CMR 2 plaat- miks krt ei tööta?

CMR2, CMR3, WRC II Extreme...jne

Moderators: Jaanus, Sparco, Strike, Erki, Sport, Heix, Krusa

Post Reply
wacho
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 88
Joined: Tue May 20, 2003 7:14 pm
Location: sinu voodi all...noaga

CMR 2 plaat- miks krt ei tööta?

Post by wacho »

sry guys...üks nihuke probleem on, et sain endale kirjutatud CMR 2 mängu, kuid plaat mingi aja pärast lakkas toimimast...milles võib probleem olla. Paned plaadi sisse ning kuni mängu käimapanemiseni toimib kõik laitmaltult (s.t. algvideot jms näitab),peale seda tõmbab justkui arvutil n.ö.hinge kinni- plaat keeldub keerlema hakkamast.

Ok, loodan abile.
Never argue with an idiot, he/she will bring you down to their level, and beat you up with experience....
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 844
Joined: Sun Feb 23, 2003 10:20 pm

Post by tax »

Võibolla crack aitab, siis ei ole Cd-d vaja.
tax eriti ei tea, mida räägib
wacho
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 88
Joined: Tue May 20, 2003 7:14 pm
Location: sinu voodi all...noaga

Post by wacho »

crackiga ma üritangi lahti saada aga no good :(

Aga kui mäng Kazaast tõmmata (arvamused kui tõenäoline see on), kuidas siis peale downlowdi nende failidega edasi käituda. Ühesõnaga kuidas ja kuhu. Sry, et asjatundjatele nihukeste labaste kysimustega tyli teen...

Palun kirjeldage (WinZipi kazaast tõmmates ple vaja vist?), oleks ylimalt tänulik!
Never argue with an idiot, he/she will bring you down to their level, and beat you up with experience....
Erki
Kiddo soon 5000!
Posts: 5497
Joined: Sun Jan 19, 2003 1:58 pm
Location: Tallinn

Post by Erki »

Kazaast Colinit ma üldse ei tõmbaks. Mina korra võtsin jasain mingi praagi. Autode ja radade suurus oli 0KB.
gaas on endiselt laiffi
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 844
Joined: Sun Feb 23, 2003 10:20 pm

Post by tax »

Kazaas on päris asjalikke CMR2 faile. Need tuleb lihtsalt ära installida sinna folderisse, kuhu tahad. Enamasti kõik variandid kazaas töötvad
tax eriti ei tea, mida räägib
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 844
Joined: Sun Feb 23, 2003 10:20 pm

Post by tax »

Erki wrote:Kazaast Colinit ma üldse ei tõmbaks. Mina korra võtsin jasain mingi praagi. Autode ja radade suurus oli 0KB.
Mina olen kazaast küll vähemalt 2 asjalikku faili saanud, mis ka toimisid.
tax eriti ei tea, mida räägib
Erki
Kiddo soon 5000!
Posts: 5497
Joined: Sun Jan 19, 2003 1:58 pm
Location: Tallinn

Post by Erki »

Nojah, vedas sul siis. Mina igatahes korra astusin s*ta sisse, enam ei hakka proovimagi :P
gaas on endiselt laiffi
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Posts: 5671
Joined: Wed Jan 15, 2003 11:54 am
Location: seal kus ralli
Contact:

Post by Jaanus »

tax wrote: Mina olen kazaast küll vähemalt 2 asjalikku faili saanud, mis ka toimisid.
Kuidas kunagi, ma olen Kazaast vist kõike saanud, nii norm asju kui ka väga palju praaki, millega midagi teha ei ole. :P

Sellele probleemile ma muud lahendust ei oska pakkuda, kui hankida näiteks mõni töötav plaat. Kazaas liigub igasuguseid faile :P
Post Reply