Colin McRae: DiRT 1 & 2

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderaatorid: Sparco, Jaanus, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Vasta
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Sander Gryn kirjutas:Mina kahjuks mitte.... :(
Miks?
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Pole veel maininud auto juhitavust. Pidamine on tunduvalt parem, kui Evolved´s (seal see oligi kohati niikui jää peal). Alguses oli päris harjumatu aga nüüd juba hakkab minema. Proovisin eile WRC4ja ja no ei saanud enam absoluudselt sõidetud, pidamist nagu üldse polnud. Nüüd Dirti mängides tundub, et Colinis see juhitavus ikka reaalsem, kuigi jah alguses on päris raske.
Diagnoos- Rallisõltlane
Matthiew
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 623
Liitunud: 16 Nov 2005, 13:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Matthiew »

Burns kirjutas:Pole veel maininud auto juhitavust....
mulle see auto juhitavus ei istu, esiteks kruusa peal pidurid põhja vajutades jääb auto kohe väga kiiresti seisma ja autoga ei saa pmst yldse ka driftida, mul ei olnd kyll mingit sõiduelamust.
kui siis aint bagidega, kuna seal ka vastased kohe rajal ja väike pusimine käib, kuigi masin ikkagi ei drifti
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Matthiew kirjutas:
Burns kirjutas:Pole veel maininud auto juhitavust....
mulle see auto juhitavus ei istu, esiteks kruusa peal pidurid põhja vajutades jääb auto kohe väga kiiresti seisma ja autoga ei saa pmst yldse ka driftida, mul ei olnd kyll mingit sõiduelamust.
kui siis aint bagidega, kuna seal ka vastased kohe rajal ja väike pusimine käib, kuigi masin ikkagi ei drifti
Vot ei tea, millest sa räägid :? :? . Driftimine täitsa võimalik. Oled sa ainult demot mänginud. Saab väga ilusti kurvist-kurvi külg ees lasta. Mis vaates sa sõidad? Seda mängu olen ma õppinud eestvaates sõitma...jah...rool on ainult puudu :( :(
Diagnoos- Rallisõltlane
Matthiew
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 623
Liitunud: 16 Nov 2005, 13:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Matthiew »

olen ainult demot mängind ning mulle nii väga ei meeldind, siiski pidurdab auto kahtlaselt kiiresti kruusa kohta ja citroeniga itaalias ma seda kyll korralikult driftima ei saand, korraks kylg ette ja enne kurvi lõppu juba tõmbas end sirgeks. seestvaates, väljast on kuidagi kahtlane...
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5916
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Krusa kirjutas:Paljud on valmis alustama uuest aastast Dirt-ga hooaega?
75% tõenäosusega algab uus hooaeg just selle mänguga ja arvatav hooaja algus saab olema jaanuar-veebruar.
Kui Dirtis korralik netplay ja muu ok, siis täitsa kaaluks seda varianti, et hakkaks taas sõitma.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Strike kirjutas:
Krusa kirjutas:Paljud on valmis alustama uuest aastast Dirt-ga hooaega?
75% tõenäosusega algab uus hooaeg just selle mänguga ja arvatav hooaja algus saab olema jaanuar-veebruar.
Kui Dirtis korralik netplay ja muu ok, siis täitsa kaaluks seda varianti, et hakkaks taas sõitma.
Ma loodan ka, et hakkavad sellele mängule mingid updated tulema. Praegu on see nii nagu ma eelpool olen kirjeldanud. Iseenesest ei ole netplayl väga vigagi, sai terve nädalavahetus seal lastud aga et mingit võistlust korraldada, seda praeguse varjandi juures küll ei saa. Uskumatu on see, et minu viletsa netiühenduse juures pole mäng kordagi kokkujooksnud, isegi mitte hakkinud. F1te sõites ikka peaaegu iga sõit paar korda hakkis.
Diagnoos- Rallisõltlane
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Postitus Postitas Milor »

Ma ei tea, paljud Teis minu arvamusega ühtivad, kuid parim ralli simulaator mida olen saanud proovida oli ikkagi RBR.
Isiklikult ootaksin uuelt mängult rohkem RBR´iga sarnasust kui CMR-ga.
Kui mu mäluke mind alt ei vea, siis Burns on ka RBR-i sõitnud ja ehk võrdleksid neid omavahel.
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Tore on kuulda kõikide arvamusi ja mõtteid uue hooaja/mängu kohta, et mis ja kuidas. Dirt oli üks mõte, et mida edasi teha. Ehk üheskoos nuputame parima lahenduse kuidas edasi minna.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

RBR on jah üks parimaid simulaatoreid. Setupeid saab ka väga korralikult teha kes oskab. Ise mängin seda nüüd pidevalt. Ning see pludini varjant on ka meestel väga hästi ülesse ehitatud. Ning mis peamine tournamndi saab teha sedasi, et etapp kestab näiteks nädal aega. Siis ei pea kellaajaliselt kogu aeg arvuti taga istuma. Sõidad oma sõidu siis ära kui sul parasjagu aega on. See annab ikka suure vabaduse. Ning sheetimise varjant asjal puudub. Kui siin peaks lahtiminema RBR champ siis olen kindlasti käsi. ;)

CMR-il on selline kahtlane juhitavus minu jaoks. Kahjuks ei arva nendest CMR-dest midagi. Peale CMR 02.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Milor kirjutas:Ma ei tea, paljud Teis minu arvamusega ühtivad, kuid parim ralli simulaator mida olen saanud proovida oli ikkagi RBR.
Isiklikult ootaksin uuelt mängult rohkem RBR´iga sarnasust kui CMR-ga.
Kui mu mäluke mind alt ei vea, siis Burns on ka RBR-i sõitnud ja ehk võrdleksid neid omavahel.

