

Üritasin ka eile teiega rallikrossi kimama tulla ja paraku jäin pidevalt hiljaks.Aga passwordi arvasin küll ära.
kambu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 409
Liitunud: 17 Dets 2003, 12:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kambu »

Krusa kirjutas:Eilne Rallikross oli äärmiselt lahe ja naljakas. Naine mul istus kõrval ja naeris, et me oleme ikka täitsa turakad :D Sellist asja peab kohe teistega jagama kui nii lõbus on :) siit ka üleskutse kõigile RFi sõitjatele, et ühinege ja te saate tõelise rõõmurünnaku osaliseks :)
Mul kohati tunne, et WRC4 jääb sinna paika, aga peab ikka end lõpuni ära lohistama. Selge on see, et WRC4 enam nii tõsiselt ei võta kuna uus mäng vajab ka harjutamist. Mis seals salata, mulle on hakanud WRC Evolved tõeliselt meeldima :)
Eile vaatasin, et seal oli korraga üle 50ne kihutaja, mida mu silmad enne näinud ei ole. WRC4 netplays olen kõige rohkem 29 tegelast näinud. Arvestades, et Evolved on uus, siis need rahvamassid suurenevad ja sõidulusti jagub igale poole ja igale maitsele.
Tubade nimi võiks jääda samaks "RF" või "rf" ja kui rallikrossi sõitma lähme siis password "RF"
Sellepärast paneme passwordi peale, et seal saab ainult 4kesi sõita ja tuba jookseb kohe igast muid selle täis ja omadele polegi ruumi.
Mujal seda probleemi nagu pole täheldanud.
Igaljuhul täna jätkame sealt kus eile pooleli jäi. Ise plaanin taas u.20.30 paoiku platsis olla. Kuidas teistega ?
te ajate siininimesed hulluks paeb endale ka adapteri ostma :D
o0tt
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 178
Liitunud: 28 Dets 2003, 23:24
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas o0tt »

erry kirjutas:
Krusa kirjutas:
Burns kirjutas:Oskab äkki adi007 öelda miks siis modifitseeritud PS-iga ei saa netis mängida või mida selleks tegema peab? Saaks peale minu veel ühe netis mängija juurde.
Kas see oli Erry kes mulle ükskord näpunäiteid jagas ? Äkki aitad ?
Kiip on vaja välja lülitada.
Paned mängu käima ja siis hoiad veel näppu peal umbes sekundi.Roheline tuluke peab korraks vilkuma siis on kiip välja lülitunud.
Kas see töötab ka õhukese PS2-ga?
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5916
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

o0tt kirjutas:
erry kirjutas:
Krusa kirjutas: Kas see oli Erry kes mulle ükskord näpunäiteid jagas ? Äkki aitad ?
Kiip on vaja välja lülitada.
Paned mängu käima ja siis hoiad veel näppu peal umbes sekundi.Roheline tuluke peab korraks vilkuma siis on kiip välja lülitunud.
Kas see töötab ka õhukese PS2-ga?
PS2 õhukeses on netiadapter juba sisse ehitatud.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Õhukesel PS2 ainlt lai juhe sappa ja minek :)
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Eile sai Kait-ga wrc4 netplays saksat trennitud u.1-ni öösel. Kas kõik teised lammutasid wrc5s ?
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5916
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Krusa kirjutas:Eile sai Kait-ga wrc4 netplays saksat trennitud u.1-ni öösel. Kas kõik teised lammutasid wrc5s ?
Mina olin alguses WRC5 ja hiljem nagu nägite tulin pakkusin teile saksas ka veic konkurentsi.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1654
Liitunud: 20 Okt 2005, 15:37
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Heix »

jõudsin wrc5-te kella 23 aeg sisse siis kedagi ei olnud ja millegipärast central ka jamas. Sai niisama kihutatud siis. hakkab vaikselt harjuma:)
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Mingi kamm oli ja Centraliga. Tundub, et kui wrc4 miskid jamad siis ka wrc5. Nad ikka üks pott.
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1654
Liitunud: 20 Okt 2005, 15:37
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Heix »

Ilmselt jah. Arvan et nad jooksevad 1 serveri peal.
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Niih võistluskaaslased :) kas täna ka kogunetakse ja kus ?
Mul oli mõte ADACi täna edasi lammutada, arvan, et mu tiimikaaslane Kait on ka kohal.
Kas pistame rinda ?
Vasta