2010 8.okt. new WRC game!

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Lithium »

Kui oled G25 või G27mega sõitnud siis 100% alla nende roolide sõita ei taha. Endal G27.
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

aga see g27 maksab ka ikka teadagi mille kanti. 5500 kuni 6000 vahel minumeelest. no pmst ajan ma ka oma praeguse rooliga asja ära, ikka parem kui klaviatuuriga, aga vot uutemate mängudega ei toimi. ikka 1000.- kanti võiks jääda pill
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 12
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Karjäär mode on küll jutu järgi suht kõva argument. Tuleb ikka Junnudest alustada ja kõik etappid läbi käia ennem kui WRC rooli saad.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

no pmst saab ka kohe alguses vertsude rooli:
Artiklist kirjutas:...There will, of course, be a quick play mode that allows you to try their cars right off the bat...
või mõtlesid sa career mode'i just?
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

muhk kirjutas:no pmst saab ka kohe alguses vertsude rooli:
Artiklist kirjutas:...There will, of course, be a quick play mode that allows you to try their cars right off the bat...
või mõtlesid sa career mode'i just?
Arvan, et Kolin mõtles Career Mode´i!! Oehhh...krt annab oodata sinna oktoobrini :(
Diagnoos- Rallisõltlane
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 12
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Jah ma pidasin silmas seda Caree mode.
Muidu saad jah ka kohe WRC-ga kimada ja champi sõita.
Oleks juba oktoober. Ajaks pundi kokku ja teeks ühe WRC-u õhtu :shock:
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Kolin kirjutas:Jah ma pidasin silmas seda Caree mode.
Muidu saad jah ka kohe WRC-ga kimada ja champi sõita.
Oleks juba oktoober. Ajaks pundi kokku ja teeks ühe WRC-u õhtu :shock:
Mina oleksin käsi tulema, andke ainult kuupäev :) Muidugi ootame mängu enne ära aga kaldun arvama, et mäng tuleb päris hea. Vaevalt, et nüüd RBR juhitavus on aga parem ikka vast, kui Colini mängudes:)
Diagnoos- Rallisõltlane
allar9944
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2443
Liitunud: 19 Jaan 2010, 22:02
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas allar9944 »

Mis se career mode endast täpsemalt kujutab (sry ei viitsi lugeda)
Ma arvan, et päris selline ei tule millest ma unistanud olen :roll:
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

allar9944 kirjutas:Mis se career mode endast täpsemalt kujutab (sry ei viitsi lugeda)
Ma arvan, et päris selline ei tule millest ma unistanud olen :roll:
No lühidalt- alustad enda meeskonnaga JWRC sarjas ja sealt liikud piisavalt häid tulemusi näidates järgmistesse klassidess kuni lõpuks ootad pakkumist WRC meeskondadelt, et seal siis sõita. See nüüd lühidalt :D
Diagnoos- Rallisõltlane
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Burns kirjutas:
allar9944 kirjutas:Mis se career mode endast täpsemalt kujutab (sry ei viitsi lugeda)
Ma arvan, et päris selline ei tule millest ma unistanud olen :roll:
No lühidalt- alustad enda meeskonnaga JWRC sarjas ja sealt liikud piisavalt häid tulemusi näidates järgmistesse klassidess kuni lõpuks ootad pakkumist WRC meeskondadelt, et seal siis sõita. See nüüd lühidalt :D
Aga kuna WRCs meeskondi vähe, siis pead omama ka suurt rahakotti :lol:
"Come on, you can see more than that"
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Frank kirjutas:
Burns kirjutas:
allar9944 kirjutas:Mis se career mode endast täpsemalt kujutab (sry ei viitsi lugeda)
Ma arvan, et päris selline ei tule millest ma unistanud olen :roll:
No lühidalt- alustad enda meeskonnaga JWRC sarjas ja sealt liikud piisavalt häid tulemusi näidates järgmistesse klassidess kuni lõpuks ootad pakkumist WRC meeskondadelt, et seal siis sõita. See nüüd lühidalt :D
Aga kuna WRCs meeskondi vähe, siis pead omama ka suurt rahakotti :lol:
:D :D :D :D
Diagnoos- Rallisõltlane
allar9944
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2443
Liitunud: 19 Jaan 2010, 22:02
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas allar9944 »

Krt minu unistuste mängus algad ikka oma riigi Meistrivõistlustelt, aga mis seal paebki JWRC alustama või võib ka Pwrc?
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

ma sain selle artikli järgi aru, et kõigemalt kohalikud meistrikad, siis jwrc, pwrc ja lõpuks wrc.
allar9944
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2443
Liitunud: 19 Jaan 2010, 22:02
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas allar9944 »

ja kus SWRC jääb?