Tundub, et Dirt ei ole ühegi Colini eelmise mänguga sarnane. Mis puudutab RBR siis seda ma mängisin viimati üle 2 aasta tagasi ja mis ma sellest mäletan... Auto läheb RBR kergemini "käest ära" kui Dirtis. Kuigi ega Dirtis ei saa ka hullu panna nagu see oli pea kõigis eelmistes Colini seeriates. Ausalt öelda ei mäleta sellest RBRst suurt rohkem midagi, kuna sai seda väga vähe mängitud. Aga Dirt on minule siiani parim rallimäng mida olen mänginud. See on aga ainult minu arvamus. Nagu öeldakse- kellel ema, kellel tütar.
Diagnoos- Rallisõltlane
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Krusa kirjutas:Tore on kuulda kõikide arvamusi ja mõtteid uue hooaja/mängu kohta, et mis ja kuidas. Dirt oli üks mõte, et mida edasi teha. Ehk üheskoos nuputame parima lahenduse kuidas edasi minna.
Tundub, et uuest WRC mängust PS3le võime ainult und näha. Eks üldsus otsustab, kuidas uus hooaeg välja näeb. Ise arvan, et see võiks toimuda ikka PS3ga ja mingi uue mänguga. Muidu pole nagu mingit edasiminekut ja need vanad mängud on surmani ära tüüdanud.
Diagnoos- Rallisõltlane
Heix
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1654
Liitunud: 20 Okt 2005, 15:37
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Heix »

Sain ka siis kätte ja mis sa oskad kosta. Ainult positiivseid sõnu, juhitavus võrreldes demoga hoopis teine ja online lahendus ka väga hea ja tekitab hasarti :)
Burnsiga sai ka kimatud ja no mees juba seal kiire :lol:

Vihjeks niipalju veel, et Codemasters teeb juba Dirt 2-te kus Online lahendus tuleb hoopis teine ja veel paremate võimalustega kui seni. Arvesse võetakse mängurite tagasisidet.
Kuuldavasti tuleb update ka Dirt 1-le ja seda just online toe jaoks mis peaks lisa võimalusi juurde tekitama ;) Elame näeme.
PiltCitroën Sport
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

RBRi sõitmiseks läheb, siis sõidaks minagi hobikorras :)
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

Heix kirjutas:Sain ka siis kätte ja mis sa oskad kosta. Ainult positiivseid sõnu, juhitavus võrreldes demoga hoopis teine ja online lahendus ka väga hea ja tekitab hasarti :)
Burnsiga sai ka kimatud ja no mees juba seal kiire :lol:

Vihjeks niipalju veel, et Codemasters teeb juba Dirt 2-te kus Online lahendus tuleb hoopis teine ja veel paremate võimalustega kui seni. Arvesse võetakse mängurite tagasisidet.
Kuuldavasti tuleb update ka Dirt 1-le ja seda just online toe jaoks mis peaks lisa võimalusi juurde tekitama ;) Elame näeme.
Jah, lahe oli :lol: :lol: :lol: Hea on seal lasta, kui keegi tuttav ka sees on. Ja sõltuvus sellest mängust on jube kerge tekkima :D
Loodame, et tuleb varsti ka netplay update, kuigi niisama kimamiseks on praegune varjant ka lahe.
Diagnoos- Rallisõltlane
vidrik
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 147
Liitunud: 26 Veebr 2006, 18:31

Postitus Postitas vidrik »

oh jah sai kas siis ps3 ostetud ja kohe ka dirt räägi räägi et sõltuvus kerge tulema olin täna 15 tundi tööl ja selle asemel et minna magama kimasin veel 2 tundi dirti. tsiisus inimene on ikka imelik loom :D
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

vidrik kirjutas:oh jah sai kas siis ps3 ostetud ja kohe ka dirt räägi räägi et sõltuvus kerge tulema olin täna 15 tundi tööl ja selle asemel et minna magama kimasin veel 2 tundi dirti. tsiisus inimene on ikka imelik loom :D
Oi jah vidrik, ma arvan, et sa pead arsti juurde minema. Olid nii ränga päeva tööl ja mängisid pärast seda ainult 2 tundi. See värk ei ole õige :D :D :D

Oled ennast PS3-ga juba ära ka registreerinud ja netis seda sõitnud. Võiks ju mingi aeg koos seal kimada ja äkki ühineb Heix ka meiega.
Diagnoos- Rallisõltlane
vidrik
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 147
Liitunud: 26 Veebr 2006, 18:31

Postitus Postitas vidrik »

ja jah ainult kaks ..irw
ära regand olen aga proovisin ka dirtiga minna neti aga ei lasknud ju pean jälle heixile helistama siis saab korda praegu pusin careeriga
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

vidrik kirjutas:ja jah ainult kaks ..irw
ära regand olen aga proovisin ka dirtiga minna neti aga ei lasknud ju pean jälle heixile helistama siis saab korda praegu pusin careeriga
Ok aga ürita siis ikka asi korda saada. Päris lahe on. Career´ga on jah pusimist päris palju ja ma isegi sõitsin selle kõigepealt läbi. Sai erinevaid võistlusi ja autosi tundma õppida. Kuidas mäng praegu muidu tundub?
Diagnoos- Rallisõltlane
vidrik
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 147
Liitunud: 26 Veebr 2006, 18:31

Postitus Postitas vidrik »

kõik väga timm ja rohkemgi veel ütleme niiet juhtimine tahab saada palju harjumist ja kõige rohkem ei suuda harjuda piduritega ikka nii kuradi järsku jääb seisma aga pole midagi saab hakkama.
mis tasemega seal mängisid seda careerit?
Vasta