Colin McRae: DiRT 1 & 2

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderators: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Post Reply
vidrik
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 147
Joined: Sun Feb 26, 2006 6:31 pm

Post by vidrik »

on üks asi mis mind hirmsasti selles mängus häirib nimelt nagu natukene ninaga riivad kuskilt midagi kohe on nina vales suunas et viskab tuldud tee poole auto.
ei sa ma aru kuda on võimalik nii lihtsast ja kergest puutest terve auto ringi keerata. mujal seda eriti ei pannud tähele aga netis sõites kus nii kitsas käes koguaeg ei tea üleühe katse suudan paar korda spinnida.

et siis sellised teispäevased mõtted mul :D jõudu kõigile kimamisel
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

vidrik wrote:on üks asi mis mind hirmsasti selles mängus häirib nimelt nagu natukene ninaga riivad kuskilt midagi kohe on nina vales suunas et viskab tuldud tee poole auto.
ei sa ma aru kuda on võimalik nii lihtsast ja kergest puutest terve auto ringi keerata. mujal seda eriti ei pannud tähele aga netis sõites kus nii kitsas käes koguaeg ei tea üleühe katse suudan paar korda spinnida.

et siis sellised teispäevased mõtted mul :D jõudu kõigile kimamisel
Vidrik, siit järeldus- TULEB PUHTALT SÕITA :D :D :D

Ise pole küll seda täheldanud, ei tea, ei tea... :? :?
Diagnoos- Rallisõltlane
vidrik
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 147
Joined: Sun Feb 26, 2006 6:31 pm

Post by vidrik »

no jah masendav kuulda et sa kõik puhtalt suudad sõita pole midagi muud teha kui :prayer: :D
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

vidrik wrote:no jah masendav kuulda et sa kõik puhtalt suudad sõita pole midagi muud teha kui :prayer: :D

Jah vidrik, kõik sõidud tulevad mul 100% perfektselt välja :D :D

Teid Heixiga ei kohta netis sõites üldse, kus te mehed olete??? Me Adi ja Erryga kolm patrioooti seal ainukesena.
Diagnoos- Rallisõltlane
Krusa
Rallifoorum 24/7
Posts: 3057
Joined: Tue Jul 19, 2005 9:29 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Krusa »

Kannatust nüüd, käimasolev hooaeg saab läbi, siis tuleme teid kambaga tuustima :)
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

Krusa wrote:Kannatust nüüd, käimasolev hooaeg saab läbi, siis tuleme teid kambaga tuustima :)
Olen juba ootamisest küüned ära närinud :lol: :lol: :lol:
Diagnoos- Rallisõltlane
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1654
Joined: Thu Oct 20, 2005 3:37 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Heix »

Burns wrote: Teid Heixiga ei kohta netis sõites üldse, kus te mehed olete??? Me Adi ja Erryga kolm patrioooti seal ainukesena.
Tööl väga väga närvilised ja kiired ajad. Kui olukorra kuidagi kontrolli alla saab siis ilmselt ka netis mind näed ;)
ImageCitroën Sport
vidrik
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 147
Joined: Sun Feb 26, 2006 6:31 pm

Post by vidrik »

sama siin et tuttav rääkis siin et vägistab iseennast tööl mõtlesin :banghead: päris korras vend küll pole aga nüüd olen ka ise sellist asja kahjuks harrastama hakanud ja võin mainida et tore pole ei soovita kellegile.
et siis jah pole juba üle nädala konsooli sissegi lülitanud aga üritan parandada ennast järgmine nädal .
Krusa
Rallifoorum 24/7
Posts: 3057
Joined: Tue Jul 19, 2005 9:29 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Krusa »

Kas keegi on midagi kuulnud nov. tulevast online süsteemi uuendusest?
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

Heix, online updatest ei ole midagi kuulnud? Ja millal siis Dirt 2´te on oodata?
Diagnoos- Rallisõltlane
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1654
Joined: Thu Oct 20, 2005 3:37 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Heix »

Burns wrote:Heix, online updatest ei ole midagi kuulnud? Ja millal siis Dirt 2´te on oodata?
Vaikus update-i kohapealt ja samuti pole uut inffi dirt2-e kohta :(
ImageCitroën Sport
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1654
Joined: Thu Oct 20, 2005 3:37 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Heix »

ImageCitroën Sport
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

Tundub täitsa mängitav mäng tulevat...Jään ootama :lol:
Diagnoos- Rallisõltlane
Krusa
Rallifoorum 24/7
Posts: 3057
Joined: Tue Jul 19, 2005 9:29 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Krusa »

annu333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 215
Joined: Fri Dec 07, 2007 10:22 pm
Location: Saaremaa-Tallinn

Post by annu333 »

Paistab olevat hea mäng. Vähemalt videod on palju lubavad. Ja arvan, et ei pea pettuma ka.