Ei siis väga 5+ mäng
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

minu viga: " beginning as a "newbie" starting your own team in the Junior championship. You'll then take your driver and team up through the Production and Super-2000 classes, moving from local to national, regional and continental cups."
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

It supports 16 players with absolutely no lag, boasts Zonca.
NO LAG? Loodan, et nad oma sõnu sööma ei pea :)
Melka
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 877
Liitunud: 31 Mai 2005, 11:31
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Melka »

Need mode-id ja career-id võivad olla kõik põnevad, kuid kui mängu füüsika on igav ehk siis juhitavus väga ebareaalne, siis on mäng ikkagi mage. Loodan väga, et tuleb RBR-i sarnane mäng. See on üldse väga imelik, et ei ole tehtud sama hea füüsikaga mängu. Sellest on möödas juba 6-7 aastat, terve igavik it-tehnoloogia jaoks. Kas selles võib olla midagi põhimõttelist, et "liiga raske" mängida? See, et see liiga kallis oleks, ei usu, sest RBR oli omal ajal mitu korda odavam mängu kui teised rallimängud. Minule on see teema jäänud igal juhul müstikaks.
Reikoh
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 914
Liitunud: 27 Okt 2006, 21:20
Asukoht: Vastseliina

Postitus Postitas Reikoh »

Ma tean umbes kahe käe sõrmede kogus enda tuttavaid kes RBRi ei mängi, et liiga raske on. Seda just klaviatuuriga mängides. Paljud ei viitsi rooliga mässata. Simu mängude austajate hulk on ikkagi vist liiga väike , et see ära tasuks.
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Reikoh kirjutas:Ma tean umbes kahe käe sõrmede kogus enda tuttavaid kes RBRi ei mängi, et liiga raske on. Seda just klaviatuuriga mängides. Paljud ei viitsi rooliga mässata. Simu mängude austajate hulk on ikkagi vist liiga väike , et see ära tasuks.
Sama siin, alguses mängisin seda puldiga ja no kuradi raske (kuigi lõpuks hakkas juba looma). Siis läksin roolile üle ja hoopis teine tera. Muidugi, kui mõni sõber külla tuleb ja midagi mängida tahab siis tüdinevad RBR´st pea kohe, kuna ei viitsi igal kurvil välja panna. Aga harjutamise asi ju (mõne erandiga :D ) ja teised mängud tunduvad ikka vääääga "magedad". Muidugi oleks tore, kui tehakse RBR sarnane juhitavus...Will see... :)
Diagnoos- Rallisõltlane
annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 215
Liitunud: 07 Dets 2007, 22:22
Asukoht: Saaremaa-Tallinn

Postitus Postitas annu333 »

Burns kirjutas:
Reikoh kirjutas:Ma tean umbes kahe käe sõrmede kogus enda tuttavaid kes RBRi ei mängi, et liiga raske on. Seda just klaviatuuriga mängides. Paljud ei viitsi rooliga mässata. Simu mängude austajate hulk on ikkagi vist liiga väike , et see ära tasuks.
Sama siin, alguses mängisin seda puldiga ja no kuradi raske (kuigi lõpuks hakkas juba looma). Siis läksin roolile üle ja hoopis teine tera. Muidugi, kui mõni sõber külla tuleb ja midagi mängida tahab siis tüdinevad RBR´st pea kohe, kuna ei viitsi igal kurvil välja panna. Aga harjutamise asi ju (mõne erandiga :D ) ja teised mängud tunduvad ikka vääääga "magedad". Muidugi oleks tore, kui tehakse RBR sarnane juhitavus...Will see... :)
Eks ta ole jah selline, et ikka rada läbida peab tükk aega harjutama. Aga noh paljud meist kohe esimesel korral wrc roolis raja konkurentsi võimeliselt ja puhtalt lõpetaksid :lol: :lol:
Vasta