Nüüd siis Jõuluvanale vaja veel üks kiri kirjutada.
Peale GT 5 siis Dirt 2 ka.

Muide kui keegi tähelepani siis viimases videos oli asi mida vist iga rallisõber endale ihkaks. Täissimulatsiooniga rool ja tool. Sellises vist karjataks ise ka kui auto käest läheks :D
Frank
Rallifoorum 24/7
Posts: 3012
Joined: Mon Feb 17, 2003 1:45 pm
Location: Tallinn

Post by Frank »

Kuigi video tundus vinge olevat, ei julge mina osta veel ühte Dirti, sest esimene oli ikka räige pettumus.

Esimesed kaks nädalat sai täitsa offlines oldud ja eelviimase Tier'ini sai sõidetud ilma igasuguse kaardilugejata - jah, sama jama, mis oli schalkel - mängu enda viga, mille parandas patch ära.

Kui lõpuks sai ka kaardilugeja sõitja kõrvale, siis oli peavalu rohkem kui ilma temata. Asi on arvatavasti ainult minus, kuid Codemastersi koostatud legend lihtsalt ei sobinud mulle. Teinekord oli kõrv märgitud kiiremaks kui mina arvasin ja oli ka vastupidiseid juhtumeid. Kuigi Pastrana ja Block on uued tegijad Codemastersi jaoks, oleks võinud legend olla ikkagi Gristi loetud.

Kuna mäng oli arvuti oma, siis sai sõidetud nii klaveri kui ka rooliga. Rooliga sõites sellist realistlikku tunnetust ei olnudki ja kolmanda nädala lõpus sai mäng maha võetud ning Burnsi edasi kihutatud.

Mina liigitaks Dirti reaalsuse CMR3ga ühte ja samasse auku, sest need on kaks mängu, mis on elamuse poolest täielikuks pettumuseks osutunud.
"Come on, you can see more than that"
Axxept
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 148
Joined: Wed Oct 27, 2004 2:40 am
Location: Tallinn

Post by Axxept »

Frank wrote:Kuigi video tundus vinge olevat, ei julge mina osta veel ühte Dirti, sest esimene oli ikka räige pettumus.

Esimesed kaks nädalat sai täitsa offlines oldud ja eelviimase Tier'ini sai sõidetud ilma igasuguse kaardilugejata - jah, sama jama, mis oli schalkel - mängu enda viga, mille parandas patch ära.

Kui lõpuks sai ka kaardilugeja sõitja kõrvale, siis oli peavalu rohkem kui ilma temata. Asi on arvatavasti ainult minus, kuid Codemastersi koostatud legend lihtsalt ei sobinud mulle. Teinekord oli kõrv märgitud kiiremaks kui mina arvasin ja oli ka vastupidiseid juhtumeid. Kuigi Pastrana ja Block on uued tegijad Codemastersi jaoks, oleks võinud legend olla ikkagi Gristi loetud.

Kuna mäng oli arvuti oma, siis sai sõidetud nii klaveri kui ka rooliga. Rooliga sõites sellist realistlikku tunnetust ei olnudki ja kolmanda nädala lõpus sai mäng maha võetud ning Burnsi edasi kihutatud.

Mina liigitaks Dirti reaalsuse CMR3ga ühte ja samasse auku, sest need on kaks mängu, mis on elamuse poolest täielikuks pettumuseks osutunud.
Nõustun sinuga, reaalsusest on mäng VÄGA suure kaarega mööda hiilinud. Auto käitub täiesti ebaloomulikult ja ei oma reaalsusega mingit kontkakti. Ka mina sõitsin ilma kaardilugejata, sõber kisendas minimapi vaadates kõrval :D
Nii kurb kui see ka poleks pidin ka mina kõvasti pettuma selles mängus.
ÄKKI suudetakse Dirt2 vähe tõetruum teha...
RALLI ART Image
HONDA RACING Image
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Post by Burns »

Tundub, et Gran Turismoga läheb veel aega ja karta on, et tuleb soetada endale septembris Dirt 2. Esimene oli minu meelest täitsa mängitav ja nagu kuulda on siis pidi teine parem olema, kui esimene. Nagu nii kõik seda videot näinud aga panen ülesse:

http://www.eurogamer.net/videos/digital ... o-analysis
Diagnoos- Rallisõltlane
Krusa
Rallifoorum 24/7
Posts: 3057
Joined: Tue Jul 19, 2005 9:29 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Krusa »

Liitun ka Frank-i mõttega ja mõtlen pikalt enne kui järgmist DIRT-i proovimagi lähen.
Muidugi online toe täielik väljaehitamine on tore uudis. Seal peaks väidetavalt saama head-to-head sõita.
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1654
Joined: Thu Oct 20, 2005 3:37 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by Heix »

Dirt2 tuleb müügile
September 8th in North America
September 10th across EPAC territories
September 11th UK.
ImageCitroën Sport
Post Reply